Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejverson me vec demantuje promasajem praznog gola, precka sa 5m. Mogao je da primi i ubaci loptu u gol, ali nece Brazilac da propusti sut iz prve.

    Odlicna utakmica vec. Ovo je jedna od prvih partija Betisa u sistemu 4-2-3-1 u poslednjih nekoliko sezona. Pepe Mel voli da izvodi na teren tim sa dva spica.

    PS Ruben Kastro ne stari...
    Last edited by Bogi; 27-11-15, 19:49.

    Comment


    • Majstor Svaka mu cast

      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Kazem ja, upropastio me covek posle pohvala na njegov racun danas.

        PS Moralni cin je da ga sada stavim na avatar. Ostajem pri tvrdnji da ima kvalitet i ovime dajem mu podrsku u njemu veoma bolnim trenucima, dok se na YT i ostale servise aplouduje desetine snimaka ovog katastrofalnog promasaja.
        Last edited by Bogi; 27-11-15, 23:22.

        Comment


        • Al Betis je fascinantan, na svom terenu djeluju kao neka trećerazredna družina, a u gostima uredno kradu bodove! Tako nešto slično radi i naš današnji protivnik Sporting Gijon, al nema danas bodovi ostaju na Balaidosu!!!!!

          Comment


          • Kaze Visko:"očekuje se da MSN trio postigne gol". Odmah sam se prebacio na sk3.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Jaoo Visko, kaze covek ako budu u poretku za zlatnu loptu ove sezone Messi, Suarez i Neymar bice to prvi put u istoriji da budu igraci istog kluba... Visko prespavao 1988. i 1989. kada su po 3 igraca Milana zauzimali prva 3 mesta u ovom prestiznom plasmanu

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • https://streamable.com/0x8g

                Comment


                • Dvije asistencije Alvesa, odlicno igra.

                  Comment


                  • Igra se Barsa, prelep volej Luisa

                    https://streamable.com/vumc

                    Comment


                    • Sprda se MSN, ali ovo sto igra Neymar je posebno, najbolji fudbaler na svetu momentalno...

                      https://streamable.com/j6az

                      Comment


                      • Sta radi Nejmar, kako ih vrti ovo nije moguce
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Vladane, ti si čini mi se pričao da nema ništa da bude od Neymara ili se varam

                            Comment


                            • Ja i skoro svi ovdje

                              Dosao ishajpovan maksimalno, bez pravih fizikalija i ono sto je igrao za reprezenatciju i za Barsu su bila dva svijeta. Mada su i brazilska liga i spanska dva svijeta sto se toga tice. ALi je odma pokazao da je timski igrac, sto je sjajna stvar, nije bio utripovan kapi, cutao i radio. Da je igracina je objasnio na Mundijalu prosle godine, sam je vukao Brazil, bukvalno sam, kad se povrijedio potonuli su. Ali nikad nisam ocekivao da ce igrati na ovom nivou, ovo je nivo najboljeg igraca svijeta, on je broj jedan trenutno i ne izgleda da ce se na ovome zaustaviti. Cista poezija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Messi da nije dao go, mislim da bi mu bilo nesto

                                Nema puno price, moglo je i 6-7 pasti, ali mogli su i oni dati jedan, Bruma pokazao vise nego svi ostali zajedno u Sociedadu.

                                Sad u kupu malo izmijesati karte, pa onda u Valenciu po nova 3 boda

                                Dani Alves razbio, neka ga u Barci dok se ne oprosti od fudbala
                                Last edited by Dale; 28-11-15, 17:09.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X