Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ovo jeste ofsajd, pogledajte stajnu nogu Sange gde stoji, i koliko je on unutar polja. Dok je Ramiresu celo telo u crnom polju, ne znam nisam pametan i da su priznali gol ne bi bila pogresna odluka bas je blizu i tesko je ovo presuditi. Svakako Siti je bio mnogo bolji tim i pitanje da li bi uspeli nesto da urade i da se ovo vazilo. Pa i pri rezultatu 0:0 nisu se dobro branili, Begovic ih je vadio iz govana.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Zar je bitno, Ramires je proslavio kao da nije bio ofsajd. Čujem danas da se još uvek slavi u kući Ramires.

      Comment


      • Ramires ga slavi po naški , tri dana
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Kakva je institucija ovaj Real kad može da natera najboljeg golmana prošle sezone da presedi godinu dana
          Neće ovdje Manchester dobro proći nikako. Jebeno je kad ti je igrač u zadnjoj godini ugovora i želi otići u konkretno jedan klub koji i bi i ne bi. Na kraju ili će otići besplatno ili po male pare.

          Izgleda da se Manchesteru na ružan način vraća "van Persie situacija".
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by legolas View Post
            Neće ovdje Manchester dobro proći nikako. Jebeno je kad ti je igrač u zadnjoj godini ugovora i želi otići u konkretno jedan klub koji i bi i ne bi. Na kraju ili će otići besplatno ili po male pare.

            Izgleda da se Manchesteru na ružan način vraća "van Persie situacija".
            Da s tim sto je Junajted posteno iskesirao za Persija, 30 miliona za igraca sa jos nekoliko dobrih sezona i bogatom istorijom povreda... Neka iskesiraju realnu vrednost za DDG i neka nose.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Iskreno dobar potez Moua sto je izvadio Terryja. Bas se vidi da je drugaciji. Godine su tu, njemu odmor od mjesec dana poremeti sve, trebat ce mu duze sad da ude u ritam. Do kraja 9. mjeseca je Terry onaj stari, ali to ne mjenja cinjenicu da fakat treba pod hitno world class zamjena za njega. Cahillu se sve mane vide kad ga ne odrinira Terry, kao nekoc Puyol sto je upravljao Piqueom i cinio ga dobrim stoperom, a danas je voda.

              Terry je prosle godine odradio swan song sezonu. Nema sanse da ce vise onako odigrat. Kao Gerrard sto je igrao 2013/2014 bas ono zadnje na top class nivou, sprdao se. Terry polako ide prema mirovini, hitno mu Chelsea treba nac zamjenu.
              Slazem se ja da mu treba naci zamenu, Englezi misle da je to bas Stons, videcemo.. Ja verujem da moze on jos jednu eventualno dve sezone da odigra na visokom nivou. Mene je taj sa Skaja iznervirao strasno, kao da je to kraj, nema vise Terija, presedece sezonu itd. Sad zasto ga je Murinjo zamenio po prvi put i to na poluvremenu protiv Sitija, mogu samo da lupam. Mozda je Teri bio ubedjen da je nezamenljiv pa ga je ovaj bas iz tog razloga izveo, ko to zna.

              Ovo za sudije.. Po meni je morao dati Tureu drugi zuti pred kraj meca, e sad, ima ona situacija Fernandinjov lakat (mislim da je on u pitanju), tu isto ne bi pogresio da je dao crveni. Ali ja necu da kukam na sudije, jer Siti je igrao toliko dobro da imam osecaj da bi nas nakantali i sa 9 igraca..

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  Sad zasto ga je Murinjo zamenio po prvi put i to na poluvremenu protiv Sitija, mogu samo da lupam. Mozda je Teri bio ubedjen da je nezamenljiv pa ga je ovaj bas iz tog razloga izveo, ko to zna.
                  Murinjo reče da je pokušao da čita drugo poluvreme, tj. da će im biti visoka linija kad pritisnu City i da mu treba Zouma zbog brzine. Ima smisla, mada je toliko briljirao sa izjavama u poslednje vreme da je postalo teško zapaziti smislenu.

                  Ne znam je li ko komentarisao Pelegrinijevu promenu pristupa i to što je primenio neke pikanterije svojstvene Murinju; najpre ubacivanje dodatnog CB-a u igru i konstanto provociranje Koste grubostima. Videlo se koliko ga je frustrirao Murinjo prethodne sezone, prilično džentlmenski je naplatio dug i prokomentarisao meč obzirom na visoku pobedu. Revanš će biti još zanimljiviji.

                  Comment


                  • Originally posted by mikisavic89 View Post
                    Da s tim sto je Junajted posteno iskesirao za Persija, 30 miliona za igraca sa jos nekoliko dobrih sezona i bogatom istorijom povreda... Neka iskesiraju realnu vrednost za DDG i neka nose.
                    Kojih 30 miliona i pošteno? Plaćen je oko 20 mil funti, što je bila sića za igrača u onakvoj formi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Mariću jesi uopšte pročitao ta FFP pravila ? To je obična glupost da se ljudima zamažu oči a u stvari ne radi gotovo ništa. Zabraniće klubu da kupuje jednu godinu ali zato će ga pustiti sledeću da nadoknadi i da radi šta hoće . U suštini samo regulišu dominaciju jednog kluba i tako daju drugim šansu tu jednu godinu i stavljaju ga u situaciju da mora da se takmiči sa raznoraznim dizelašima da bi iole bio u igri. Evo ti primer Liverpul,Arsenal i Junajted koji su imali tu neku priliku da skinu Siti i Čelsi sa trona i gde su bili blizu dok je njima važilo pravilo i sada moraju da troše nesmalo kao i oni da bi uopšte bili u istom rangu. A da ne pričam u nabijanju cene igračima jedan Zidan je vredeo 25,30 miliona u vrhuncu karijere a sada balavac Sterling koji ima jednu dobru sezonu iza sebe vredi 50 . Mnogo veće mućke su tu u pitanju.
                      Nisam bas procitao ceo pravilnik, znam samo osnovu.Poenta je u tome da svi klubovi posluju tako, cak i PSZ koji ako bude kaznjen ponovo to ce da bude zbog plata.Svi klubovi se drze toga(i velike trosadzije) i jedini koji to ne radi stice veliku prednost u odnosu na druge.Pretpostavljam da ce to svaki put da se primeni na Siti, ubija mi draz i zelju za gledanjem.Drugar mi pricao da ce Junajted morati da proda Persija zbog visoke plate ili da mu se restruktuira ugovor ili da ode posto bi Junajted mogao da ima problema sa FFP.Tako da me je uopste nije iznenadila njegova prodaja.Isto tako je rekao da ce morati da prodaju AdM ili par prvotimaca kako bi odrzali balans.Negde sam naleteo kako se racunaju plate u klubu, samo moram to negde ponovo da iskopam.

                      Originally posted by PiXarr View Post
                      Ja ne znam ko postuje FFP, svi veci klubovi su svaki rok u minusu. Cekaj dok nije bilo FFPa i dok je Celsi kupovao igrace koji im ne trebaju samo da bi uzeli konkurentima, to je bilo super i u redu, a sad je Siti nesto prekoracio daj molim te nemoj te price. Ko brani Abramovicu da izadje i kupi sve sto hoce niko, nego sad ste odjednom postali posten klub koji postuje FFP, smesno.
                      Svi veci klubovi ostvaruju prihode van terena i neko manje, a neko vise moze da budu u minusu.Siti jeste prodao par igraca, ali to sto oni urade je cisto preterivanje koje ce im doneti titulu zato sto su oni jedini koji krse pravilo dok se njihovi glavni rivali drze tog pravila.Ja ne vidim ko brani Celzijevo poslovanje ovde. Zbog Celzija i jos par klubova je uveden FFP.Ne vidim nijedan drugi klub da je potrosio puno, a da nije morao da proda par igraca.Jedino je Siti izuzetak od pravila.

                      Originally posted by legolas View Post
                      Neće ovdje Manchester dobro proći nikako. Jebeno je kad ti je igrač u zadnjoj godini ugovora i želi otići u konkretno jedan klub koji i bi i ne bi. Na kraju ili će otići besplatno ili po male pare.

                      Izgleda da se Manchesteru na ružan način vraća "van Persie situacija".
                      Junajtedu nece da bude nikakva steta ako ode za dz, nisu klub u rangu Rome i Dortmunda pa da zavise od prodaje igraca.Zbog prihoda koje beleze van terena ce moci dogodine da pored golmana uzmu barem jos jednog igraca.

                      Comment


                      • Cekaj koje pravilo Siti krsi???
                        A da to niko drugi pre nije uradio??? Barselona??
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Potrosice malo preko 200 miliona evra, a na transferima su zaradili preko 50 miliona.To je bas prevelika razlika i nema teorije da su recimo toliko zaradili van terena da bi sve te troskove pokrili.Uostalom ponovo ce dogodine zbog toga sto su ponovo prekrsili FFP.Uz to daju svojim fudbalerima previsoke plate pa zbog toga dobiju penale.Poenta FFP je da sve troskove pokrijes prihodima koje zaradis, tj do neke granice mozes da predjes granicu ali posto je rec o Sitiju koji je vec zbog ove stvari prosle godine dobio kaznu ne sumnjam da ce se to ponovo desiti sledeceg leta.Ako se ne kazne, onda to znaci da i drugi klubovi mogu slobodno da krse FFP.

                          The UEFA Financial Fair Play Regulations(FFP) were agreed to in principle in September 2009 by the Financial Control Panel of football’s governing body in Europe (Union of European Football Associations – UEFA). They were established to prevent professional football clubs spending more than they earn in the pursuit of success and in doing so getting into financial problems which might threaten their long-term survival.
                          Barselona je kaznu dobila zbog malverzacije sa Nejmarom, oni sada mogu da dovedu igrace ali do januara oni ne mogu da nastupe za njih.

                          Comment


                          • Kad je Zuma ušao još je delovalo lošije... Fabregas i Azar su skroz van forme. A Širle, Salah i ostali ili prodati ili pozajmljeni.

                            Comment


                            • Hahaha, danas sam tek uhvatio informaciju da su na Etihadu pri izlasku igrača iz tunela puštali temu iz Doctor Whoa.

                              Comment


                              • Da je taj FFP iole ozbiljna stvar, Barselona bi bila izbacena iz svih takmicenja uefinih. Nije samo to sa Nejmarom, nego su i klince nesto registrovali lazno ili su svercovali igrace tako nesto je bilo ne secam se. A onda su ulozili zalbu i odlozi tu kaznu i te godine doveli Rakitica, Suareza...Siti nije nista bolji, ali kad mogu Real i Barsa zasto ne moze Siti da trosi, ili Celsi ili bilo ko drugi...Pa i Liverpul je prekrsio FFP prosle godine i bila je neka prica da ce biti kazna neka, na kraju nista od toga...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X