Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Red Bull Indianapolis Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Očekuje se da Smith objavi produženje ugovora tamo, a Polyccio izgleda pregovara sa Yamahom koliko da mu odrežu od plate da bi ostao...
    Ipak Polyccio produzio ugovor a sada je pitanje dal ce Smith ostati u timu...sta znam ja sam ocekivao da ostanu i jedan i drugi ali cini mi se da Polyccio trenutno ima vecu podrsku fabrike...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #17
      Jos neko ima novu kacigu, naravno s posebnim detaljima.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ovo je bilo bolno.

        sigpic

        Comment


        • #19
          Kao što smo i očekivali, Lorenzo i Marquez će odlučivati pobednika GP Indy... Znam na koga bih se ja kladio. Rossi mora da se popravi noćas i da obezbedi sebi podijum jer Dani takođe izgleda dobro, a možda i nešto više ako se ova dvojica zaigraju. Smith kad je ljut najbolje vozi Vinales opet ispred svog kolege, a i Bradl je pokazao da će brzo savladati Aprilliu...

          Quartararo izgleda potpisao za Leopard za sledeću sezonu...
          Last edited by Vanja #66; 07-08-15, 20:02.

          Comment


          • #20
            Ne znam u cemu je Rosijev problem pa je na nekim stazama ocajan a na nekim drugim odlican, dok su na primer sa druge strane Lorenco i Markez konstantno dobri na svim stazama.

            Comment


            • #21
              Vinales


              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Brana View Post
                Ovo je bilo bolno.

                Sreća pa se ruka nije uvukla u točak
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #23
                  Doktor je istina na nekim stazama odličan na nekima slabiji, posebno se to odnosi na kvalifikacije. U trkama je druga priča, uvek je konstantan i u prva tri na podijumima do sada.Za razliku od njega Markez i Lorenco su u kvalifikacijama uvek odlični i imaju prednost na startu, koja je u dosta trka presudna. I pored toga doktor je sve trke završio na podijumu, uz 3 pobede i neprekidno vodjstvo od početka sezone. Videli smo i maestralna probijanja sa 10.mesta i niže od Markeza i Lorenca u zadnjih par trka, kada su startovali sa slabijih pozicija. U Indianapolisu su sigurno Markez i Lorenco na prve dve pozicije, osim u slučaju nekoga incidenta i ispadanja, što bi moglo rešiti pitanje šamiona MGP 2015. u Rosijevu korist. Nerealno je da Markez istopi toliki zaostatak, jer će pre ili kasnije ponovo napraviti neki kiks i ispasti def.iz borbe za naslov. Ostaje da vidimo koliku će štetu Rosi pretrpeti nakon ove trke, jer će najverovatnije završiti na 4. ili možda i na 5.mestu bez podijuma 1.put u 2015. Ova staza mu najmanje odgovara, kao i ona u Austin-u, pa je ipak tamo završio na 2.mestu iza Markeza. Ako svi završe trku u nedelju, Markez bez konkurencije odnosi pobedu, Lorenco 2. i Pedrosa gotovo sigurno 3. na kraju. Onda Rosi nakon borbe protiv Ianone-a i Dovija. Sve iznad 4.mesta je ravno pobedi za Rosija

                  Comment


                  • #24
                    "It can't rain all the time", nisu li to reci pokojnog Brandona Lee-ja iz filma "The Craw"?
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • #25
                      Ako neko hoce u brno ima dva mesta u kolima kod mene....bgd

                      Comment


                      • #26
                        FP3
                        Marquez 1.32.392
                        Smith
                        Iannone
                        Pedrosa
                        Lorenzo
                        Crutchlow
                        Espargaro A.
                        Espargaro P.
                        Rossi
                        Vinales 1.32.998

                        Dovi ide u QP1
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          -Dovi +Zarco
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #28
                            Ima Zarco još dosta da guli da bi zaslužio to mesto...

                            Comment


                            • #29
                              Steta za rossia, okrenu se sve u 3min.
                              Tesko ce srici sjutra honde....

                              A sad svi na vaterpolo

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • #30
                                Je*ene kvalifikacije.

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X