Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Red Bull Indianapolis Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ajaoj : ))

    Marquez
    Pedrosa
    Lorenzo
    Crutchlow
    Petrucci - odlicno
    Smith -odlicno
    Iannone
    Rossi
    Vinales
    Dovizioso - opasno podbacio
    Espargaro P.
    Espargaro A.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Brana View Post
      Ajaoj : ))

      Marquez
      Pedrosa
      Lorenzo
      Crutchlow
      Petrucci - odlicno
      Smith -odlicno
      Iannone
      Rossi
      Vinales
      Dovizioso - opasno podbacio
      Espargaro P.
      Espargaro A.

      Al neko uziva ))

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #33
        Iju, da li uzivam : ))
        Iskreno svi su bili odusevljeni Doctorovom voznjom do sada, covek je u formi od pocetka godine, pa kako i ne bi bili : ))
        Sad i ja docekah da vidim svoje mace ovako raspolozeno, Dani takodje, samo da tako i zavrse trku i nema me!

        Od ostalih me cude Dovi i Aleix, morace da nesto odrade kako znaju i umeju, jer je ovo lose...
        sigpic

        Comment


        • #34
          Dovi je izdusio potpuno..
          Rossiju ce sjutra jako tesko ici probijajanje napred

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #35
            Za Rosija bi najbolji scenario bio da Markez i Pedrosa krenu ispred Lorenca,jer mu je Lorenco ipak glavni konkurent do kraja sezone. Uz pristojan start i dobar trkački tempo ne bi bilo iznenadjenje da dodje do duela izmedju njih dvojice, gde je Rosi u prednosti. Najgori scenario je da Lorenco krene najbolje i odlepi se par sekundi na početku.

            Comment


            • #36
              Ne vidim kako se Lorenco moze odlepiti, jedino mm moze da nestane u daljini na startu sto ce 90% i uraditi jer sumnjam u neku veliku agresivnost Pedrose, jedino da Jorge izvede neki manevar na startu pa da malo isece tempo i uspori mm-a... Sto se tice Doktora, ovo je trka na kojoj se spasava sta se spasti moze, bukvalno samo da izgubi sto manje bodova u odnosu na mm i Jorgovana... Ima teskog protivnika na startu ako sam start prodje bez nekih promena, Janonea, kada njega prodje msm da su Smit i narocito Petruci lakse mete uz duzno postovanje a Kraclou ce vec negde otici siroko ili napraviti neku drugu tipicnu gresku... 4 mesto je ok, sve ispod lose, sve iznad praznik

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #37
                Mislim da se može očekivati neki duel Pedrose i Lorenza na trci, jer Marquez je previše ispred. Doktor je 4 bez problema, niko ispod njega nema tempo za tu poziciju, pa ako se ispostavi da će se Lorenzo i Pedrosa usporiti, možda može da se umeša u borbu. No videćemo, prednost se danas gubi, ali to je bilo i očekivano...

                Comment


                • #38
                  Očekuju se padavine oko 1, 2 popodne, sudeći po sajtovima za vremenske prognoze koje gledam već par godina...

                  Comment


                  • #39
                    Ako bude mislim da će biti dosta bolje po Docu, jer će se teško u tim uslovima neko izdvojiti, i Doca bi imao solidne šanse čak i za pobjedu, ali to bi i otvorilo šansu i Dukcu, a i možda još nekom.
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #40
                      Postacu dodola tamo negde oko 7 neka m3 i m2 odvoze svoje po suvom za njih me bas briga

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Očekuju se padavine oko 1, 2 popodne, sudeći po sajtovima za vremenske prognoze koje gledam već par godina...
                        Iz tvojih usta u Božije uši.
                        Last edited by Adje; 09-08-15, 14:33.

                        Comment


                        • #42
                          Ajmo Loi!!
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #43
                            Kakva pobeda za Livia! Svaka čast na hrabrosti i zrelosti, za svu trojicu na podijumu...

                            Kent gubi 10 poena od svoje prednosti, sumnjam da će ga to posebno dotaći, ali generalno tim se nije snašao u ovim uslovima... Očekivao sam da će Gresini pustiti Bastiu na gumama za suve, obzirom da je bilo jasno da kiša staje, no dobro...

                            Comment


                            • #44
                              Rins maestralan, Zarco iskusan, Morbidelli oportunista... Nadam se da Rins ostaje sledeće godine u Moto2 da pokupi titulu laganeze, stvarno mi je neverovatna šteta što Vinales neće imati tu titulu...

                              Lowes mora još da sazri, ovakav neće biti od previše koristi Aprilliji.
                              Last edited by Vanja #66; 09-08-15, 18:13.

                              Comment


                              • #45
                                Aj nek rokne kisetina pa da gledamo ludu trku, u suprotnom Markez ce lagano do pobede

                                Comment

                                Working...
                                X