Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    bajern nema msn
    MESSI 10

    Comment


    • #92
      Originally posted by miha92 View Post
      bajern nema msn
      Tu si upravu. Al sta ja znam, MSN zastario, sad su u modi ovi Viberi, Whatsappi i tako te zajebancije.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #93
        Nije imao I prije nekokiko godina kad ve pocastio so jedan "Seven Up"
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • #94
          Al nije Nego ste vi na Alianzu 5

          Salu na stranu, ova Barca je najmocnije nesto sto sam gledao ja u zivotu, Hejnkesov Bajern mi je na 2. mestu, tek onda i Gvardiolina Barcelona sa tandemom Villa-Messi-Pedro... Ali meni je najfascinantnije, kako na primer Bale-Ronaldo-Benzema ne funkcionisu ni blizu kao MSN... koliko egoizma ima tu, ali kad vidis kako ovi kombinuju, sale se svaka im cast...

          Comment


          • #95
            vajberi Aki,vajberi
            MESSI 10

            Comment


            • #96
              Originally posted by stewanoskipp View Post
              Nije imao I prije nekokiko godina kad ve pocastio so jedan "Seven Up"
              ta barca nije igrala ni 10% kao sad,niti je bilo msn-a
              u pravu si Gagi,bbc ima tu nesrecu da je svima najvaznije da ja dam gol pa tek onda drugi..
              edit..kad kazem ja mislim da tako razmisljaju oni,ne da ja dam gol
              MESSI 10

              Comment


              • #97
                Najlakše je kriviti Nevila. Ne kažem da nije ali opet da je samo do njega pa dobio bi neku ekipu bar slučajno..
                Barsa jeste moćna i više od toga ali ono protiv koga ces da se kida i trudiš ako ne protiv najboljih.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • #98
                  Pazi Gerija što je izveo postavu sa samo jednim igračem kome je prirodna pozicija da igra napred....

                  Kanselo i Sikeira ofanzivni bekovi, a Gomes i Pareho igrači sredine...

                  P.S. L1m4ru, razumem da braniš čoveka, ali Valensija igra još gore nego pre. Na 5 bodova su od zone ispadanja. To ti sve govori...
                  Last edited by z0La; 03-02-16, 23:15.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #99
                    Skoro iz grada, uđem na rezultate, gledam tako i naletim na Španski kup. Pa jel realno ovo? 7-0?
                    Kakav im je promašaj samo Neville. Ne bi me čudilo da dobije ubrzo otkaz, iako je skoro došao.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Vjerovatno je kod Gerija presudila ta zelja da sto prije preuzme neku ekipu kao trener i prihvati prvu ozbiljnu ponudu ali pitanje je koliko je pametno sto je pristao na ovaj posao. Preuzimas ekipu tokom sezone a i ne poznajes ove igrace najbolje u fudbalskom smislu. Potrebno je tu mnogo vremena da se neke stvari dovedu u rutinu da bi sve krenulo nekom konstantnoscu ka boljem ali u medjuvremenu trpe rezultati. Ovo bi moglo da nanese najvise stete Nevilu kao treneru u smislu reputacije, a za Valensiju je ovo sada vec sezona za zaborav.

                      Comment


                      • Donekle se slažem sa Limenim. Ja tu najviše krivim upravu, presednika kluba ili koga već ko bira menadzere. Konačno si se vratio u vrh španskog fudbala, imao si dobru sezonu, izborio ligu šampiona. Klub posluje dobro i šta ti uradiš?
                        Ajde ok, ne ide sa trenerom, otpustiš ga i onda umesto da dovedeš proverenog trenera da poveže to sve lepo, ti dovedeš trenera novajliju da se kali na timu koji treba da uhvati oslonac u vrhu. Da su na sredini tabele, pa da kažeš...ajde da probamo, ali ovako ne ide stvarno...
                        Last edited by z0La; 03-02-16, 23:54.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Večeras Sevilla - Celta na Pizuanu! Sevilla je favorit, al i Celta će imati što reći u ovom susretu! Osim Nolita svi ostali su treneru Berizzu na raspolaganju. Idemo Celta po pozitivan rezultat, a nebi bio loš ni minimalni poraz s postignutim golom. Hala Celta!!!

                          P.S. Ono sinoć, pa ne bih se onakve utakmice trebale prikazivati u ranom terminu! Valencija u žešćoj banani, što je,je...
                          Last edited by Mostovoy; 04-02-16, 10:30.

                          Comment


                          • Comment


                            • Bože moj, šta da se radi. Dobro je pa nije 8:0.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Kakvo poigravanje i kakva dodavanja doktora fudbala, Evera Banege i rutinska egzekucija Gameira .

                                Finalisti su vec jasni, revansi cista formalnost .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X