Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - bwin Grand Prix České republiky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ako ga MM isece ovaj nece znati sta ga je snaslo. Ne mogu uopste da provalim VR u kakvom je raspolozenju :/

    Comment


    • #32
      Napetost je iz trke u trku sve veća i bojim se da nisam video nervoznijeg Rosija do sada . On zna da je izuzetno teško svaku trku biti na podijumu , a ako je do sada i bio zadovoljan trećim mestima , mislim da sada neće biti ( osim ako bi iza njega bili MM i Horhe , a to je skoro nemoguće ) . A kako to da uradi pored ovako raspoloženih Markeza i Lorenca ? I ako opet bude treći , da li je bolje da pobedi MM ili Horhe ? Mislim da i Janone ( italijan ) može da mu pomogne , jer smatram da od njih četvorice MM ima najslabiji start i ako posle prve krivine bude četvrti , teško će doći do pobede . Pedrosini pehovi najviše odmažu njegovoj karijeri , ali ove godine utiču direktno na šampionat jer bi se sigurno često umešao među najbolju trojicu i tako im uzimao bodove . Sada je situacija slična kao kada se Lorenco borio protiv hondista proteklih sezona , jer se sada MM bori , uglavnom sam , protiv jamahi .
      Vreme je da se i Dovi vrati u formu sa početka sezone .
      PS . Bojim se da će sutra , zbog velikog značaja trke ,biti padova , a ako i budu , samo da ne bude nikakvih povreda .

      Comment


      • #33
        Originally posted by Drezik View Post
        Ako ga MM isece ovaj nece znati sta ga je snaslo. Ne mogu uopste da provalim VR u kakvom je raspolozenju :/
        To ne zna niko osim njega i tima, sutra na warm up ce biti dosta jasnije, ako bude tu dobar znaci da je ok podesavanje i da ima tempo da se bori za vise od 3 mesta.... Pod dobar mislim na vreme ne losije od 0.3 u odnosu na ovaj dvojac jer je to korektan zaostatak koji on nekom magijom neutralise u trci vise od toga znaci da ce tesko u borbu sa njima

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #34
          A mozda ce kisa Meni je Pedrosa sjajan lik.Na zalost maler ga hoce.Zao mi ga je,ni kriv ni duzan padne, a inace je sav skrpljen

          Comment


          • #35
            Treba nekom drugom dati šansu u Hondi, lik je tu od 2006 i ništa nije postigao.
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #36
              Samo da ne padne ovo čudo sa neba i mislim da nas čeka dobra trka.Lorenco kako stvari stoje ako ga ne preseču u startu obrali su bostan

              Comment


              • #37
                Predlog za kolege u Brno... Bacite na stazu neku dimnu bombu da znamo dje se nalazite

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #38
                  Ajmo ROSSI!!!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • #39
                    Kako Rosi ukopava sam sebe

                    Comment


                    • #40
                      Neočekivano loš start za Rosija i opet gubi vreme .

                      Comment


                      • #41
                        A Horhe se kocka sa izborom pneumatika .

                        Comment


                        • #42
                          Minus 2,5 sec odmah na startu . Užas ...

                          Comment


                          • #43
                            Repriza od prošle nedelje

                            Comment


                            • #44
                              E ovo je vala za.diskusiju .Na inf tabli za Pedrosu pise Rossi ...sad se ja pitam da li su to timske naredbe ?

                              Comment


                              • #45
                                Los tempo za Rosija, i da je bolje startovao ne bi mogao da prati ovu dvojicu

                                Comment

                                Working...
                                X