Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Комедија од лиге (посебно суђење). Најбогатија јесте, веома занимљива - не спорим, али све док Шпанци имају ових 5-6 водећих клубова, Премијер лига је само у влажним сновима најбоља. По тренутном ренкингу https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_c...urrent_ranking су 3., иза Шпанаца и Нијемаца, а уз то им Италијани пушу за врат....
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • Last edited by saburo sakai; 30-09-15, 09:48.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by аутсајдер View Post
        Комедија од лиге (посебно суђење). Најбогатија јесте, веома занимљива - не спорим, али све док Шпанци имају ових 5-6 водећих клубова, Премијер лига је само у влажним сновима најбоља. По тренутном ренкингу https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_c...urrent_ranking су 3., иза Шпанаца и Нијемаца, а уз то им Италијани пушу за врат....
        Dosadan si. Ako ti se ne svidja ti gledaj Italiju, Spaniju, Nemacku i tamo komentarisi. Ako poredis na taj tvoj nacin sta onda reci za Romu koju je BATE napunio do 20. minuta sa 3:0. A BATE je medju najslabije ekipe u LS. Uostalom nebitno je sve videcemo ko ce sve na kraju u nok aut...

        Comment


        • Zamolio bih da se ne meša zanimljivost lige sa njenom jačinom i rankom.

          Comment


          • Ne moze biti najjaca liga Primera, prethodna 2 vikenda sam pogledao par utakmice Primere(iskljucivo zbog loseg vremena napolju) i dacu primer utakmice Villareal-Atletiko Madrid, znaci goru utakmicu ne pamtim kad sam pogledao. Sve nesto bezidejno, mrtvo, i ako to cini najjacu ligu na svetu onda stvarno.

            A to poredjenje liga sa uspehom u Evropi mi je totalna debilana. Evo sad Bate dobio Romu, znaci li to da je njihova liga jaca od Serie A? Hrvatska i Grcka su po toj logici jace od Premijer lige.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Dosadan si. Ako ti se ne svidja ti gledaj Italiju, Spaniju, Nemacku i tamo komentarisi. Ako poredis na taj tvoj nacin sta onda reci za Romu koju je BATE napunio do 20. minuta sa 3:0. A BATE je medju najslabije ekipe u LS. Uostalom nebitno je sve videcemo ko ce sve na kraju u nok aut...
              Nerviranje nije dobro za zdravlje

              Originally posted by Topdzija View Post
              Ne moze biti najjaca liga Primera, prethodna 2 vikenda sam pogledao par utakmice Primere(iskljucivo zbog loseg vremena napolju) i dacu primer utakmice Villareal-Atletiko Madrid, znaci goru utakmicu ne pamtim kad sam pogledao. Sve nesto bezidejno, mrtvo, i ako to cini najjacu ligu na svetu onda stvarno.
              Da, da kako da ne. Npr. meč Svonsi - Everton 0-0 prošlo kolo ili WBA - Southampton 0-0 kolo ranije, sve prštalo od zanimljivosti..... da ne tražim derbi mečeve sa cirka 1 golom po utakmici ili smeće od meča Čelsi - Arsenal (iako samo zahvaljujući gluposti sudije)...

              A to poredjenje liga sa uspehom u Evropi mi je totalna debilana. Evo sad Bate dobio Romu, znaci li to da je njihova liga jaca od Serie A? Hrvatska i Grcka su po toj logici jace od Premijer lige.
              Ne znači. Znači da su Španci i Nijemci jači od Engleza (i Italijana), a Dinamo i Olimpijakos od Arsenala (i to za klasu) i BATE od Rome za nešto manje od klasu bolji.
              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

              Comment


              • Celsi igra smece od utakmica jos od januara ove godine. Isto tako Sociedad-Bilbao 0-0, "prezanimljiva" utakmica stvarno(ispratio sam jer sam cekao 3 plus na tiketu), iako je u pitanju bio Baskijski derbi. Ajde bilo je nekih solidnih sansi, ali bledo je to. Jednostavno nije vise fudbal uopste kao sto je ranije bio. Ja sam vec jednom napisao da sam ranije svake sezone mogao reci za jedan tim iz PL da igra bas lep fudbal, prvi put prosle sezone nisam mogao odabrati(Celsi je igrao lepo do januara). I opet tvrdim za posrtaj PL klubova najvise je krivo preplacivanja igraca, losi transferi(primer Liverpul), pa da kazem i slabiji menadzeri.

                Meni je za oko ove sezone najlepsa Bundesliga, iako mislim da su ekipe poput Arsenala,Junajteda,Celsija kvalitetnije od npr. Leverkusena,Schalkea. Evo veceras direktan okrsaj PL i Bundeslige i to 2 utakmice.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Celsi igra smece od utakmica jos od januara ove godine. Isto tako Sociedad-Bilbao 0-0, "prezanimljiva" utakmica stvarno(ispratio sam jer sam cekao 3 plus na tiketu), iako je u pitanju bio Baskijski derbi. Ajde bilo je nekih solidnih sansi, ali bledo je to. Jednostavno nije vise fudbal uopste kao sto je ranije bio. Ja sam vec jednom napisao da sam ranije svake sezone mogao reci za jedan tim iz PL da igra bas lep fudbal, prvi put prosle sezone nisam mogao odabrati(Celsi je igrao lepo do januara). I opet tvrdim za posrtaj PL klubova najvise je krivo preplacivanja igraca, losi transferi(primer Liverpul), pa da kazem i slabiji menadzeri.

                  Meni je za oko ove sezone najlepsa Bundesliga, iako mislim da su ekipe poput Arsenala,Junajteda,Celsija kvalitetnije od npr. Leverkusena,Schalkea. Evo veceras direktan okrsaj PL i Bundeslige i to 2 utakmice.
                  Gotovo sve što si naveo mogao bih potpisati, a posebno boldovano. Bundesliga je ljepša od svih drugih unazad više sezona (bar po broju golova i zbog punih stadiona, ako ne i igre). Ipak, Šalke i Bajer nisu pandani Čelsiju i Junajtedu, ali zato jesu Dortmund i Volfsburg. Zato su Bajern, Barselona, Real, pa čak i Atletiko za klasu iznad svih preplaćenih Engleza. Nijedan njemački ili španski klub u ovom trenutku ne bi sebi dopustio luksuz da izgubi od zagrebačkog Dinama ili Bjelorusa. Ali se nadam da će Partizan promijeniti tu okolnost (iako nisam navijač Beograđana).
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • U redu je batice skontali smo Englezi su najgori od sve dece a sad nas mani više tvojih bespotrebnih komentara.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Htjeli mi to ili ne, sve je do marketinga.

                      Koliko ljudi prati klub. Evo Arsenal ima jednu od najvecih baza navijaca na svijetu, a ljudi osvojili 2 kupa u zadnjih 10 godina.

                      Newcastle isto tako ima ogromnu bazu sirom svijeta iako ljudi se za opstanak bore.

                      To se zove 'getting eyeballs', osnova marketinga. Otuda i silovanje sa transferima jer se to prati sirom svijeta.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • They acted as though the rest of the world was meant to sit back and admire their beautiful football. Sorry, count me out.
                        Gary Neville
                        ako si im reko
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ligu ne čini 5 klubova nego 18-20 u zavisnosti od date države.Samo ta polazna tačka već dovodi do razlika prilikom ocene nekog problema(u ovom slučaju kvaliteta jednog takmičenja) i onda se sa pravom postavlja pitanje da li uopšte vredi upuštati se u raspravu sa nekim ko iz mog ugla gleda preusko na taj i takav problem.

                          Vredi li uzeti u obzir gomilu faktora koji imaju uticaja na stanje u premu,značajnu ulogu FA,sterilan i pasivan stav FA prema timovima koji igraju u Evropi,gust raspored,totalnu drugačiju raspodelu novca od tv prava,mentalitet,tradiciju,motive i ciljeve klubova sa ostrva,njihovu transfer politiku ,trenutno stanje pojedinih klubova,tranziciju kroz koju prolazi Junajted,probleme sa kojima se susreću drugi klubovi itd..

                          Kao pravnik često se i tokom studiranja srećem sa gomilom teorija i svaka od njih ima jelte svoju polaznu tačku,neki element po kome se razlikuje od drugih,tako je to i ovde,neki ljudi uzimaju kao merilo vrednost uspeh u evropi i kojekakve tabele uefe i meni je to ok s tim da ja kategorično ne mogu da prihvatim takvo stanovište nego moram da uzmem u obzir sve činjenice konkretnog slučaja i to ne samo one sa kojima se susrećemo danas nego i one iz prošlosti pa i iz budućnosti koliko god je to moguće.

                          Na kraju krajeva kolko god se trudio da budem objektivan uvek treba uzeti u obzir i to da smo svi mi individua za sebe i u tom pravcu uvek taj osobni dojam može da presudi(meni,njemu je lepša i šta ti ja znam) to a vredi pomenuti i sam termin koji se provlači kroz te večite rasprave "najjača liga" koji po mom mišljenju niije adekvatan i kao takav samo on može da dovede do nesuglasica.

                          Ova prepucavanja,lečenje sujete i ličnih problema pojedinih korisnika neću da komentarišem.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • moram dupli,izvinjavam se





                            "My teacher hasn't noticed yet"
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • O boze
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • kakav gol

                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X