Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazda protiv Arsenala mrtva logika.

    Arsenal jedva pobjedi bez igre ide prica nece osvojit titulu ovako.

    City pobjedi bez igre to je znak sampiona. Sampionski karakter
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Hahahaha kad kazes da im je ove sezone idealna prilika za titulu i da se sve poklopilo onda provociras i umanjujes potencijalnu titulu a oni kad kukaju na povrede i sudije to je ok, to uopste ne uvecava znacaj te potencijalne titule

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Sampionski karakter sam rekao zbog nacina na koji su okrenuli rezultat na teskom gostovanju uz ocajnu igru.

        Nije isto igrati ocajno i dobiti 1-0 protiv Njukastla, i igrati ocajno u gostiju kod Votforda i okrenuti utakmicu u 3 minuta

        Comment


        • Igrao je i Arsenal kod Wotforda isto kurac pola sata i onda su ih upropastili 3-0. Pjeske
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Igrao je i Arsenal kod Wotforda isto kurac pola sata i onda su ih upropastili 3-0. Pjeske
            Ma upropastice vas suarez bez brige
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Zivi bili, pa vidjeli
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Aki, nije to isto al ajde

                SAFova poslednja sezona primer, jaca samopouzdanje ko ludo kad okreces utakmicu u 5 minuta...

                Arsenal ove sezone je najkonstantniji sto se igre i rezultata tice, ali ko garantira da se nece raspasti u narednih 5-6 utakmica, kad se to desava skoro svake sezone ...

                Comment


                • Ovaj forum se dijeli na Arsenalovce i Antiarsenalovce. Što vam smeta tuđi uspjeh? Šampioni smo i ko nam šta može.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by legolas View Post
                    Ovaj forum se dijeli na Arsenalovce i Antiarsenalovce. Što vam smeta tuđi uspjeh? Šampioni smo i ko nam šta može.
                    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHA
                    2016. je godina a ne 2004.

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Nemojmo pre vremena da se radujemo... Ima jos mnogo da se igra, ne zaboravite da gostujemo i Sitiju,Junajtedu,Liverpulu,Totenhemu,Evertonu u ovom delu sezone.

                      City ima karakter preokrene rezultat i dobije utakmicu, minimum 5-6 bodova su uzeli u 90-om minutu, a to moze biti kljucno na kraju sezone. Pobedili su Norwich u nadoknadi, zatim Swansea i evo danas Watford. S druge strane ja ne pamtim kad smo mi preokrenuli rezultat, jedino uspevam da se setim da je to bilo protiv Leicestera kad je bilo 2-5.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by legolas View Post
                        Ovaj forum se dijeli na Arsenalovce i Antiarsenalovce. Što vam smeta tuđi uspjeh? Šampioni smo i ko nam šta može.
                        Ja verujem da ovde ima mnogo ljudi koji su pre dolaska na ovaj forum gotivili Arsenal a sad su kako ti kazes antiarsenalovci.

                        Do ove danas utakmice sam mislio da Arsenal nema velike sanse za titulu ali kao sto BR kaze pokazali ste snazan karakter i sad vam vec dajem dobru sansu za osvajanje, mada mi je i dalje prvi favorit Siti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne igra Arsenal uopste vanserijski ove sezone, 42 boda iz 20 kola, prvi su jer su im svi konkurenti u raspadu ove sezone. Celzi daleko na dnu, Liverpul na standardnom mestu unazad nesto manje od 10 sezona, Junajted se raspao pod Van Galom dok Siti do danas nije pobedio u gostima jedno 5-6 kola. Arsenal je konstantan i zato je prvi. Oni ce svoju konstantnost da odrze do kraja sezone, uopste ne sumnjam, Siti je jedini konkurent i oni se po meni najvise pitaju, ako udju u masinu i uvezu 7-8 pobeda u nekom trenutku do kraja sezone mislim da ce osvojiti titulu. Ali u ovom momentu bih se kladio na Arsenal.

                          Totenhem je moj favorit da udje u 4 ove sezone, fino igraju, cak se o njima jako malo prica sto im ide u prilog, nemaju pritiska. Ostaje da se vidi ko ce biti cetvrti, Lester,Junajted ili Liverpul. Treba uzeti u obzir da ovo nije 10. nego 20.kolo sto znaci da je manje od pola sezone do kraja a imamo 4-5 timova koji su tu na par bodova oko mesta koje vodi u kvale za LS. Vest Hem,Palas, pa i Lester da kazem, oni su na tim mestima pre svega jer su Celzi i Liverpul ispod ocekivanog niova + ovakav Junajted. Mislim da nije pitanje da li ce navedene ekipe pasti sa formom nego da li ce Junajted ili Liverpul dostici zeljenu formu, uspeti da uvezu par pobeda i uglave se medju prva 4. Ubedjen sam da LVG ne moze izvuci 4.poziciju. Cak mislim da ce Vest Hem na kraju sezone da bude ispred Lestera, samo je pitanje na kojoj poziciji.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Nesto razmisljam. Logicno je da je Cholo svima prvi izbor. Najbolji trener na svetu vec par godina, ali ja bih na mestu Junajteda ili Celzija lagano pojurio Zezusa kao alternativu.
                            Najpotcenjeniji trener na svetu, pricam to vec par godina. Po mom misljenju top 6 trener sveta. Majstor cije ekipe igraju lepo, a u isto vreme cvrsto i disciplinovano, na rezultat.

                            Opasan ludak i veliki majstor trenerskog posla. Lagano bi se snasao u PL i mislim da bi usadio pobednicki DNK u bilo koju od ove dve ekipe.
                            Last edited by asprilja; 03-01-16, 10:41.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Jeste odlican on,emotivac teski ali pravi strucnjak

                              Jesi vidio sinoc kakav protok lopte,a i Slimani zna znanje mora se priznati...uvodi one mlade konstantno i igraju dobro.Sinoc udje onaj mali po lijevoj strani i zakucao Pereiru koji je prekaljen igrac.Sporting nije 13 godina bio sampion,ali bi ove sezone stvari mogle da se promjene
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kako jako kad narod piše u smislu da Lesterm može u top4.....smem da stavim glavu da neće biti ni top6 na kraju, a da se dogodine eto bore grčevito za opstanak, čak možda i ispadnu.

                                Comment

                                Working...
                                X