Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    1/8f

    Comment


    • #62
      Mnogo bi bilo da je opet samo precka.. Majstor

      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

      Comment


      • #63
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #64
          Mozda i najsramnije ponasanje neke ekipe od kada ja znam za sebe. Gore nego da ih je Mourinho vodio. Ne znam da li je fascinantnije sto su dobili samo dva crvena, sto im je trebalo 160min. za prvi, ili sto su primili samo 4. Kakvi smecari i jedna sveopsta sramota za fudbal. Veliki naklon Neymaru za kuliranje, udaren je jedno 50x, provociran nista manje. Ni Messi nije bolje prosao. Onom indijancu od golmana treba debela suspenzija za ono gazenje. Da sam clan Espanyola trazio bih raskid ugovora, prece ne bih nigde igrao, nego da budem deo ovakvog kolektiva.

          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

          Comment


          • #65
            Samo da kazem da Pauu Lopezu zelim jedno 10 utakmica suspenzije, a iduce godine u ovo vrijeme da bude 3. golman Recreativo Huelve. Kakav necovjek, ono nisu istine .


            A kompletnoj ekipi Espanyola zelim ispadanje u nizi rang iz godine u godinu .

            Daj nam Lucho u revansu djecu, samo djecu, jer ovi ne mogu pobijediti, a ako ovako igraju kad imaju neku sansu, onda ce im u revansu gdje su apsolutno bez sanse, jedini cilj biti da polome noge Messiju, Neymaru i Suarezu prije svih, a ako moze i nekom drugom ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #66
              Originally posted by p4p1 View Post
              Mozda i najsramnije ponasanje neke ekipe od kada ja znam za sebe. Gore nego da ih je Mourinho vodio. Ne znam da li je fascinantnije sto su dobili samo dva crvena, sto im je trebalo 160min. za prvi, ili sto su primili samo 4. Kakvi smecari i jedna sveopsta sramota za fudbal. Veliki naklon Neymaru za kuliranje, udaren je jedno 50x, provociran nista manje. Ni Messi nije bolje prosao. Onom indijancu od golmana treba debela suspenzija za ono gazenje. Da sam clan Espanyola trazio bih raskid ugovora, prece ne bih nigde igrao, nego da budem deo ovakvog kolektiva.

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
              Tako vam treba za vas manekene i glumce samo jako i ostro
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • #67
                Kakva fantasticna akcija Nejmara i Mesija za cetvrti gol Barse, sta je ono.

                Jako dobar rezultat pred revans.

                Moracu kasnije da odgledam snimak utakmice jer nisam gledao od pocetka, vidjeh na slikama to sto je Lopez uradio.
                Last edited by ognjen; 06-01-16, 22:14.

                Comment


                • #68
                  Dobra partija Katalonaca.

                  Prvi gol posledica Danijeve greske na sredini, i tokom te kontre se posle duzeg vremena dobro videla jedina mana Busketsa - nema brzinu potrebnu da pokrije kontru. No dobro. Inijesta je odlicno pronasao Mesija kod izjednacujuceg, delic sekunde je bio u pitanju, vrhunsko kretanje i pas. Drugi gol je carolija, prava pracka. Cetvrti je jos jedna u nizu eksploatacija superiorne tehnike duplog pasa.

                  Arda nije bio los, ali nema sumnje da on i Inijesta nece moci zajedno da budu u prvih 11. Bice rotacije. Trebalo bi u narednim mecevima pruziti sansu trouglu Buskets - Rakitic - Arda, da Inijesta predahne. Vidala pojela trema, ali decko je neverovatno brz. Tesko da on moze da parira Daniju na planu pozicioniranja ali ofanzivan doprinos ce biti ogroman. Trebalo bi Katalonci da razmisle o napadacu i da u tom maniru zavrse ovaj prelazni rok.

                  Odavno nisam video mec sa ovoliko tenzije, Espanjolov golman je zgazio Mesija i to vrlo grubo. Bilo je jos nekoliko situacija koje su bile ispod casti.

                  Comment


                  • #69
                    Munir El Hadadi, samo lagano.

                    edit: 0:2, Nejmar. Samo lagano.
                    Last edited by ognjen; 20-01-16, 20:26.

                    Comment


                    • #70
                      sad sam gledao postavu bilbaa,mi bez mesija i suareza i opet lagano 2:0
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #71
                        Sinoć Celta u Vigu, potpuno nadigrala Atletico, bez obzira na završnih 0:0! Prilike, posjed lopte, agresivnost na sredini terena, sve je bilo na strani Celte! A samo prije 2 tjedna u prvenstvenoj utakmici, madriđani su se prošetali Vigom s 0:2 rezultatom! uzvrat za dva tjedna na Calderonu, moglo bi biti svega!

                        Comment


                        • #72
                          Mučeni Geri, bar mu je u ovom kupu išlo dobro. A večeras ni Las Palmas kući nije dobio..

                          A izveo je prilično jak sastav. Faktički svi prvotimci...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #73
                            Tako je Celta. Bravo!
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #74
                              Tko je gledao susret, Celta u potpunosti ravnopravna s Atleticom. Ostaje žal za onom utakmicom u prvenstvu od prije dva tjedna kad je Berizzo ipak malo podbacio u pripremi taktike, ali u dvije utakmice kupa je definitivno sve ispravio!

                              Comment


                              • #75
                                Kakva akcija Egzibicioni mec igraju, Valensija izgleda kao treceligas u prvih 30 minuta

                                Comment

                                Working...
                                X