Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Ser Gagi View Post
    Bas steta, a pricali smo dali ce igrati... Ja imam Jurada i on zabelezio asistenciju
    Da, i znas da sam rekao ostavit cu ga prvo kolo na klupi , pa ako bude igrao, od 2. kola je u prvoj.

    Ali eto, bar od iduceg kola nemam dilemu ko ce mi narednih 37 provesti u prvoj postavi
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #62
      Sunderland nastavlja gdje su i stali. Obrana ne postoji. Kaboul i O'Shea ko neki amateri na stoperskim. Daj ispadnite vise jebote

      Comment


      • #63
        Tako je Mahrez care
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #64
          Ma Leicester po individualnom kvalitetu i prosle sezone morao da bude van relegacije, jako je to dobra ekipa. Bez obzira na Ranieria, ocekujem ih na sredini tabele.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #65
            Originally posted by Henryj View Post
            Sunderland nastavlja gdje su i stali. Obrana ne postoji. Kaboul i O'Shea ko neki amateri na stoperskim. Daj ispadnite vise jebote
            O'Shea ne igra uopšte
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by legolas View Post
              O'Shea ne igra uopšte
              A krivo sam vidio ucinilo mi se

              Comment


              • #67
                Jebi se Wilsone, to moras ubaciti
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #68
                  Dobru ekipu ima Watford,nisu oni bas za potcenjivanje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #69
                    Pristojna utakmica na Gudisonu,Waford zanimljiva ekipa,dosta iskusnih igraca.
                    Steta sto Sunderland nije ispao prosle sezone,muka mi je od te ekipe.Nadam se da im je ove sezone selidba u nizi rang neminovnost.

                    Comment


                    • #70
                      Poslednje 2 sezone se izvlace tako sto pobede na 4 od 5 poslednjih utakmica...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #71
                        Šteta samo što su šutnuli Jokana mogao je on dobro da prođe sa ovom ekipom
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #72
                          Sto brze sutnu Advokata tako su im vece sanse za opstanku

                          Comment


                          • #73
                            Tipicna Evertonova impotencija u prvom poluvremenu. Nekad mi je zaista tesko da odgledam njihov mec do kraja...

                            Vatford je bas simpatican kolektiv.

                            Comment


                            • #74
                              Votford je sve samo ne simpaticna ekipa. Oni su mi u uzem krugu za ispadanje, Noric i Bournemouth su mi mnogo simpaticnije ekipice a i duze su na okupu. Pogotovo Bou koji je cekao 120godina na ovo.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • #75
                                Kristal bas dobar... steta sto se nema vise para. Alan P. imao srecu sto dodje kada je vec imao kostur ovako dobrog skupa igraca.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X