Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pera nije štoper za visoku zadnju liniju , za bunkerisanje je dobar . Ja za te štopere kukam zadnjih 10 godina
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Da, nije bas mlad Vertonghen, jos ima i probleme sa povredima, ali oni dvojica su TOP3 najjacih stoperskih tandema u PL, naravno i u Belgiji

      Cini mi se da smo imali neku diskusiju u drugu temu kad je neko pisao (ili sam ja pisao ne secam se), da ovaj EURO je mozda i zadnji da Belgija dogura daleko...
      kako to mislis?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        kako to mislis?
        Lose sam se izrazio, zadnja sansa za ovu generaciju Belgije, mnogo se od njih ocekivalo..

        Comment


        • KDB, Azar, Lukaku, Benteke, Origi, Witsel, Toby, Courtouis...sve mladi igraci, ili im predstoji jos 5,6 sezona minimum. Kakav kraj, Belgija samo izbacuje igrace, svakim danom ih je sve vise i vise.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Kompany ima vec 31, on im je kapiten, Toby Alderweireld 26, Vertonghen 29, Vermaelen 30, Witsel ima 28, De Brujne je mladji to je okej, Hazard 25( ali igra uzasnu sezonu, mozda se uzdigne taman za EP), Carrasco je idnina, Nainggolan, Dembele, Felaini, Mertens 28, jedino im je napad nesto mladjiji, Lukaku i Batshuayi po 22 i Benteke 25 godina.

            EURO je tek 2020, Svetsko 2018, 2 godine mnogo znace. Plus vecina igra u Premier Ligi sto ne najteze svi znamo

            EDIT: Izbacuje naravno, imaju prejaku mladu reprezentaciju, ali ja pisem za ovu generaciju koja je mnogo obecavala

            Odosmo u off
            Last edited by Ser Gagi; 05-05-16, 18:51.

            Comment


            • A pre 3-4 sezone Arsenal bio blizy Tobya i ovaj ode u Atletico. A sada bi sa Koscielnim cinio savrsen stoperski tandem. Isto tako mi zao sto Manolasa nismo doveli, a bio je veoma blizu. I to neka smesna cifra je bila za Manolasa, nekih 8 miliona, eto za 40 miliona bi se uzela 2 sasvim fina igraca(Manolas i Lacazette). Sad ne verujem da bi Roma pustila Manolasa ispod 15m.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Btw, odbio Bayern neku ponudu Arsenala za Benatiu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne znam sto Gabriela ne koristite kao zadnjeg veznog samo da trči i da bije. Ako mu je mala plata plus za mesare idealan. Ovako kao stoper Dupe glava. Pera je bar meni oduvek bio spor. Zna čovek ovako ali na brzinu može svako da ga usere. I pored toga što je spor uvek pre ovog buzdovana. Nekako me podseca na Gatuza mnogo lošija kopija ali tu je negde.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Btw, odbio Bayern neku ponudu Arsenala za Benatiu.
                    Banatia bi trebao da je zavrsen transfer u Juventus, kao nastavljaju dobru poslovnu saradnju.
                    sigpic

                    Comment




                    • Ova nasa legendica sada igra u Dagenham&Redbridge-u.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Kup je i stvar srece. Mozes da igras na nulu, na penale, da budes stalno domacin, da imas lak zreb. U ligi ides po 3 boda. Nikakvi kupovi ne dolaze u obzir.

                        Deportivo je ipak bio 3. ili 4. ekipa Spanije godinama pod Iruretom i igracki i po ulaganjima. Ogroman uspeh naravno.
                        Jeste kup ponekad stvar sreće, ali sreću imaš rundu-dvije, ali ne od početka do kraja.

                        Deportivo je 10ak g. ranije bio u raspadu sistema, zato je njegov uspjeh podjednak Lesterovom. Ni jedan ni drugi klub nisu ulagali basnoslovna sredstva u igrače, ali je trener bio presudan.

                        http://www.sportklub.info/blog/sva-c...svajali-titule

                        Nedostaju ovde Kajzeri i Blekburn, ali to je uglavnom to. Uglavnom su treneri ti koji su najviše doprinijeli ovakvim uspjesima.
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • Originally posted by аутсајдер View Post
                          Deportivo je 10ak g. ranije bio u raspadu sistema, zato je njegov uspjeh podjednak Lesterovom. Ni jedan ni drugi klub nisu ulagali basnoslovna sredstva u igrače, ali je trener bio presudan.
                          Od 93. do titule, Depor je u sedam sezona 4 puta bio u top3, po dva puta kao treci i kao vicesampion i titula.

                          Ovo za ulaganja, nadam se da se salis, jer jedini timovi koji su finansijski mogli parirati Barci i Realu su bili Depor i Valencia, kasnije i donekle Atletico. Finansijski tv deal-ovi koje je Depor potpisivao se mere sa ovim duopolom koji Barca i Real imaju, pa uzimaju daleko vise od tv prava u odnosu na ostatak lige. Barca rokne tada ogromnih 12m za Ronalda, a Depor uzvrati kupovinom Rivalda za 10m, i tebi to nije neko ulaganje ? Da ne pricamo da su skoro redovno parirali u svakom transfer roku. U sezoni kada su uzeli titulu, samo je Real dao vise love, i to samo zato sto ih je Arsenal bas dobro izmuzao za Anelku, mada kada se obrne +/- opet je Depor najvise davao.

                          To ne moze da se poredi uopste sa Leicesterom koji po lovi nije bio ni top10, kamoli top4.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • Verovatno ce vidoe biti ukinut brzo , Dembele je zasluzio brat bratu 2 crvena u ovoj utakmici a o dodatnoj suspenziji da ne pricam .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Svima crveni kartoni i 3-0 za Eastwich.

                              Ja sam gledao tekmu u delovima, sada kada vidim ovaj video, nije mi jasno ne kako samo Moussa nije dobio crveni, nego kako nije bilo jos nekoliko crvenih na ovom mecu.

                              Jos na kraju meca Guus nastrada covek, ni kriv ni duzan.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nije ni čudo da je sudija zaboravio da da crveni Dajeru kod onog starta zbog dešavanja u tom istom napadu. Ali morao je da dobije crveni onde.

                                Svađa, tuča, koškanje, štipanje, sve ok, ali onaj očajnički potez Fabregasa kada se bacio Lameli u noge da bi ovaj dobio crveni. Fuj.

                                Comment

                                Working...
                                X