Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ChobbyNS View Post
    Opušteno I pozdrav svima, nisam se pošteno ni predstavio,a nov sam na forumu.
    Inače veliki navijač Intera od '98 , iz NS-a sam, što se vidi po nicku, ime mi jed Bogoljub i tako Pozdrav i nadam se lepom druženju

    Sent from my D6503 using Tapatalk
    Dobrodošao asu.

    Btw. Konte napusta Italiju, i tu će dakle ostai nedorečen kao u Juventusu što je ostao.
    Last edited by Brajkula; 15-03-16, 18:23.

    Comment


    • Čekaće se sada 2018/2019. Od Intera i Milana se mnogo očekuje u Evropi...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nadam se da ce se pojacati na leto ili barem zadrzati ono dobro sto imaju, tu pre svega msm na Inter. Pa da se ide do kraja u EL i da se tako obezbedi LS, ako opet bude turbulencije u Italiji.

        Comment


        • Inter će prodavati ako se ne uđe u LŠ.
          Najverovatnije idu Icardi, Brozović i možda neko od štopera Murillo/Miranda.

          Sent from my D6503 using Tapatalk

          Comment


          • Murilja povezuju sa Juventusom.

            Comment


            • I Roma je tako prodala Lamelu, Osvalda itd. i narednih godina igrala LŠ. Inter ako proda Ikardija, Brozovića i Murilja može da napravi vrhunski tim. A da li Manćini zaslužuje da ostane trener, videćemo na kraju sezone...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Sa Juventusom se sve vise povezuje Mihtarijan, ne bi on bio los za Juve.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Solidno prvo poluvrijeme derbija Roma-Inter. Tečna igra, Roma za nijansu bolja. Ko zna šta nas očekuje u nastavku, sve opcije su otvorene.

                  EDIT: Zavrsilo je 1-1. Poveo Inter golom Perisica. Roma izjednacila nakon sto je jedna frljoka koja je trebala predstavljati šut Džeke došla do Naingolana i ovaj poprilično spretno pospremio u Handanovićevu mrežu. Roma i dalje ostaje treća s tim što su sada ostavili prostora Fiorentini da im se približe u trci za LP.
                  Last edited by Jax Teller; 19-03-16, 22:45.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Il Capitano View Post
                    I Roma je tako prodala Lamelu, Osvalda itd. i narednih godina igrala LŠ. Inter ako proda Ikardija, Brozovića i Murilja može da napravi vrhunski tim. A da li Manćini zaslužuje da ostane trener, videćemo na kraju sezone...
                    Da ti kažem unapred, ništa nije inovirao od kada je došao, glupirao se sa prelaznim rokom, uložio solidnu sumicu i ostaće ispod crte.....dakle, nije zaslužio da i dogodine sedi tu gde sedi.

                    Da sam na mestu Mongola lepo bih ja njemu otkaz u maju mesecu, pa neka dečaka nek se igra posle tamo po Kini jer za bolje mislim da i nije.

                    Comment


                    • Pogbaaaaa navadio se pravo na Torino ove sezone.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Kakva golcina Pogbe u stilu Pirla
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ma da, Gonzo a ko bi drugi
                          A šta sada promaši
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Umesto sto su bacili pare na Edera, bolje da niko nije dosao. Jednosavno se ne ukpala u igru Intera i to se trebalo ocekivati i pre nego sto je dosao. Ovaj remi je realno Romi kao pobeda u borbi za 3. mesto (plus Fiorentina odigrala nereseno). 1-0 se ovde moralo ocuvati. Sad 5 bodova razlike, 8 kola pre kraja, tesko ali ne i nemoguce. Inter ima nesto laksi raspored, videcemo.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Posle 10 godina 30 golova u istoj sezoni Kalca. Grande Pipita!
                              sigpic

                              Comment


                              • Hvala "Zebrama" na ovako dobroj utakmici.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X