Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 15/16

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Igraju ljudi ko ludi dortmund će razvaliti i bayern.
    Bayern igra slabo
    sigpic

    Comment


    • #62
      @Freshman

      Ja sam ga komentarisao u prvom kolu, mislim da sam rekao da ce da bude steal i kljucni igrac.Ako nisam ovde, onda sam negde drugde.Zapazio sam ga odmah kada su igrali protiv Austrijanaca u trecoj rundi LE.Paralelno gledao Dortmund i Vosu.Odlicno pokriva prostor i bas je stalozen kod predaje lopte, jedino treba jos malo da poradi na snazi, ne sumnjam da ce i to da dovede u red.

      Edit:Bilo je i za ocekiati da ce brzo da se probije pored sakatog Bendera koji ne moze da poveze tri utakmice.
      Last edited by Ricma; 31-08-15, 13:26.

      Comment


      • #63
        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by Ricma View Post
          Ne verujem da ce to da se njemu obije o glavu koliko klubu, njih ce prvo da zadesi karma .Da su ga prodali Juventusu, imali bi sanse za LS.Ovako ce da budu par godina zaglavljeni u LE, nesto slicno kao Totenhem a za ocekivati je da ce Nemci uskoro da izgube cetvrto mesto.Volfzburg i Dortmund su trenutno nedostizni za njih, Leverkuzen sigurno ove sezone zavrsava ispred njih.Za njih mislim da ove godine idu ispred Volfzburga.
          Ma smradovi, njih nisam zeleo ni da komentarisem. Ne vole Nemci Italijane nikako. Jer ih Italijani pobedjuju gde stignu Nije ni cudo sto je onaj smrad Heldt jedva docekao da se umesa neki nemacki klub, ali kao sto sam kazes njih ce zadesiti karma. Mada je i Wolsburg dao velike pare, negde procitah 35M+5-6M bonusa

          Comment


          • #65
            Wolfsburg potvrdio dva transfera.

            Comment


            • #66

              Comment


              • #67

                Comment


                • #68
                  Sjajni transferi za sad ipak sada mi nije zao sto je otisao kevin u city
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • #69
                    Ocajan start sezone za Monchengladbach,nisam ovo ocekivao.Veceras ubedljiv poraz na svom terenu od HSV,Kacar odigrao svih 90 minuta na mestu stopera.Gladbach posle 4 kola isto toliko poraza,gol razlika 2:11.Sta ce tek biti kad krenu borbe u LS.

                    Comment


                    • #70
                      Da, gotovo nevjerojatno da neke momčadi tako reagiraju kad dohvate ligu prvaka ili europu. Ista situacija je i sa Seviljom, očajno izgledaju. Al drago mi je zbog HSV, nadam se da napokon dolaze k sebi, i da će mirnije ići kroz sezonu, a ne kao zadnje dvije sezone, bjesomučna borba do zadnjeg.

                      Comment


                      • #71
                        Danas smo dobili jos jednu potvrdu da se fudbal u Nemackoj pretvorio u balet.

                        Comment


                        • #72
                          Sta bi, Ricma? Kako je Adnan izgledao ako si ispratio?

                          Comment


                          • #73
                            Nisam gledao uopste, stigao u stan pre cetvrdesetak minuta, ukljucio Eurosport i video smesan penal za Bajern.Pa ovo se ne bi sviralo ni u nasoj seljackoj ligi.Mislio sam da prenose Dortmund, pa da uvatim taman kraj tekme.

                            Nemam pojma za Adnana, proveri na Redcafe-u sta kazu ljudi o njemu.

                            Comment


                            • #74
                              Kakva majstorija Vidala

                              Comment


                              • #75
                                Joj golcine Artura!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X