Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa kakvim samopouzdanjem on brani, neverovatno nesto.

    Comment


    • Ja ne znam sta je Begovicu nikako jer o njemu imam misljenje da je dobar golman,ali ovo kao da nije on nego neko drugi u svakoj situaciji spreman da odbrani i ulijeva sigurnost

      Mora mu Mou dati barem kupove sramota ako ne da...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • I mene iznenadi Bega bas onako smireno izgleda. Spremno i motivisano, valjda se ne sjedi bratu na klupi. Ako vako nastavi, Kurtoa sa njim na klupi da mu visi za vratom vazda bi mogao postati jedan od najboljih golmana svih vremena.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Da je Ozil odigrao ovako nevidljivu tekmu kao Fabregas vec bi bio pribijen na stup sto od komentatora, to od pundita kasnije u studiju, o forumima da i ne pricam..
            To mozda od Arsenalovih navijaca.

            Originally posted by Henryj View Post
            Tipicna Hazardova dajverska forica. Zaleti se pa kad ne zna sta bi dalje gurne loptu i zabije se u igraca pa se malo valja.
            Ocigledno nikad nisi igrao fudbal na ozbiljnijem nivou. Hitri igraci samo puste loptu ispred sebe i protivnicki nema sanse da ga stigne. Ili je faul ili ga prelazi lagano. Ono sigurno nije bio dive, cak se Sigurdson i pomjerio put Hazarda.

            Originally posted by Henryj View Post
            Mene osobno Chelsea danas podsjetio na Tottenham prosle godine. Svi stoje, cekaju da Eden nesto napravi. Kao Tottij prosle godine s Kaneom.
            Cudna tekma, obrana Chelsea neprepoznatljiva. Bane ce htjet zaboravit ovu tekmu sto prije, ali meni Terry upada u oci. Nema taj veze s onim od prosle sezone. Da nije ono prosle sezone bio swan song kao Gerrardova 2013/2014 sezona. Zadnji atomi snage dati, izgleda da nece tako dobar bit ove sezone, no rano je jos za takve zakljucke samo razmisljanje...
            Ovo je vec vrhunac, uporedjuje Chelsea i Tottenham, Kanea i Hazarda. Drug? Kako je?
            sigpic

            Comment


            • Nisam stigao da odgledam Čelzi ali vidim da je bilo zanimljivo Zbog čega je Kurtoa dobio crvendać ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Ovo je vec vrhunac, uporedjuje Chelsea i Tottenham, Kanea i Hazarda. Drug? Kako je?
                Ajd duboko udahni i probaj s razumijevanjem procitat taj post.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Nisam stigao da odgledam Čelzi ali vidim da je bilo zanimljivo Zbog čega je Kurtoa dobio crvendać ?
                  Bezveze iskreno, em nije crveni, em nije penal. Kao goal scoring prilika, a nije bila, a drugo nije ni penal bio jer ga je pokacio na crti (Gomisa)

                  Duga lopta po zraku preko obrane, Gomis ide na Kurtona, Cahill ga cak i stize, Kurton kaci Gomisa nogom na crti kaznenog. Crven prestrog, penal ajde jer je tesko sucu vidjet bilo, al u usporenim se vidi da je na crti

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Nisam stigao da odgledam Čelzi ali vidim da je bilo zanimljivo Zbog čega je Kurtoa dobio crvendać ?
                    Zbog ovog: https://www.youtube.com/watch?v=6ltjMMHVg8c
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Ajd duboko udahni i probaj s razumijevanjem procitat taj post.
                      Ne ide mi nesto. Chelsea igra isto kao Tottenham prosle godine, uloga Hazarda isto kao Kaneova. Chelsea samo njega ceka da napravi nesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by legolas View Post
                        Au jbt al ga štocirao čovek
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Ne ide mi nesto. Chelsea igra isto kao Tottenham prosle godine, uloga Hazarda isto kao Kaneova. Chelsea samo njega ceka da napravi nesto.
                          DANAS KOLEGA DANAS. Podsjetili ste me danas na njih jer ste bili dosta staticni na momente, Fabregas nevidljiv pa je patila kreativa, jedino je Hzard nesto pokusavao i vukao tim. To me bacilo na Tottij, tako su oni izgledali prosle sezone. Kane vuce tim, a ostali nekako rezervirani. Momcad vam je danas bila jako rezervirana. Dizelaski odigrana tekma.

                          Comment


                          • Ovako je Celzi odigrao drugi dio sezone prosle godine i nastavljaju u tom ritmu. Ako ovako nastave za top4 ce se boriti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma rano je još ljudi da se bilo šta priča , ja čekam Liverpul zanima me kako su uklopili ekipu i naravno Arsenal protiv Vest Hema
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Mou se ljuti na Evu. Mogla bi otkaz pobrat

                                Comment

                                Working...
                                X