Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vetrenjača i Erik hahah
    Last edited by l1m4r; 14-12-15, 15:30.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Hteo baš Don Kihota da pomenem al reko ajde hahah
      Spoiler
      razumemo se


      to je taj rad ,opušteno

      Večeras je gost u MNF Lampard mada sve mi se čini da ću samo utakmicu pogledati,u poslednje vreme sam baš u zaostatku,evo sad gledam MOTD od prošle nedelje

      Spoiler
      Spoiler
      Limare nemoj da me zoveš SS,optužiće nas ovi sa B92 da širimo nacizam ahha
      Last edited by saburo sakai; 14-12-15, 14:59.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Moram dupli da promenim malo temu

        Ovaj Kante iz Lestera,ajd primetio sam ga još od početka al zapao mi ja za oko zbog brzine a sad vidim da ubija i na drugim poljima,razbio je kako je odigrao u poslednje vreme

        U ovom trenutku jedno par svetlosnih godina ispred Mikela
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Jedan od najjacih trenutno u ligi. Taman sledece sezone iskorak ka nekom jacem timu.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Gledaj Gigsa, odbija prilike ne bi Mancester preuzeo. Malo mu sto je brata sjebao.
              sigpic

              Comment


              • Daj Don Marsela u ligu, previse je dosadno(za gledanje).

                Oduvek sam zamisljao njega i Zemana u PL makar na 3 meseca da gase pozar u fenjerasima.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Jos jedan film o racisti, nista novo u Holivudu.
                    sigpic

                    Comment


                    • A ko je reziser?Skorseze

                      Dajte Bielsu u Celzi,kakav Svonsi,na kraju ce pola lige igrati presing,pola bunker,samo Junajted na pozesn
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Protiv Bornmuta cak i nije bio posesn. Ne znam ni sam sta je bilo, neki twilight zone
                        sigpic

                        Comment


                        • Imagine losing to Bournemouth...oh,waith.

                          Malo sale na nas racun hahahahah
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Tom View Post
                            Spoiler
                            Jbt Tome, mislio sam da sam ovo konacno uspesno izbrisao iz memorije.

                            Thanks a lot na podsecanje...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Imagine losing to Bournemouth...oh,waith.

                              Malo sale na nas racun hahahahah
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tom View Post
                                Rekao je za start na Loverenu da je Gardner dirao loptu, znači nije zbog toga.
                                Ispravio se samo, posto je kasnije video na replay, onda je rekao da je Gardner prvi dotakao loptu, i da je bio right call, dakle ne mora da znaci da nije, jer imas cak i sliku posle duela Lovrena, kako Klopp hoce da pojede sudiju i Pullisa.
                                Sto se mene tice nije ok sto se nije rukovao, ali se svet nece zaustaviti sto nije, niti ce on sebi stvoriti novog neprijatelja kako to mediji nalupaju.

                                Ne bih se slozio oko ovoga sa BVB, on je bio pod ogromnim pritiskom tada, samo sto je uticaj medija u Nemackoj smesan u poredjenju sa Engleskom, a sumnjam da iko ovde na forumu cita neke medije tamo jer je bivao razapinjan. Drugo, iza njega su bili navijaci, onakva sila od navijaca, tamo je drugacija kultura i trener se postuje maksimalno, pogotovo velicina kakva je Klopp, a on je u Dortmundu bog, religija, ikona, takav status je zasluzio pre te sezone zbog znamo vec cega. Nije bilo realno da ce imati status jednog Moyesa, niti da ce ga mediji napadati iako je bilo napada. Na kraju, on je uradio minimum na kraju sezone, obezbedio ekipi i navijacima Evropu i podneo ostavku lepo i primereno, ne moze ga niko blatiti, to nije ista situacija sa van Gaalom.

                                Van Gaal je duze na sceni, znaju se sve njegove bubice i mane, a nasledio je Utd, koorporacijsku masineriju u modernom fudbalu, lova, sponzorski monstruozni ugovori i tu se ocekuje rezultat vrlo brzo, jer su navijaci razmazeni, samim tim i odredjeni mediji, a on je tu vec sezonu i po, a da ide kako bi trebalo, ne ide. Tacno je to sto pricas, napada se nekad i bez razloga, uspeh u nekim delovima se zanemaruje, zanemaruje se to sto mu je pola tima povredjeno protiv B'moutha, a ono najcrnje, pa ma koliko malo bilo, mediji ce iskoristiti vise nego ista.

                                Ako se pitas "pa sto bas on najvise se ocrnjuje", iz jednog razloga upravo zato sto vodi Utd. I Brendan je bio pljuvan najstrasnije, ali se nikad nije dovodio u takav kontekst, prvo jer se zna da nije veliko ime, drugo jer se zna da vodi klub koji je u poslednjih 5 sezona zavrsavao jednom u top4 i koji je u dubokoj tranziciji, i niko ne zeli da pravi ne znam kakvu pricu od toga, jos manje da pljuje lika koji onako ima jedan ravnomeran i smiren karakter.

                                Drugo zbog cega je uzet na zub je njegov jbeni personality. Pogledaj Kloppa na press konferenciji. Covek je iskren, direktan i uvek uz dozu humora pristupa pitanju, i odgovara na sve sto je vezano za fudbal u tom trenutku, odmeren, a onda vidis onaj njegov osmeh koji je previse iskren i ne mozes da ne volis coveka, a ni mediji nisu imuni na to, i najvise vole takve likove, i ova situacija sa Pullisom se bukvalno tumaci, kao anomalija, kao Neo u Matrixu, nemoguce da se desi, ali se ipak desilo. Na terenu je kao malo dete, raduje se neverovatno iskreno, kao da je on dao gol. Navijaci to vole, obozavaju, a posle onog poteza i pozdravljanja publike, volece ga jos vise. Znas kad bi to Brendan uradio ? Ili LvG ? LvG je previse gospodin za takve stvari npr, e to je problem. LvG sa sve znanjem koje poseduje, je jedan vrlo arogantan i nezgodan lik, i njegov istorijat izjava u tom domenu je ono sto ga danas kopa. Ume i on da bude funny guy, ali ce ga uvek izjave tipa "ja sam najbolji", "izmislio sam fudbal" itd, gurati u masinu o kojoj pricas, jednostavno zbog njegovog ponasanja je laka meta za novinare. Sta mislis sto se prema Mourinhu ovako ponasaju ? Zato sto nema rezultat i njegove mind games nemaju pokrice, dok je ranije slucaj bio sasvim drugaciji. A on ima slican karakter kao LvG.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X