Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci ide se u finis za Draxlera verovatno,ne verujem da Juve moze dovesti i Witsela koji bi veoma lepo legao u veznom redu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sve u redu Koman ima potencijal, ali dati tolike pare ua igrača koji se u seniorskom fudbalu nije ni najmanje dokazao je suludo. U prva dva meča ove godine gotovo da loptu nije pipnuo, protiv Lacija pogotovo, tako da je ovo odličan odrađen posao za Juve.

      Jbt Koman može biti plaćen skoro koliko Dibala.

      DOOOOĐI JULIJANE DOOOOĐI !!!

      Comment


      • Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment


              • Ja se samo plasim da Draxler ne bude kao Diego...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #Juventus are minutes away from securing the signature of Julian Draxler #Schalke04


                  Gotovo. Idemo dalje sa dominama.

                  Samo da vas pitam, sta sam rekao za odlazak Vidala i dolazak desetke?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ajde napokon da i Suso dobije priliku.

                    Comment


                    • Romanjoli top5 štopera planete korz tri godine dajem kuću, traktor i imanje na to.

                      EDIT: Fucking Riki Saponara !!!! Sraman je Milan daje šansu nekom Susu, Saponaru majstora oterali kao kera.
                      Last edited by Brajkula; 29-08-15, 20:09.

                      Comment


                      • Bolji Empoli, vezni red Milana ne postoji.

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Sad nesto gledam moguce postave za Milan-Empoli i ne mogu da prezalim Saponaru... Kako bi nam legao sad...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Rekoh ja.... Sramota kako su majstora oterali, sramota.... Drago mi je sto je dao gol

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Nocerino ostao u svlacionici, umjesto njega evo nam Kucke.

                            Comment


                            • Sad kad ga Kucka mune kurvinjski
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Prva pobjeda u sezoni, vazna 3 boda su upisana.

                                Igra blago receno katastrofalna, pobjeda je ostvarena na kvalitet Adriana i Bacce.

                                Prolaznu ocjenu mogu da dobiju Lopez, Romagnoli, Antonelli, De Jong, Adriano, Bacca ostali nisu vrijedni spomena.

                                Sve je jasno kada se vidi da je Mihajlovic izvrsio 3 izmjene i sve 3 izmjene su vezni red.
                                Last edited by Rossonero; 29-08-15, 21:53.

                                Comment

                                Working...
                                X