Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece od toga da bude nista, mogli su da ga dovedu u aprilu ili maju pa da Volfzburg trazi zamenu na trzistu.Zasto bi prodali igraca koji je je prosao pripreme i koji im je jedna od glavnih uzdanica?Nema tih para koje ce da promene njihovo misljenje, jer da ga prodaju sada priznali bi da su 2 meseca izgubili sa njim uz to ce njegova zamena morati da se uigrava sa ostatkom tima sto ce se odraziti na rezultate u prva 2-3 meseca dok se novo pojacanje ne uklopi(ako se uopste uklopi).Njihove ambicije mi za sledecu sezonu bile poljuljane.Svabe drugacije razmisljaju, znaju vec na kraju prethodne sezone da li ce da racunaju njega za sledecu.Vise njima srece sledece godine, jer su ovaj put debelo zakasnili sa ponudama za KdB.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nece od toga da bude nista, mogli su da ga dovedu u aprilu ili maju pa da Volfzburg trazi zamenu na trzistu.Zasto bi prodali igraca koji je je prosao pripreme i koji im je jedna od glavnih uzdanica?Nema tih para koje ce da promene njihovo misljenje, jer da ga prodaju sada priznali bi da su 2 meseca izgubili sa njim uz to ce njegova zamena morati da se uigrava sa ostatkom tima sto ce se odraziti na rezultate u prva 2-3 meseca dok se novo pojacanje ne uklopi(ako se uopste uklopi).Njihove ambicije mi za sledecu sezonu bile poljuljane.Svabe drugacije razmisljaju, znaju vec na kraju prethodne sezone da li ce da racunaju njega za sledecu.Vise njima srece sledece godine, jer su ovaj put debelo zakasnili sa ponudama za KdB.
      Nemoj toliko da si siguran u ovo sto pricas, jer kad milioni dodju na stol sve ovo pada u vodu.

      Da su zakasnili s transferom tu se ne bih slozio.

      Vidis ja imam totalno drugacije misljenje od tvog i ocekujem da u narednih 10-ak dana City zavrsi s ovim transferom.
      Last edited by Rossonero; 10-08-15, 14:53.

      Comment


      • Wolfsburgu ne trebaju pare, al kad ti stigne ponuda full kes 50m funti, to se ne odbija u tom biznis konceptu.

        Bayern je recimo druga stvar, da ako nece moze da odbije 80m eura, sta ce im kad po pitanju brenda i igraca ce da zarade trostruko u narednih 5 godina.

        Sa Wolfsburgom je druga stvar, oni nisu taj brend, tako mocan, da se hadzijaju sa odbijanjima ponuda od 70+m eura.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Wolfsburgu ne trebaju pare, al kad ti stigne ponuda full kes 50m funti, to se ne odbija u tom biznis konceptu.

          Bayern je recimo druga stvar, da ako nece moze da odbije 80m eura, sta ce im kad po pitanju brenda i igraca ce da zarade trostruko u narednih 5 godina.

          Sa Wolfsburgom je druga stvar, oni nisu taj brend, tako mocan, da se hadzijaju sa odbijanjima ponuda od 70+m eura.
          Spoiler
          Dobar dan dosao sam da radim kod vas za dzabe.

          Comment


          • To ce samo pokazati koliko su neozbiljan klub(zapravo vise sprdnja od kluba) kada najboljeg igraca prodaju u poslednjem mesecu sa kojima je prosao pripreme.Oni te pare mogu da uzmu i u maju sledece godine, a posle da jos dodatno pojacaju tim.Ovako sigurno ispustaju drugo i trece mesto u Bundesu i lisavaju sebe borbe za titulu pre nego sto je prvenstvo pocelo(mozda i cetvrto), a u LS ce da budu mala maca.Obice im se ovaj transfer o glavu sa takmicarske strane kako god da okrenes, a te pare koje dobiju ce da budu samo dodatan razlog da ih drugi timovi oderu posto ce da traze vise.

            BvB je svoje najbolje igrace prodao uvek pre juna, a tako radi i cela Bundesliga.

            Comment


            • Kolko sam ja razumeo,nije to tolko do Volfsburga,ovi su valjda ponudili neku ogromnu platu KDB i tolko,verovatno tipa 200k + bonusi,dečko se sad naprimao.

              Allofs said last month: "Kevin hasn’t come to us or asked if we would agree to let him go. So if you would ask me today, if Kevin will stay in Wolfsburg, my answer would be yes – 99.9 percent."
              I ovaj predsednik Volfsburga reče da bez obzira na njihov stav on ne može da spreči neke stvari :

              Wolfsburg director Allofs on De Bruyne:"There are some significant figures discussed I can understand why he won't exclude options"
              Nije da oni njega nisu bili voljni da prodaju ranije,jesu al samo za 60m evra a ovih 47m funti je i preko toga,66m evra i šta sad ti tu možeš da uradiš,isto kao sa Delfom,prvo nije hteo da predje al kad su ovi uleteli sa nekom nenormalnom cifrom,jbg. Kontam da su se sad stvari promenile baš zbog te plate koju ovaj nigde neće dobiti
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ja sam cuo na pocetku da on ima klauzulu u novom ugovoru koja iznosi 60m evra, ali je kasnije predsednik Vukova sve to demantovao. Ovo jeste jaka ponuda, tesko ce oni da odole ovome, osim ako su bas super ozbiljni da grade klub na duze staze i ocuvaju kostur, mada od ovih para mogu oni finu ekipu da skockaju.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Comment


                  • Sad vec treba razmatrati prodaju Berahina, jer dolaskom Rondona i Lamberta, cini mi se da on postaje visak, ili da se jednostavno WBA priprema za njegovu prodaju.
                    Spursi su se dosta spominjali, pa me ne bi cudilo da uskoro tamo zavrsi. Videcemo da li ce veceras biti u timu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne znam za tu klauzulu,pročitao negde,više se i ne sećam gde da je to neka cena za koju bi oni bili voljni da ga puste a da se ne lažemo sad,pa ko će njima da da 50m funti za njega,ej pa ovo je ponuda koja se ne odbija .

                      Vidim da se sad "spušta" Volfsburg al ja ove ne vidim ništa loše,jesu oni ozbiljan klub ali daleko od toga da su u rangu drugih top klubova a o prihodima da ne govorim kolko zaostaju.Od ulaznica nemaju ne znam kakve prihode,od sponzora daleko ispod Bajerna,od tv prava ne mogu da se uporede sa klubovima iz prema.

                      Ne kažem sad da su jadni,jesu jaki al ipak je velika provalija izmedju njih i drugih top klubova pa i pored toga čini mi se da bi ga možda i zadržali jer oni sa ovim prihodima pokrivaju sve ali jbg,dodje Siti i ponudi astronomsku platu,u pravu je ovaj direktor Volfsburga
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Wolfsburg je jedan od retkih nemackih klubova koji ima zaista mocnu finansijsku podrsku, nisu Bayern nivo, ali su iznad ostalih u tom pogledu, a ta podrska zavisi od rezultata, to je racionalno nemacko poslovanje. Kada im nije islo, prepolovili su wage bill na pola, a onda su ponovo krenuli da ulazu sredinom 2013. godine i evo rezultata. Ako ne prodaju De Bruynea, i sledece sezone ce konkurisati za sam vrh, sto je njima i cilj. Nije ovde njima zurba realno, 2019. godina je poslednja u njegovom ugovoru, tako da oni ovaj novac mogu dobiti i sledece sezone, sve zavisi od Kevina.
                        Vec ulazimo u sredinu avgusta, i moguce je da Vukovi nece popustiti, dobice oni ogroman novac, ali pitanje je gde ce ga uloziti ovako kasno, tako da se tu negde sa Maricem i slazem. Prodaja sad bi bila vrlo rizican potez.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Baba > Chelsea finito.

                          #di marzio

                          Comment


                          • Comment


                            • Dobar je taj Baba, ali ako se Filipe, koji je u onom momentu bio jedan od najboljih levih bekova sveta, nije nametnuo, pitanje je kako ce ovaj.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sve to stoji ali pitanje je šta se sad vrti KDB po glavi,jer to nije normalno da ti njemu ponudiš takve uslove,pa ko ima takvu platu na ostrvu,znamo da su sve kolko tolko dokazani igrači probijali 150k nedeljno a da ne pričam o 200k ,ovo je van svake pameti

                                De Bruyne's agent: "Now we'll see what happens in the coming weeks. Something might happen tomorrow, the day after, or nothing at all."
                                Iz ovih reči ja ne vidim da se njemu nešto ostaje u Volfsburgu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X