Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne valja Alves

    Comment


    • Ovi bi je uterali u mišju rupu. Uigrani k'o hor bečkih dečaka.
      sigpic

      Comment


      • Kakav tenkre ovaj Luis znaci, upropasti utakmicu bezveze...

        Comment


        • Zašto je upropastio? Tek sada počinje zabava.
          sigpic

          Comment


          • Ode sve u roku od 15 min. Steta, bas premocno su krenuli.

            Oblak krene pa stane, nesto najgore za golmana.
            sigpic

            Comment


            • Bravo luis rijesio si prvenstvo sa svojim potezom na sredini terena

              Originally posted by Casiraghi View Post
              Ode sve u roku od 15 min. Steta, bas premocno su krenuli.

              Oblak krene pa stane, nesto najgore za golmana.
              i ja sam golman i to je nesto najgore sto mozes uciniti, lopta je putovala pet sekundi mogao je pokupiti na deset metara od gola, a i bar bi skratio ugao
              Last edited by SinisaKun; 30-01-16, 15:50.
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • a ne vjerujem sta nije uslo
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Barsini puleni tehniku padanja doveli do savršenstva, nema dalje !!!

                  Sa ovakvim kriterijumom svaka iole jača utakmica završavala bi sa po min.3-4 crvena kartona, ide se na loptu malo žešće nego inače ali ljudi moji derbi je i logično da se mora imati trunka nekog razumjevanja.

                  Comment


                  • Danas oba crvena su vise nego cista. Felipe Luis je imao mali milion startova koji nisu bili kaznjeni ni sa zutim kartonom u prvom pol. , ali onaj otvoreni dzon je cisti crveni kao suza i tu je kraj price. Godin imao zuti jos u prvom, a onaj start je bio preostar i realno je za zuti, tako da i taj crveni karton je sasvim zasluzan. Steta je sto su igrali tako agresivno, cak i sa 10 igraca su parirali Barsu, ali sta je tu je...

                    Comment


                    • Da je Grizman dao onu šansu ko zna sta bi bilo. Simeone i sa igračem manje natrčao Barsa. I stvorio šansu. Čista oba crvena nema priče. Luisov start ne razumem na 40m od gola ono da uradis baš mi nije jasno. Šteta što je Atletiko spustio ritam već sredinom prvog poluvremena usrao ih D na početku. A i na početku drugog ista prica.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma sami su krivi za crvene kartone, luis pravi start na 40 metara od gola, a diego se zalijeca na igraca koji ide sa loptom u korner, mada imam osjecaj da je i sudija jedva cekao da pokaze crvene, steta zaista stea za onu sansu grizmana u drugom, u svakom slucaju svaka cast momcima za prikazanu igru i borbenost. Ja sam odusevljen.
                        Do 60 minute atletiko je bio bolji 45 minuta, zadnjih 10 minuta prvog poluvremena je bilo kriinalno, karasko me odusevio sa trcanjem i zalaganjem, sve pohvale svim igracima i cholou
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Strucnjak Gary Neville nastavlja da se blamira.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Šta je sve danas promašio Negredo jbte, nerealno...

                            Valensija se polako približava borbi za opstanak. 5 bodova od crte, neverica....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Bas me interesuju analize Gerija Nevila nakon sto popije otkaz.

                              Trebao bi on analizirati malo svoje trenerske podvige.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Realovih početnih protiv Espanoyla.

                                Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Modrić, James - Isco, Ronaldo, Benzema.

                                Ramos se vratio, al nebi me čudilo da se opet povrijedi, ove sezone od kako je u Realu najviše povrijeđen, sve neke sitne povrede ga udalje od terena.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X