Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitam se ko li je čuvao Suareza ovde.. Gotovo je ovde sve..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES

      Més que un club

      Comment




      • Prekucao. Suki legenda..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Prevara Bale nikako da prebaci 20.

          Comment


          • Ne znam u kom svetu zivis ti druze ali Bejl je ovu drugu polusezonu jedan od klucnih igraca Reala, skoro svaku tekmu resio.

            Comment


            • Pa ako gledamo gore ovu tabelu Bejl ima bolji skor od Grizmana i Nejmara kada se sve uzme u obzir. Čovek odigrao 23 utakmice i učestvovao u 29 golova, što je daleko bolje od Grizmana koji je odigrao 37 utakmice, dakle daleko više, i učestvovao u 26 golova ekipe.

              Comment


              • Kakva steta za Rayo sto ispada, dali preko 50 golova i na kraju ispadaju. Nadam se da ce se vratiti vec sledece sezone.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Kakva steta za Rayo sto ispada, dali preko 50 golova i na kraju ispadaju. Nadam se da ce se vratiti vec sledece sezone.
                  Slazem se,zanimljiva ekipa.
                  Ono sto mene najvise raduje da je Getafe od sledece sezone drugoligas

                  Comment


                  • Pako Hemes

                    Comment


                    • Šteta stvarno za Rajo. Zanimljiva i prilično hrabra ekipica. Što se tiče Paka, mislim da je vreme za malo ozbiljniji tim. Za početak, neki tim koji se ne bori za opstanak, već možda za gornji deo tabele.

                      Drago mi je da su svi timovi koji su ušli u Primeru opstali... Las Palmas prijatno iznenađenje...
                      Last edited by z0La; 15-05-16, 20:55.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ubjedljivo najvece razocarenje je Valensija, prodje sezona a oni bez ikakvih motiva ostadose vec na pola sezone mada se to mozda desilo i ranije.

                        Las Palmas je ozbiljna ekipa.

                        Hetafe mi je misterija, sta se desilo sa njima. Imaju sasvim solidne igrace, neki od njih ce vjerovatno sada i napustiti klub, prije svih Pedro Leon i Pablo Sarabia, defanzivac Damian Suarez bi imao mjesta u jednom od klubova iz Primere.

                        Comment


                        • Stvarno šteta za Rayo, igrali su hrabro kao i uvijek. Sve njihove utakmice imale su dozu uzbuđenja pa čak i one sa najvećim klubovima.

                          Navijam da se vrate sljedeće sezone.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Rajo je napustio Primeru kao 5. ekipa lige po efikasnosti. Uz svo postovanje i afinitet koji imam prema njima, moram podvuci da su ove godine podbacili na planu defanzive. Malo su ugrozili svoj rizicni, ali atraktivni balans i sada ih ceka velika borba za povratak u drustvo najboljih.

                            Regularni deo Segunde jos uvek je u toku, a najblizi direktnom plasmanu u Primeru su Leganes, tim iz madridskog predgradja, i baskijski Deprotivo Alaves. Voleo bih i da simpaticni Real Oviedo nadje svoj put do prve lige, pa da gledamo vatreni derbi Asturije, duel plavih i Sporting Hihona. Proslog leta su mnogi ocekivali da ce ova dva tima od leta ispasti iz prve, odnosno druge lige, ali je Sporting sacuvao status clana elitnog nivoa, dok je Oviedo, protivno svim ocekivanjima, nakon dolaska iz 3. ranga takmicenja, jedan od glavnih konkurenata za ulazak u Primeru.
                            Last edited by Bogi; 16-05-16, 12:30.

                            Comment




                            • http://www.skysports.com/football/ne...-and-marcelino

                              Comment




                              • Meni je ovo dno dna, brate osvojio si titulu (zasluzeno i cestitam im na tome), idi slavi ko covek on nema pametnijeg posla nego glumiti Ronalda

                                Jos Mesi i Suarez uzivaju, meni ovo ne moze biti zanimljivo Mozda klincima...

                                Comment

                                Working...
                                X