Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Roberto treba da ide iz kluba, cim prije .

    Momak jednostavno nema kvalitet za Barcelonu, bar ne da igra u bitnijim utakmicama, moze u kupu protiv nizeligasa po 90 minuta, ali ove bitne tekme neka hvala, eventualno da udje kad vodimo 3-4 razlike.

    Nista, u ponedjeljak aBd jako od prve minute, pokusati stici zaostatak, sto ce biti pretesko, ali ako nista dobiti tekmu i sacuvati obraz .

    I svaka cast Athleticu stvarno .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #17
      Ja kao da sam neki dan vidio da je obrnuto,ali eto ti sigurno znas bolje...cini mi se da sam citao da ce u odnosu na proslu sezonu da se desi promjena
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #18
        Originally posted by stewanoskipp View Post
        Zasluzili katalonci ovo.... Izvukli su se u 120 min protiv sevilla... Vidi se da bez xavi iniesta rakitic messi ne moze nista
        A koji je to ikad mogao bez pomoci igraca veznog reda ? Najjaca prica ikad to da Messi ne moze bez Xavija i Inieste. Eto Xavi je prosle godine ulazio s klupe, Iniesta imao jednu asistenciju, dvije maksimalno, pa Leo uredno strpao 40 golova i 20ak asistencija imao.. Strasno ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #19
          Originally posted by AK47 View Post
          Ja kao da sam neki dan vidio da je obrnuto,ali eto ti sigurno znas bolje...cini mi se da sam citao da ce u odnosu na proslu sezonu da se desi promjena
          Ne znam, cisto sam pretpostavio. Onako kao prosle sezone se ispostavilo kao dobro, ali to ne mora nista da znaci za ovu sezonu.

          Comment


          • #20
            A danas sta je uradio? Zagrejao iraizoz.. Jedva dva puta sutnuo I izlazio na 60m od golu da pokupi loptu I da krene napad jer nema ko to odraditi I ostaviti loptu na tacni messija na nekih 20m od gola pa on da nastavi so driblinzima... Ako si kvalitetan treba da umes da poneses ekipu I kada ne igra dobro I da izvyces nesto a ne da hodas po terenu
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #21
              Pa vracao se u sredinu i uzmao loptu da bi organizvao napade.

              Da je cekao da je njemu dodaju Roberto i Rafinha, ne bi Boga mi docekao vise od jedne za 90 minuta vjerovatno.. Dok se on nije poceo vracati po lopte, jedini nacin da predjemo centar su bile duge lopte Mascherana i Vermaelena.

              A i da je bio daleko najgori na terenu, sto nije, apsolutno ti cestitam sto na osnovu jedne utakmice zakljucujes
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #22
                Guillem Balague ‏@GuillemBalague 9m9 minutes ago

                Too early to take too many conclusions for FCB but this defeat will affect Ter Steven position in the team. Also without Iniesta, no control
                Mislim da je on to prvi objavio,a evo sada izbacuje i komentar na tu temu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #23
                  Cujem Vermalen bio spektakularan

                  Wenger i 15m za majstora
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • #24
                    'Yes we can!' - but Barcelona have never come back from four goals down

                    Comment


                    • #25
                      ....

                      Barcelona (4-3-3): Bravo; Dani Alves, Pique, Mascherano, Mathieu; Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Suarez, Pedro.

                      Athletic Club (4–5-1): Iraizoz; Boveda, Etxeita, Laporte, Balenziaga; De Marcos, Benat, Gurpegi, Eraso, Susaeta; Aduriz.

                      Comment


                      • #26
                        Samo povesti u prvih 20 minuta i nasi su !

                        Hajmo momci
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #27
                          E kakav crveni za Piquea HAHAHAHHAHAHAHHAHA

                          Pique se dere na pomocnika sto nije svirao offside koji je vjerovatno postojao, a Aduriz se Bravu unosi u lice i dere se, a ne dobije crveni, a pritom vec ima zuti

                          Sudije = svetinja ovog sporta . Igrace smijes prebiti, ali njima ne smijes reci slovo

                          PU !
                          Last edited by Dale; 17-08-15, 23:22.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Dale View Post
                            E kakav crveni za Piquea HAHAHAHHAHAHAHHAHA

                            Pique se dere na pomocnika sto nije svirao offside koji je vjerovatno postojao, a Aduriz se Bravu unosi u lice i dere se, a ne dobije crveni, a pritom vec ima zuti

                            Sudije = svetinja ovog sporta . Igrace smijes prebiti, ali njima ne smijes reci slovo

                            PU !
                            Vi fanove barselone ne znate podnjeti poraz mora se uvjek traziti alibe kao sto sada vi je sudija... Namesto barca da igra svoju igru i da dokaze na terenu da je bolja i da da 4 komada sto nema nikakve sanse oni se vajlaju po terenu sramota i dopustili su da ih odere igrac so 34godina EPA NI SU ZASLUZILI OVAJ TROFEJ
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • #29
                              Bilbao je Barcelonu u petak dobio 4-0 i niti sam ja, niti neko od navijaca Barcelone ovdje spominjao sudiju ili nesto . Ja sam napisao svaka cast za Bilbao, doktorski odigrano. Ni u ovom postu od maloprije o sudiji nigdje nisam pomenuo stizanje i osvajanje trofeja, tako da molim te nemoj da pises gluposti i stvari koje niko od navijaca Barce spomenuo nije .

                              Bilbau cestitke za trofej, ali je cinjenica da je sudija unistio vecerasnju utakmicu .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #30
                                Nema Piquea veceras da proziva Real Madrid pri slavlju trofeja svog kluba...ne vidim ga

                                Smetljar i obicni kompleksas...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X