Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atomski fudbal Selte,izasli ljudi da se nadigravaju sa Barcom i postigli 4 gola,mogao je jos koji pasti.Imala je i Barsa svoje sanse ruku na srce.Odusevljen sam utakmicom.

    Comment


    • Cim vidim Nolita ovako i puno prostora ispred njega odmah mi dodje da ugasim strim.

      Bilo je prilika za Barselonu u drugom poluvremenu, pokusavali su, ne moze se pretjerano zamjeriti ali u odbrani je jako tesko pratiti kada Selta ovako igra.

      Comment


      • Pike je odigrao utakmicu na amaterskom nivou, direktan krivac za dva gola Selte.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Uhh, odlično drugo poluvreme na San Mamesu. Atletik konačno izjednačio ali ih odmah Benz ućutao. Biće ovde još golova....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Upropastio Ronaldo jos par odlicnih situacija,ali mnogo bitna 3 boda jer su ovi uvijek nalozeni kuci nenormalno

            Keylor Navas je macka,bravo majstore
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dobro je da se pregura ovo dok se ne vrate povredjeni.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ma ide serija jako teskih gostovanja,ali je bitno da se ovo nekako preguralo...Isco i Benzema bi zatvorenih ociju mogli da igraju skupa

                Benzema ima najbolji pocetak sezone u karijeri i mislim da nikada on sam nije ovoliko uzivao u fudbalu.Rafa jednostavno razumije spiceve i ovdje je to vidljivo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Prije svega isprika svim navijačima Barce, svim kladioničarskim magovima i ostaloj ekipi. Jao što uradismo večeras Barci, al brate sve se poklopilo što je, je. Iaga Aspasa sam još jutros prozvao na temi Celte da imam neki osjećaj da večeras zabija, i frajer odmah dva komada. Ništa, nadam se da će Celta svojom igrom privući simpatije još kojeg navijača s ovih prostora. Dobri smo, i ako ne bude nekih prevelikih rupa i kriza tokom prvenstva, nadam se da ćemo bez trauma držati zlatnu sredinu primere.

                  Comment


                  • Ali Ronaldo što siluje kako bi dao gol...

                    Što kaže AK, upropastio je nekoliko dobrih akcija zato što je hteo sam da završi. Moram priznati da mi je bilo drago što je Benz dao onaj drugi gol ispred njega. Mislio sam da će zaplakati u jednom trenutku...
                    Keylor mačka, branio je sve što se moglo odbraniti...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Samo da nije nesto ozbiljno ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Sta je to bilo Dale?
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Primio loptu Messi u 16ercu i sudario se s protivnickim igracem, koljeno otislo izgleda, ali valjda nije nista ozbiljno, jer se vratio, odigrao jos nekoliko minuta ( doduse vise stajao ), pa onda izasao ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • To ce se tek znati kada se ohladi malo i uradi se rezonanca...jebeno je koljeno i koliko god bi stete nanio Barceloni zaista ne zelim covjeku da se povrijedi,daj da se krljamo do kraja ko ljudi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nadajmo se da nije ozbiljna povreda. A sada sam poceo gledati utakmicu i vidim da je Munir usao, mislim da bi bilo bolje da je Sandro usao kada vec nema ko drugi osim ove dvojice.

                              Comment


                              • I bez Lea mora ovo bar u 3:0 da ode, bas je tanak Las Palmas. Nego to je najmanji problem sad.

                                Busquets ima bolju tehniku od 90% plejmejkera.

                                Comment

                                Working...
                                X