Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi je drago što je čika Klopara poslao dizelaše gde im je mesto , popravili su mi vikend majke mi
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • A kako se zove onaj komentator što je vodio studio na početku sezone? Mislim da je Vladan ili Vlada Novaković, tako nešto, koji je toliko ubedljvo i samouvereno tvrdio da Lester nema šta da traži i da će se "grčevito" boriti za opstanak, e pozdrav za njega. Doktorski, nema šta.

      Comment


      • Uz svo poštovanje De Brujneu, zna se ko je tata u ovoj ekipi. Ništa bez Silve, ništa! Nek mole Boga da im se oporavi što pre...

        Ali koja transformacija Lestera ljudi moji. Od surove borbe za opstanak prošle sezone, do prvog mesta ove....neverovatno. Najefikasnija ekipa u PL-u trenutno....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          A kako se zove onaj komentator što je vodio studio na početku sezone? Mislim da je Vladan ili Vlada Novaković, tako nešto, koji je toliko ubedljvo i samouvereno tvrdio da Lester nema šta da traži i da će se "grčevito" boriti za opstanak, e pozdrav za njega. Doktorski, nema šta.
          Vladimir Psiholoski Pad Mancester Sitija Novakovic.

          P.S. Samo sinovi Serije A.

          Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            A kako se zove onaj komentator što je vodio studio na početku sezone? Mislim da je Vladan ili Vlada Novaković, tako nešto, koji je toliko ubedljvo i samouvereno tvrdio da Lester nema šta da traži i da će se "grčevito" boriti za opstanak, e pozdrav za njega. Doktorski, nema šta.
            Ja jos to gledao pa rekoh ajde da vidim koliki je strucnjak pa stavim 100 din da Lester ispada. Koje bacene pare...

            Comment


            • Dobro da ste vi svi znalci znali da ce Lester ovako da igra. Pa svako ko iole prati fudbal bi ocekivao da Lester nece sigurno biti u gornjem delu tabele, sada je lako biti pametan.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Da nece biti u gornjem delu tabele da ali da se sigurno tvrdi da ce oni ispasti je ispalo malo interesantno. Covek je pored svih promovisanih premijerligasa izabrao Lester i sva pojacanja nazvao promasajima, bas ih je popljuvao sve i nazvao neozbiljnom ekipom(sa sve vlasnicima i menadzerom). Ima snimak sigurno negde pa pogledaj.

                Comment


                • https://www.facebook.com/liverpoolse...1115234993578/

                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Da da, on je gotovo tvrdio da ispadaju. Zanimljiv je. Mislim da je na Sk od počtka emitovanja negde od 2005-6 jer mu glas prepoznajem, znam da je neke klasike prenosio(uglavnom utd). Možda grešim.

                    Inače Ranijeri je vodio Chelsea kad je Abramovič tek došao koliko se sećam, i pre toga. Iskustvo.

                    Liverpul je igrao ok, ali dešavalo se i ranije da igraju bolje protiv jačih timova. Npr pre će dobiti Siti, Arsenal nego Stouk.

                    Comment


                    • Ranijeri je covek koji je u stanju da 2 puta izgubi od Farskih ostrva, a sa druge strane sa Lesterom bude prvi na tabeli
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Emptihad

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Vladimir Psiholoski Pad Mancester Sitija Novakovic.
                          Sa jedne strane to jeste tacno. Oni nisu sposobni da vode kada su prvi, raspadnu se. Najbolji su kada jure.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Samo sam čekao kad će se vratiti "Stari dobri Arsenal."

                            Jel može neko da mi nađe Princarin post iz predsezone kad su postavili Ranijerija da ga malo držim u potpisu. Rekao je nešto tipa "Sezona nije ni počela, a Lester već ispao". Sećam se zamalo da mu udarim lajk, al dobro da nisam. Ljudi prvi, a počinje decembar
                            Ja i dalje nisam promenio misljenje o Ranijeriju. Vuku ga dva igraca koja su u zivotnoj formi. Ispada on sledece sezone

                            Comment


                            • Originally posted by gokara
                              Ma ok, i po meni je Ranijeri jedna od većih trenerskih prevara, doći će to sve na svoje. Sad ne mogu ispasti, ali ovo što su prvi na pragu decembra je nestvarno.
                              Spoiler
                              Dobar ti avatar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Sa jedne strane to jeste tacno. Oni nisu sposobni da vode kada su prvi, raspadnu se. Najbolji su kada jure.
                                Smesan lik, prognozirao im 4. mesto. Bas su mu trn u oku od onih 6:1. Nisam jos video da je neko toliki kompleksas kad nisu nasi klubovi u pitanju, bas onako jad od coveka. Mada zna dosta o ostrvskom fudbalu.

                                Dokle god je ostrvskih trenera u ligi, likovi koji su u svojim zemljama prosek treneri koje ne jebe niko 2% (Ranijeri i Flores) ne moraju da brinu za opstanak. Klasa su za svakog Marka Hjuza.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X