Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • james inzvoredan
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Last edited by Radulov47; 31-01-16, 20:25.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Šta je sve danas promašio Negredo jbte, nerealno...

        Valensija se polako približava borbi za opstanak. 5 bodova od crte, neverica....
        Danas su baš jeftino prodali kožu i tri boda. Katastrofalno nepotreban i glup penal, plus Negredo koji je promašio dve sam-na-golmana situacije i prazan gol sa 6 metara.

        Comment


        • Originally posted by Abel Brodersen View Post
          Danas su baš jeftino prodali kožu i tri boda. Katastrofalno nepotreban i glup penal, plus Negredo koji je promašio dve sam-na-golmana situacije i prazan gol sa 6 metara.
          Penal je realno bio smešan. Baš glupost Danila, ali Valensija je već u prvom pol trebala da vodi. Bili su mnogo bolji. Sinoć je falio Pako samo tako. A Negredo je objasnio. Ubeđen sam da je dao makar jedan od onih šansi da bi Valensija okrenula rezultat. Bar onaj prazan gol ako ništa...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 22m22 minutes ago
            LOAN: @Fede2Fazio has joined Spanish side Sevilla on loan for the rest of the season.
            Toliko o njegovoj avanturi po ostrvu...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Montoja drugi dio sezone u Betisu. Sada bi trebalo da ima "pristojnu" mintazu ali dosta toga dobrim dijelom zavisi od njega a sansa ce mu biti sigurno pruzena. Cudno mi je da se nije snasao u Interu malo bolje ali i tokom priprema pojavile su se price kako Mancini nije zadovoljan sa Martinom tako da je sve odmah "mirisalo" da ce on odmah iz Intera.



              Sto se tice Valensije, utakmicu juce nisam gledao ali posmatrajuci uopsteno njima je trenutno najpotrebniji napadac, cini mi se da je ta pozicija u njihom timu najslabija. Geri treba da ostane, kada su se vec za njega odlucili, pa na kraju sezone napraviti analizu i odluciti da li nastaviti saradnju ili se okrenuti drugim opcijama ali potrebno je malo i strpljenja.
              Last edited by ognjen; 01-02-16, 14:11.

              Comment


              • Comment


                • Odlična tekma na Rijazoru. Depor bolji, posebno u drugom poluvremenu, ali mnogo su mašili. Mislio sam da okreće ovo Depor, ali važan bod za Rajo. Podigli su formu u poslednje vreme, i sledeća 2 kola su im ključna. Oba protiv timova koji se bore za opstanak i mislim da su u pravom trenutku počeli da igraju bolje.

                  Fajr postigao prelep gol....

                  Nastavlja se ova gužva na dnu. Na 19. mestu Granada ima 20 bodova a na 11. Hetafe 26...
                  Last edited by z0La; 01-02-16, 21:29.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Cherisev otisao kod nevila do kraja sezone na pozajmicu nikad nije dobio pravu sansu a znamo kako je igrao kod zutu podmornicu
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Velika je gužva na začelju lige, toliko klubova u samo par bodova! Do zadnjeg kola se neće znati putnici u drugu ligu! Svi ovi ispod 30 bodova nisu sigurni jer je dosta bodova još u igri. Jedno je sigurno, a to su pozicije koje vode u euro takmičenja i tu se situacija postavlja u ''prirodni'' položaj. Nekako sam uvjerenja da Celta, Depor i Eibar ne mogu pratiti borbu za europom.

                      Comment


                      • http://sportsport.ba/ino_fudbal/zvan...-madrid/183394


                        HAHAHAHAHAHHAHAHA, FUJ FUJ !

                        Ako je gdje bilo, izvinjavam se . Place godinama da ode iz Porta u bas jak klub, dodje u Atletico, odigrao 20 tekmi i u Kinu ode HAHAHAHA
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Tek sada vidim kako je Milan pogodio sa Baccom, ejjjj Kina hahaha.
                          Last edited by Rossonero; 02-02-16, 23:56.

                          Comment


                          • Jos su zaradili 7m evra na njegovom transferu. Iznenadjen sam njegovim odlaskom, znao sam da ne igra puno i da ocigledno nije zadovoljio igrama, ali eto. Dobra ponuda iz Kine, slabo ko to danas odbija.

                            Kazu da ce probati vratiti Costu na leto, sto nije nerealno.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Prvi im promašaj zadnjih godina što se tiče napadača. Forlan, Aguero, Falcao, Costa. Martinez je došao kao veliko pojačanje, odlične partije u Portu, šta se desilo u Atleticu zna samo on.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Forlan, Aguero, Falcao, Costa.
                                Na ovaj niz dodaš Grizmana i to je to...

                                I samo ću reći.... Je*eni Kinezi, gori su od Arapa....


                                "It has been an honour for me to be a part of this club, but I think the time has come to start another stage in my career," the 29-year-old told the club's official website. "We have talked a lot in the last days and we have agreed that this is the best for all of us."
                                U prevodu, us*ao sam se jer ne mogu izboriti mesto, odoh za parama u Kinu...
                                Last edited by z0La; 03-02-16, 11:15.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X