Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozil ocajnu partiju zavrsio centarsutem koji nije mogao mekse i preciznije da se izvede. Lepota.

    Ali kakva odbrana Smajhela kod onog udarca Zirua...

    Comment


    • Neka ti nego i ja

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Da Etkinson nije podlegao pritisku Lester bi uzeo ovo lagano.

        Osvaja Lester, dzaba se lozite
        Pa mogaonje svirati penal za Arsenal i da da Huthu direktan crveni. Sudija je bio u centru paznje, ali podjednako zajebavao i jednu i drugu ekipu.

        Comment


        • Zadnje je vreme doslo kad utakmicu sezone okrecu dve muve bez glave, fudbal bas umire.

          Valjda uzme Maurisio, jedini nije gubitnik od ova 4 trenera.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Pa mogaonje svirati penal za Arsenal i da da Huthu direktan crveni. Sudija je bio u centru paznje, ali podjednako zajebavao i jednu i drugu ekipu.
            Upravo to , zeznuo je nas ali zeznuo je i njih tako da ono može se reći da niko nije više najebao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Koja glupost, Etkinson sisica uništio meč. Nikad ga ne bi ni dali da nisu imali igrača više.
              Sem mog brata Gangare svi fanovi Arsenala konstatno jadikuju i kukaju. Kao da je nad Arsenalom stalno učinjena neka nepravda i da uvek postoji neki kosmički disbalans koji ih odvlači sa puta titule.
              Treba bre neki edikt doneti da svaki tim koj igra protiv Arsenala počinje sa žutim kartonima jer mi je neverovatno kako kukaju i padaju za svaki faul kao zabludele primadone.

              Što je najgore od svega imam neki osećaj koji ne mogu objasniti a to je da bih u ovom trenutku više voleo da i šeici uzmu titulu nego "ovakav" Arsenal. A zaista mrzim Građane.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Koliko mi je drago zbog pobede jos vise mi je draze zbog ovih "lesterovaca", cuj ovog kralja poraz sporta hahahahahah
                sigpic

                Comment


                • Apsolutno Indigo, bolje i Siti nego Arsenal.
                  sigpic

                  Comment


                  • drag mi je Arsenal ali ovo lisice nisu zaslužile, e u pm

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Koja glupost, Etkinson sisica uništio meč. Nikad ga ne bi ni dali da nisu imali igrača više.
                      Sem mog brata Gangare svi fanovi Arsenala konstatno jadikuju i kukaju. Kao da je nad Arsenalom stalno učinjena neka nepravda i da uvek postoji neki kosmički disbalans koji ih odvlači sa puta titule.
                      Treba bre neki edikt doneti da svaki tim koj igra protiv Arsenala počinje sa žutim kartonima jer mi je neverovatno kako kukaju i padaju za svaki faul kao zabludele primadone.

                      Što je najgore od svega imam neki osećaj koji ne mogu objasniti a to je da bih u ovom trenutku više voleo da i šeici uzmu titulu nego "ovakav" Arsenal. A zaista mrzim Građane.
                      Trebao im Etkinson službeno dodeliti pobedu posle sat vremena, toliko ciganisanja nisam video u skorije vreme u Premijeru, kao danas kod Arsenala.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bas sam pricao juce se drugarima, da ako dobije ovo Arsenal odmah ce se dignuti kao i svaki put uostalom, nasa je titula i tako to... i odma im slede 2 kiksa na primer

                        Comment


                        • Koliko mrzitelja arsenala ovde svi se nesto udruzili i placuuu jer znaju koji scenario sledi... Jos se nadaju da kokoske uzimaaju ejjj kokoskee!
                          Last edited by krele90; 14-02-16, 14:20.

                          Comment


                          • Kaze ovaj zanimljivi komentator:"U ekipi Vest Hema nema Grilijasa"

                            Spoiler
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Koliko mrzitelja arsenala ovde svi se nesto udruzili i placuuu jer znaju koji scenaeio sledi... Jos se nadaju da kokoske uzimaaju ejjj kokoskee!
                              Tako je brate pre svake vaše utakmice nacrtamo pentagram, stavimo grb Arsenala u sredinu i onda pustimo krv petla čisto radi neke lošije karme.

                              Tvoji su postovi inspiracija
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Dobrodosao nazad Dani.

                                Comment

                                Working...
                                X