Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Najkreativniji je od ovog trozubca gore u napadu, sastavlja s loptom Ronalda i Bejla. Majstor je Karim, nema tu šta.

    A gledaj kako su losi u odbrani. Tacno ce da ga prime do kraja. Kroz celu tekmu su nesigurni pozadi. Evo ga Kasemiro da to malo koriguje.
    Nema od Kroosa nikakve koristi ove sezone,bolna cinjenica.Luka bolji,ali nedovoljno.Danilo odron.Casemiro skoro svaku tekmu dobar,ali ne igra jer Kroos place Perezu...

    Los Reala skroz nekako nepovezan,cudan.Ma Bale kopitar samo trci,a Ronaldo rodjenoj majci loptu ne bi dodao.Benz je nesto drugo

    Proto,nece da drze linije imas moj post sa priprema sezone kad nece igraci da ispostuju to...
    Last edited by AK47; 30-12-15, 16:44.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kako je ovo primio covek. Lukas Vaskez... alal vera

      Comment


      • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1403633

        Evo ti Proto ovdje neka najava sta ce biti u toku sezone
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Čak 12 žutih kartona na Siudadu, i gol Dude za pobedu Andalužana. Svake godine mediji prate ovog čoveka iz Malage a on nastavlja da bude jedan od najvažnijih šrafova. Miljenik navijača je Portugalac. Nova pobeda Malage, dižu se polako.

          Lukas Vaskez odličan bio u Espanjolu, kao i Kaljehon. Trenutno je Asensio tamo. Od Realovih igrača jedino se u katalonskom klubu nije proslavio Aleks, on se zaputio u pravcu Hrvatske, čini mi se u Rijeku.

          Comment


          • Asensio je strasan potencijal gledao sam ga par puta ove sezone i mogao bi biti vrhunski.Espanyol je svakako odlicna sredina za razvijanje takvih sto kazes...

            Mrljava pobjeda na kraju
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ovakva nagla propast karijere kao u Michua davno nije vidjena. Razumem i povrede i sve ali covek u prime-u, u najboljim godinama, odjednom ne postoji.
              Covek ode u tim koji nema u ponudi na kladzi. Da su ga zvali iz Valjekana da se vrati, pa da razumem. Cak sam u jednom trenutku pomisljao da ce Selta pokusati da mu ozivi karijeru, da dodje kao zamena za Nolita. Ovo mi je nestvarno jbt.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1403633

                Evo ti Proto ovdje neka najava sta ce biti u toku sezone
                jbg na tvoju zalost, kao navijaca Reala, bio si u pravu. Lijepa najava, nisam znao da ovo imas u sebi

                Comment


                • Opa,Gojko prenosi,da l' će brilirati kao sinoć
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks View Post
                    Opa,Gojko prenosi,da l' će brilirati kao sinoć
                    Sad ce uci u formu dva zaredom odlicna komentarisanja
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Pa stvarno zna li ovaj da kasni, griješi zar nema niko da mu kaže kako se vodi utakmica, tk komentariše fujj

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Mediji:"Nema Juve tu finansijsku moc da dovede Danila, morace da se zadovolji sa Alex Sandrom"
                        Nije da baš igraju na istoj poziciji, Proto.

                        Comment


                        • Stvarno je zvijerina ovaj mali Gimenez,jak bas
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • ajde jebemu tako je korea
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Dupli pas, tako jednostavno i tako ucinkovito.

                              Vidi sada Antoana majstora.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Nije da baš igraju na istoj poziciji, Proto.
                                Pa ono obojica su full-beckovi, mada na razlicitim stranama Bili obojica na trzistu ovog leta. Real kao uzeo boljeg, msm nije problem da je on bolji, ali pisalo se kao da je Danilo sledeci Cafu, a Alex Sandro barem dva nivoa ispod njega.

                                Comment

                                Working...
                                X