Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva izvucen bod protiv jednog od dva najgora gosta lige, tima koji je danas osvojio drugi od moguca 24 boda na strani.

    Nisam stigao da odgledam mec, ali moj utisak sa ''slepim misevima'' nikako nije pozitivan od onog poteza, onog necasnog otpustanja Ernesta Valverdea koji je nesto uradio sa timom kojeg je preuzeo na pola sezone i kojem nije pruzena sansa da prodje pripreme sa timom. Od tada traje trenerska vrteska, a to nije odlika stabilnih, klubova koji se moraju nalaziti u vrhu.

    PS Procitah da je Hetafe pogodio precku u 92. minutu...

    Comment


    • Dobar je bio sinoc derbi Sevillano, je da nije bilo golova al oštrine i naboja nije nedostajalo. Sevilja definitivno kvalitetnija i sa dvije izvrsne prilike Gameira, al Adan na golu Betisa odlično reagirao.
      Depor-Eibar, isto dobra utakmica, Depor stvarno izgleda ko momčad, izbalansirani su u svim djelovima, naprijed Lukas Perez, živa napast! Gotovo sam siguran da će galicija ove sezone sigurno imati predstavnika u euro natjecanju, pogotovo jer ostali kandidati konstantno zapinju kroz prvenstvo.

      Comment


      • Dobro je krenuo Rayo, ali posle ovog crvenog ko zna sa koliko golova ce biti ispraceni sa Santiago Bernabeu-a

        Comment


        • Primit ce sada 5, ali ovakve ekipe obozavam i nece nikada ispasti iz Primere nadam se. Ni na pamet im ne ide odbrana protiv Reala na Bernabeu, takodje i protiv Barce su igrali, normalno nije to all out attack ali nikad bunker

          Comment


          • Hahahahaha kakvo sudjenje
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ove spanske sudije treba protjerati zajedno sa Benitezom, ovo stvarno nema smisla

              Comment


              • Napadaju oni i sa devetoricom jer ne znaju niti mogu drugacije.

                Comment


                • Evo zasto je Primera tako dobra. Nezavisno od hrabre igre, i bez i sa dva iskljucena igraca, Rajo danas na Bernabeuu vise duplih i vertikalnih pasova nego mnogi timovi na nekoliko meceva.

                  Casno dozivljavaju tezak poraz. 7-2...

                  Comment


                  • Jel to vaterpolo na Bernabeu?

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Bas je malo falilo da uspiju savladati Navasa sa devetoricom.

                      Pokusavaju da iskombinuju nesto smisleno nema tu nerezonskih ispucavanja lopte.

                      Comment


                      • I za ovo mi nekad Real deluje kao odbivna ekipa. Ajde sad da se silimo na nokautiranim protivnikom (Malmo,Valjekano itd...), a kad dodje Barca na Bernabeu da se pazimo da ne primimo petardu... prtiom da izgubimo od Sevilje, Viljareala... znam ja da je sve ovo legitimno ali jednostavno mi je odbivno eto tako da kazem

                        Comment


                        • Ma sudija sjebo situcaiju i mec. Mogao je Real da pobedi Rayo sa svih 11 igraca. Uvek gledam Rayo protiv Barse i Reala jer je uvek feshta od utakmice, ali sudija morao da umesa prste.

                          Comment


                          • Glupe su ovo situacije, ako mnogo puniš , ne poštuješ protivnika, ako se ne trudiš, opet ne poštuješ.

                            Comment


                            • Originally posted by Ray View Post
                              Glupe su ovo situacije, ako mnogo puniš , ne poštuješ protivnika, ako se ne trudiš, opet ne poštuješ.
                              Ma nema šta da se ne trudiš, samo lagano privedeš utakmicu kraju, daš još jedno dva gola u drugom pol. i to je to.

                              Dali 10 golova manjoj ekipi sa osmoricom u polju, pa malo je reći da mi se gade.

                              Samo me čudi da zalizani nije dao bar 9 komada.

                              Jbt. Barsa ih išamara u sred Madrida, a oni onda daju 10 komada desetkovanom Raju. Kakva bruka za klub i navijače. Ja bih im zviždio da sam njihov navijač na stadionu.

                              Comment


                              • Na Anoeti očekujem dobru tekmu. Dolazi Žuta podmornica koja je u dobroj formi....

                                Vidim po postavama da će napad Sosijedada biti poprilično brz sa Brumom, Velom i Canalesom.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X