Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakva je igracina Vardy
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Bravo ,svaka cast covece
      sigpic

      Comment


      • Trebao je ovo De Gea da brani. Mada svaka cast Vardy-iju

        Comment


        • Htio sam u miru upit ovaj moment pa nisam nista odmah komentirao. Prica desetljeca. Svaka cast decku, svjedocili smo stvaranju povijesti. Film treba snimit za ovo.

          Comment


          • Kako ga je pronasao Fuchs, prelepa akcija u 3 poteza. Koliko fudbal moze biti jednostavan. Vardy kraljina.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • ali kakva lopta auuuu, de gea je trebao skinuti
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • I ponovo Vardy, ko će drugi.. A o našoj odbrani u toku ovog napada, ne treba trošiti reči

                Ja nemam nekim slučajem ton na SK 1, pa ne mogu da čujem šta melje lik
                Last edited by Lord Aleksoni; 28-11-15, 18:59.

                Comment


                • Šta radi Vardi,uh,moglo je i 2:0 sad..Idemo do titule Lester
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ovo vise nije ni forma ni sreca vec nekakva filozofija i sistem igre koji je ocito neresiva enigma za odbrane... Vrlo jednostavno igraju i stvaraju sanse, nezaustavljivi su prakticno

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ovo sto Junajted igra se ne mkze nazvati igrom, pa sinoc na terminu smo organizovanije igrali od ovih placenika!

                      Comment


                      • ima li ko kakav stream za Manchester ? Sopcast ofkors

                        Comment


                        • Ne znam sta je gore, formacija i postavka igre velikog maga fudbala ili nacin na koji se to sprovodi u delo. Sto se mene tice Lester zasluzeno vodi i ne vidim nacin na koji Junajted moze do preokreta. Vardi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            ima li ko kakav stream za Manchester ? Sopcast ofkors
                            Nemoj da gubis vreme brate.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Nemoj da gubis vreme brate.
                              ma gledao do malopre, ali je sad offline A rojadirecta ne funkcionise. Vredi barem zbog Martiala i Schweinsteigera, Rooney tone li tone.

                              Comment


                              • Samo Marsijal. I Svajni se uklopio u sivilo Kerika i kompanije. Runi kao i Mata beskorisni. Najgora moguca formacija.

                                A pisali kako 442 standard ne prolazi vise u fudbalu, sta da kazemo za ovo?!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X