Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bilbao je sinoć izvrsno demonstrirao kako se igra kontra Barce, i kad se na to nadoda onolika količina trke i udvajanja igrača uspjeh je zajamčen! Inače, Piqeu prijeti suspenzija od 4-12 utakmica ne igranja!

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        Vrhunac...neznam kako da nazovem.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #34
          Da je neki nepoznat tim, iz druge, treće lige pa da razumem. Ali Real Madrid, i oni kažu Italijanskog kupa..

          Comment


          • #35
            Barcelona line-up (official):

            Masip
            Alves Bartra Vermaelen Mathieu
            Samper Mascherano Adriano
            Munir Sandro Aitor

            Bench Barcelona: Bravo, Gumbau, Iniesta, Suarez, Neymar

            Comment


            • #36
              Fantastican gol Alvesa
              https://streamable.com/lyfb

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ser Gagi View Post
                Fantastican gol Alvesa
                https://streamable.com/lyfb
                Majstor! Opravdava danasnje reci hvale.

                Sandro postize gol nakon rutinskog kretanja i fora. Pre toga je Huanfran iznenadio Masipa sa 20-ak metara, odlican gol napadaca treceligaskog tima.

                Inace Viljanovense je tim iz autonomne pokrajine Ekstremadura, koja nema nijednog predstavnika u prva dva ranga takmicenja.

                PS Bartra je bas zeljan igre.

                Comment


                • #38
                  Real u nekom neobicnom sistemu veceras, Vaskez i Cerisev napdaju po bokovima, u igri su i Naco i Pepe i Arbeloa. Tu je i veznjak Ljorente.

                  Odlican pocetak za goste, Rus se vec upisao u listu strelaca nakon rutinskog prijema i suta u dalji ugao. Kadiz je vrlo dobar tim, fino im ide u Segundi. Bice zanimljivo do kraja.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Bogi View Post
                    Real u nekom neobicnom sistemu veceras, Vaskez i Cerisev napdaju po bokovima, u igri su i Naco i Pepe i Arbeloa. Tu je i veznjak Ljorente.

                    Odlican pocetak za goste, Rus se vec upisao u listu strelaca nakon rutinskog prijema i suta u dalji ugao. Kadiz je vrlo dobar tim, fino im ide u Segundi. Bice zanimljivo do kraja.
                    Ovo je skandal majstore jer je Rus suspendovan,a igra...navijaci Cadiza ismijavaju Real jer i jeste cirkus koji treba da se ismijava

                    Pjevaju navijaci Rafa provjeri twitter

                    Naravno 3 0 je ovo za Cadiz + moguce da ih izbace iz kupa sto i treba da se desi
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #40
                      Je l' moguce Akane? Evo i ja citam svi zivi objavili.. nevera. Hoce namerno da ispadnu iz kupa? Ne razumem stvarno, nemoguce je napraviti takav propust

                      Comment


                      • #41
                        Hahaha,verovao sam da ovo moze samo kod nas da se desi...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #42
                          Ma sto je nemoguce idioti su to,vjeruj mi kad se nisam iznenadio eto kad ti kazem

                          Meni je smijesno sto i za ovo krive Beniteza,a administracija nije odradila svoj dio posla tj dostavila ovaj dokument...e cirkusa majko moja

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #43

                            Comment


                            • #44
                              Na Bernabeu ce spaliti Beniteza za vikend
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #45
                                Ma krajnje neugodna situacija za Real prije svega, ovako nesto nisu sebi smjeli dopustiti.

                                A kapiram da je neutralcima, odnosno ljudima koji ne navijaju za Real ovo pomalo smijesno. Meni jeste smijesno, moram biti iskren.

                                Comment

                                Working...
                                X