Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - bwin Grand Prix České republiky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Maniac View Post
    Markez je prosle godine pobedio skoro na svim stazama. Ali nije to poenta, nego su njih dvojica na svim stazama brzi, dok kod Rosija to nekako ide od sjaja do ocaja, na jednoj stazi pol pozicija na sledecoj deveto startno mesto. Pobeda u Asenu, pa onda na sledece 3 trke zaostatak za pobednikom 10 sekundi. Mozda je to i zbog njegovih godina, mada on sam kaze da je spremniji bolje nego ikad. Nije jos nista gotovo, ima da se vozi jos dosta kilometara, samo je Lorenco trenutno u boljoj poziciji iako imaju isto bodova. Daj boze da Rosi uzme titulu, pa sledece godine sa miselinkama mozda i 11-tu, ja bih bio najsrecniji
    Ne znam jel si gledao celu sezonu? Koliki zaostatak je imao Lorenco za Rosijem u Kataru, Argentini, Teksasu, Asenu, Sahsenringu? Isto tako je i Rosi na drugim stazama imao zaostatak za Lorencom. Dalje gde je bio Markez kada je izletao i kada je zavrsao van podijuma? Kako su to onda oni stalno brzi a Rosi nije a jedini zavrsio sve trke na podijumu? Ako ocekujes da Rosi pobedjuje sa 10s na svim stazama do kraja taj film necemo gledati sigurno. Rosi ne mora ni u Silverstonu da pobedi cak i 3/4 . mesto mu je ok. Ne kazem da nece biti bolji ali ne mora. Ali zato posle Silverstona ocekujem jak finis do poslednje trke gde ce i malo rizikovati ako treba.

    Comment


    • #62
      Ne ocekujem ja nikakvu dominaciju od Rosija, to je nemoguce u ovim godinama i ovakvoj konkurenciji. Samo bih voleo da je malo ujednaceniji na svim stazama, nekako mi se cini da mu veliki broj staza ne odgovara, ne znam zbog cega. Imao je odlican start sezone, Lorenco i Markez su kiksali, sad je dosao Rosijev malo slabiji period ali ja se nadam da vec od Mizana (a mozda i Silverstona, ko zna) on krece ponovo da dize formu i da napadne titulu.

      Nemojte samo pogresno da me shvatite, ne pljujem Rosija, volim ga ko brata samo morace malo da se trgne od sledece trke i da navali kao nikad u karijeri

      Comment


      • #63
        Ne kazemo da pljujes taman posla. Samo ne razumemo toliku pesimisticnost. Nema potrebe za tim. Jasno se videlo da je i Rosi nezadovoljan jako 3. mestom i dok je tako to je odlicno. Ali kada se pogleda sira slika, los dan a 3. mesto uopste nije los rezultat...

        Comment


        • #64
          A 138 000 gledalaca za respect

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #65
            Mogle bi i ostale staze da se ugledaju na Brno po cenama karata...

            Comment


            • #66
              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Mogle bi i ostale staze da se ugledaju na Brno po cenama karata...
              Slazem se

              Stvarno bi bilo tuzno ukinuti stazu na kojoj se na trci skupilo 138 000 ljudi,to mnogo govori i plus ta staza ima istoriju dugu 50 godina i dobra je staza.

              Cisto da kazem u vezi trke nesto,steta sto Rosi nije imao dobar start. Mislim da ne bi mogao da prati Lorenca ali da bi se borio sa Markezom za drugo mesto. Pohvale za Bredlija Smita,dosta je izvukao za ovaj vikend. Po meni je mnogo vise pokazao nego P. Espargaro i trebao je pre njega da dobije ugovor ali tu neke druge stvari igraju ulogu.
              Last edited by BogdanB; 17-08-15, 22:22.

              Comment


              • #67
                Michelin test bio u mokrim uslovima, top 4 nisu ni izlazili, ostali su vozili malo, ali Michelin je ipak pokupio neke podatke.

                Comment


                • #68
                  Though he said he was happy, Iannone lost crucial time to the leaders with a mechanical problem. The variable inlet trumpets were stuck, meaning the bike was down on power and on top speed. Iannone estimated that the malfunction cost him five seconds over the race, which would have put him ahead of Valentino Rossi.
                  Pa taman se sklope staza, masina, forma, sjajan vozac i opet nista

                  Comment


                  • #69
                    Nista od odbrane titule za Markeza
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #70
                      Nije jos gotovo.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment

                      Working...
                      X