Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Imam osjecaj kao da ce Romero u jednom trenutku krenuti ka golu Totenhema i pritom predriblati nekoliko igraca.

    Bas mi je smijesan nekako kada ga prikaze kamera.

    Ali inace, nije on uopste los golman. Mozda nije za prvog golmana ali kao zamjena je dobro rjesenje.

    Comment


    • #32
      Darmian.

      Runi mora mnogo mobilnije, jebote da nije Walker dao gol opet bi mu kosa pootpadala dok šutne.

      Plašim se Romera.

      Comment


      • #33
        Snajderlin na pocetku ocajan, zadnjih 15 minuta dobar. Romero je toliko nesiguran da ne znam sta, nije on ovolikio los za argentinu... Runi nekako kao da jos nije u top formi, ne znam sta je cekao onoliko samo mi je izvuko iz dzepa bodove za fantazi... Memfis je prirodno krilo i to bi trebao da igra. Sou i Darmjan odlicni, Smoling takodje, Blind izgurava nekako ali slabo je to vidi se ogromna razlika izmedju njega i Smolinga. 0 suteva 1 gol...

        Comment


        • #34
          Darmian zakljucao desnu stranu.

          Koliko je samo Romero nesiguran kada mu se vrati lopta.

          Comment


          • #35
            Meni bas slaba utakmica, losi i jedni i drugi.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • #36
              Isto prijateljska, onako lagani tempo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #37
                Pa dobro sigurno da nijedna utakmica u prvih 3,4 kola nece biti na najvisem nivou. Tek se uigravaju timovi, a i tek sto su dosli sa priprema maltene iz teretane izasli na teren, teske noge itd itd...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #38
                  Mateo najbolji, nastavlja gde je stao u pripremnim. A ako nam Romero brani ove god, nadrljaćemo načisto.
                  Blind dokazuje još jednom da mu ovo NIJE mesto... al džabe ono što ceo svet vidi, kad glavni to ne (želi) 🙈.

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Kerik drzi cas fudbala. Darmijan i Smoling odlicni, ovi ostali onako. Depaj je opasan kad je na krilu, Snajderlin i psihopata Romero najgori.
                  Vidi se da mu fali neka daska.
                  Što ne volim te ekscentrike, na ivici ludila, golmane pogotovu.
                  Last edited by miloolja; 08-08-15, 14:46.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #39
                    Nadam se Runi da se još nije uformio, ali slabo, slabo to. First touch nula. Videćemo još jednu utakmicu, ako tako bude isto onda napadač must have.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by PiXarr View Post
                      Pa dobro sigurno da nijedna utakmica u prvih 3,4 kola nece biti na najvisem nivou. Tek se uigravaju timovi, a i tek sto su dosli sa priprema maltene iz teretane izasli na teren, teske noge itd itd...
                      Danas Swansea gledaj, da vidis u kakvim tempu ce ljudi odigrat.

                      Sutra Arsenal isto.

                      Vjerovatno i Bormunt danas.

                      Ovi su spori jer su igrali 2 prijateljske prosle sedmice, a United, ne znam sto je spor vako.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • #41
                        Stvarno je Darmian pun pogodak, videcemo koliko moze u napadu, ali pozadi savrseno disciplinovan.
                        Depay opet igra neku free rolu iza Rooneya, a i sam Rooney igra povuceno dosta, nekako izgleda kao da van Gaal igra sa dve lazne devetke.
                        Od kako je Tottenham primio onaj gol, ne lice ni na sta, niti utakmica vise lici na neku dobru, ali dobro, tek je otvaranje.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #42
                          Sto se tice Romera mislim da je dovoljno reci da je bio drugi golman u Monacu, Subasic broj jedan.

                          Ne pise se dobro Unitedu ako ih napusti De Gea.

                          Comment


                          • #43
                            Ma Hugo je njima prvi golman za 15 dana max.

                            Romero je dobar za penale i to je to .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #44
                              Veliko je pitanje koliko ce Levy traziti za Llorisa?
                              Last edited by Rossonero; 08-08-15, 15:04.

                              Comment


                              • #45
                                Ajmo Švajni pokaži klasu.

                                Comment

                                Working...
                                X