Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 15/16

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Ibiševića, 2 pogotka nakon jako dugog posta. Pobjeda HSV-a za nastavak dobrog niza. A što reć za Bayern, Robert ''čovjek nije normalan'' Lewandovski!

    Comment


    • Ali koliko dinamicniji, brzi fudbal nego u Engleskoj, odusevio sam se sinocnom utakmicom. Definitivo za oko najlepsa Bundesliga.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Najbolji u prvom poluvremenu je bio Djulijan Dreksler
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ali da je usla ona sa pola terena kad je Guilavogi sutirao mislim da bi bilo svega, kad je Nojer istrcao do pola.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Ali koliko dinamicniji, brzi fudbal nego u Engleskoj, odusevio sam se sinocnom utakmicom. Definitivo za oko najlepsa Bundesliga.
            Najbolji period je prosao sto se tice dinamicnosti, od 2006-2012.Bili su pre dosta zanimljiviji, sada kada je Bajern doziveo veliku ekspanziju u poslednje cetiri godine, drugi timovi se ne pitaju puno i ovi koji su se probili.Mecevi su dosta manje neizvesniji nego sto su bili pre par godina.Pre je bila dosta manja razlika u kvalitetu(Bajern je opet naravno odskakao), pa je moglo da se vidi da obe ekipe stvore dobre sanse(i da budu ravnopravne na terenu) i nije bilo velikog favorita.Sada je uglavnom borba Davida i Golijata.Kvalitet nije bio toliko skoncentrisan i pre sam mogao da gledam meceve tipa Hanover-Stutgart zato sto se znalo da ce tu da bude goleade.

            Samo kad se setim cuvene sezone 2008/09 i kolika je bila razlika na samom vrhu.Par bodova te deli od prvog mesta.Italijane ove sezone malo pratim zato sto me podsecaju na Nemce od pre par sezona po neizvesnosti meca i pored toga sto imaju drugaciji stil igre.Takvu fudbalsku ligu bih voleo da gledam bez obzira kakav je stil igre dok god nema glumatanja i skakanja na sudije.

            Comment


            • Danas još jedan njemački klasik HSV - SHALKE 04! Pobjedom bi HSV potvrdio da je napokon izašao iz krize koja brat bratu traje zadnje 2-3 godine. Navija se za HSV, ali ni Shalke mi nije mrzak klub.

              Comment


              • HSV je u krizi nekih 4-5 godina.Od sezone kada su igrali polufinale LE pocinje njihov pad.

                Comment


                • Bajern gazi, karakteristican prodor Koste po lijevoj strani i gol Komana.

                  Comment


                  • Slobodan Rajkovic potpisao ugovor na dve godine sa Darmstadtom.

                    Comment


                    • Bayern je stroj ove sezone, premocni su...

                      Comment


                      • Samo je pitanje tempiranja forme i povreda ove sezone jer ovo je haos sta igraju ljudi...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa šta je ovo na Eurosportu? Kakva dva amatera ovo komentarišu?
                          Jedan od najvećih derbija Njemačke, trenutno 2 liga po Uefi, i komentarišu kao da igra 3 liga Republike Srpske Zapad. Toliko se zajebavaju da to nije normalno. Onaj jedan je komentarisao one japanske nindža ratnike na B92 i očigledno zaboravio da sad prenosi utakmicu. Nevjerovatan amaterizam. Vugdalića nebi mogli zamjeniti sa OBN - a.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Samo je pitanje tempiranja forme i povreda ove sezone jer ovo je haos sta igraju ljudi...
                            Ovo nivo igre je bas ne humano... strasno

                            Comment


                            • Bas mocno djeluju, kao pod Hajnkesom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lewandowski u zadnje 3 utakmice dao 9 golova...

                                Comment

                                Working...
                                X