Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2015 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

    Tema za trku... Izvinjvam se zbog nedostatka uvoda, kao i zbog kašnjenja...

  • #2
    Bilo bi dobro da kisa padne da zacini trku
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #3
      Dosta problema na drugom treningu.


      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • #4
        Ferrari se prilično približio Mercedesu jutros, to je lepo videti... Možda nas očekuje malo zanimljivija trka.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ferrari se prilično približio Mercedesu jutros, to je lepo videti... Možda nas očekuje malo zanimljivija trka.
          "Možda" Iako navijam za ferari ipak bolid je daleko slabi Vettel jedva u prvi 5

          A vidi sta radi sada sainz

          Ostao ferari i bez ledenog finca
          Last edited by Vanja #66; 22-08-15, 15:10.
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • #6
            Razočaravajuće za Ferrari, ali Vettel je ipak imao korišćene gume... Kimi, šta reći, bije ga maler i to ti je... Mercedes ultrasuvereno, Red Bull nikad nije bio ni blizu ovog nivoa...

            Comment


            • #7
              Katastrofa kvalifikacije za Ferari. Meni se cini da ih je Mercedes pustio da se malo ponadaju I onda hladan tus.


              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • #8
                Ma uvek se pokvari Kimiju bolid,ma da....
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #9
                  http://www.f1fanatic.co.uk/2015/08/2...y-to-spa-race/

                  Alonso nadoknadio ukupno 22 mesta u prvom krugu ove godine... Kralj.

                  Comment


                  • #10
                    Uzbudljive kvalifikacije. Lewisov evropski Krug Bogova, perfektno odrađen drugi sektor, da nije bilo podupravljanja u Blanchimontu i zadnjoj šikanu, bilo bi preko pola sekunde za Rosberga.
                    Bottas složio odličan krug, posebno drugi sektor, odvezao je 6 desetinki brže vrijeme u drugom sektoru od onoga što su i on i Massa vozili u Q2, Q1 i ostatku vikenda.
                    Šteta za kaznu Grosjeanu, ali pokazao je da u Lotusu još uvijek ima života, a Perez donekle i očekivano, mada niko nije mogao očekivati peto (četvrto) mjesto na startu, odlična Force Indija, a kakva će tek biti od Singapura kada stignu sve nadogradnje.

                    Williamsi solidni, Massa je podbacio, valjda je blokirao točkove na kočenju u Bus-stop i izgubio dosta vremena, prvi i drugi sektor su mu bili super. Ista stvar i sa Vettelom, prvi sektor je bio odličan, u drugom podbacio, i onda otišao preduboko u šikanu.
                    Ferrari je donio novo prednje krilo u Spa i otkinuo veliki dio downforcea, ja mislim da je to bio glavni problem, konstatno su gubili vrijeme u drugom sektoru, prednji kraj jednostavno ne želi da prione, a ono što sam malo vidio Kimija imao je dosta preupravljanja.
                    Red Bull također solida, mali Rus podbacio, Rići dobar. Kao što je i sam rekao, prošle sezone je startao peti, pa se desilo, ko zna...

                    Biće zanimljivo na startu sutra, kao i na Kemmelu.

                    Comment


                    • #11
                      Raikkonenu +5 za mijenjanje mjenjača.

                      Comment


                      • #12
                        Jako lep start za Pereza i Vettela...

                        Comment


                        • #13
                          HAHHAHAhahah Williams je pobedio
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Pirelli...

                            Comment


                            • #15
                              Nije ovdje Pirelli kriv, vidjelo se da je površine gume totoalno otišla i potrošila se.
                              Pirelli nije bio kriv ni u petak, već Mercedes.

                              Comment

                              Working...
                              X