Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad pomenu Alaves sjetih se one budale od Pitermana, bio je i njihov vlasnik, ali je meni najveci hit od kad pratim fudbal bio kad je kupio dio Santandera pa bio predsjednik i postavio sebe za trenera

    Haos je i u Alavesu pravio cini mi se, mijesao se u rad trenera
    sigpic

    Comment


    • Gde se njega seti, zbog tih stvari se zakrvio sa fudbalskim savezom Spanije i navijacima oba kluba.

      Snap unhappy

      The new president of Spanish side Racing Santander masqueraded as a photographer to escape a pitch ban.

      Dimitri Piterman was refused permission to sit in the dug-out by the Spanish Football Federation because he is not a registered coach.

      But the 39-year-old businessman managed to get accreditation as a photographer at Osasuna and proceeded to bark instructions at this team.

      Not that it did him any good - Racing went down 3-1 and are now hovering dangerously above the relegation zone.

      An indication that he should let his money do the talking in the future.


      Po bahatosti se moze porediti jedino sa nekadasnjim vlasnikom Ovieda. Ne mogu da se setim imena, ali covek je bio opsednut klupskim autobusom. Klub je bio finansijski devastiran za vreme njegovog mandata ali su, ako me secanje ne vara, imali najveci klupski autobus u Spaniji.

      Comment


      • Hahahahaa kakvi su to likovi.

        Ne znam znas li ko je Nebojsa Sofranac Sofro, on je najpoznatiji crnogorski komentator, jedno vrijeme je dobro Grofa izludjivao. Jednom je Grof rekao Djordju Kustudicu dok su radili na In televiziji (Djordje je bio urednik na Areni inace i uvijek je urednik sportske redakcijei na Inu dok je postojao, sad na RTCGu naravno), ja nista ne znam, ionako ti i tvoj kolega imate igru u malom prstu


        Sofro je imao legendarne preglede ponedeljkom Primere i Kalca, to je trajalo dva sata, tu je bilo svega i svacega, sa Raija, Medijaseta, Espanje, klasicna kradja materijala btw, opuci one momke u montazi i to sve svede na dva sata. Hit je bio Piterman veliki, predsjednik koji vodi utakmicu, pa mu brani savez, ali on nalazi rupu i postaje fotograf tima i tako vodi utakmice
        sigpic

        Comment


        • Hah, znam za Sofra. Bas mi je drug pre neki dan poslao sliku sa njim, kaze objasnjavao druzini da su vece bile sanse da se pojavi cudoviste iz Loh Nesa nego da Lester osvoji titulu. Zatim se ekspresno nadovezao na ovogodisnji Djiro. Kad god idem dole ponadam se da cu imati priliku da sretnem tog coveka.


          Za vreme Pitermanovog mandata dug Alavesa povecao se sedam puta.



          Neverovatno.
          Last edited by Bogi; 30-05-16, 00:44.

          Comment


          • Sofro moj covek, zakleti rossonero i jos ne podnosi engleze majstor

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment

            Working...
            X