Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postovi nedelje

    Evo nova tema da razbijemo dosadu ovog toplog leta.
    Ovde kacite postove koje smatrate da su smesni,odlicno analizirani,glupi itd...i onda na kraju nedelje ide glasanje za post nedelje,moze biti veoma interesantno ako se ukljuci bar nas 15-ak ako nista drugo

    Za pocetak dominacija gokare sinoc

    Originally posted by gokara View Post
    Jedva čekam da počne Primera, ne da bih je gledao, već da saznam ko će da je prenosi.
    Last edited by bice; 03-08-15, 14:59.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

  • #2
    Gojko prekucao sinoc, brat. Samo nije mi prokomentarisao pobjedu Arsnenala, al dobro.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • #3
      Sad kad krene neki turnir u tenisu ima da bude brdo inspiracije . U suštini ne volim sportove preko mreže ali njihov pdf mi je inspiracija da se nasmejem kao čovek
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #4
        i Gangrena i saburo su na tankom ledu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Sad kad krene neki turnir u tenisu ima da bude brdo inspiracije . U suštini ne volim sportove preko mreže ali njihov pdf mi je inspiracija da se nasmejem kao čovek
          Видиш, уопште нисам размишљао тако. Могао бих сад да кренем да читам тај део, бар да се смејем.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #6
            Ne nadje li se nijedan moj post, necu ni da ucestvujem u glasanju.

            Mslim da je glasanje suvisno ali mogla bi da se napravi dobra selekcija postova sto bi ovu temu ucinilo korisnom, aktivnom i svrsishodnom.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ricma View Post
              Ne nadje li se nijedan moj post, necu ni da ucestvujem u glasanju.

              Mslim da je glasanje suvisno ali mogla bi da se napravi dobra selekcija postova sto bi ovu temu ucinilo korisnom, aktivnom i svrsishodnom.
              I upravo imamo post nedelje!

              kakav manijak
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #8
                Pa mogu ja mnogo bolje od ovoga, sve zavisi od inspiracije i teme koju citam.

                Comment


                • #9
                  Чекај, ако већ није глупо да причамо о својим постовима онда ћу сам да окачим победнички за ову недељу:

                  Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                  Савршенство

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    I tako se ova tema pretvorila u Off-Topic 2.

                    Originally posted by Condition23 View Post
                    Joj Vikinge druga sezona posle Walking Dead kad odapnem uooopa.

                    Navijaj Pajkec navijaj ne daj se, mora ovo Atletiko da prodje jbg zapisano u zvezdama valjda te zvezde nisu sumnjivog morala.

                    Sutra idem kod frizerke i ima da joj kazem ,,Hocu frizuru kao Cholo Simeone'' ne bude li znala ko je, sve u lokalu ima da zakljucam i bacim kljuc u neku sahtu.
                    Eto jedan stariji, Barsa-Atletiko cetvrtfinale LS 2013/14.

                    Comment


                    • #11
                      Nisam mogao da nađem original post pa sam uzeo Daletov citat , jedan jedini brat Mikula i njegov prenos penala
                      Originally posted by Dale View Post
                      Spoiler
                      1-0 - Tiote u jednu , Mweene u drugu
                      1-1 - Katongo prevario Barrya i to bukvalno
                      2-1 - Bony rutinski , ako golmani ovako nastave bice 5-5
                      2-2 - Pogodi Mayuka Citao ga Barry ali nije dovoljno visoko se podigao
                      3-2 - E Bambo crno Mambo , znao sam da ce promasiti , ali tacno sam znao defanzivac , ali nisam znao kako da napisem , sada sve na Barryu LOL ponovljeni penal , a ispale , omg Jaooooo
                      3-3 - Sansa iskoristio Sansu golmani na nivou sto bi rekao bata Zika Bitno da se svi mole
                      4-3 - Gradel za novo vodjstvo , Mweene ocajan
                      4-4 - Najcudniji penal do sada , 4-4 lepo sam rekao ,ne gine ovde 5-5.
                      5-4 - Treca sreca za Didiera ...
                      5-5 - Mweene hahahahahahha , svaka cast majstore. Jesam rekao da ce biti 5-5 ,sto to nema na kladionici da se kladi
                      6-5 - Tiene , golcina kao dobar dan
                      (Sinkala , ne nagovestava mi na dobro njegovo prezime) 6-6 - Sta bi ovo ,
                      (Konan masi 100%) 7-6 - kako da promasi kad su golmani otpisani slucaj ... Zasto Zervinjo ne suta
                      (Lungu ide , cunga-lunga ,cim ga je Drogba pomilovao , neka magija da promasi) 7-7 - Ne pomaze ni Didierova magija , idemo dalje
                      (E sad ces Kolo da promasis jer si galamio na Stefana Savica Sad te Savic proklinje : Promasi,promasi ,a zaleta sunce ti, ode preko gola) 7-7 - nema kad Stefan Savic urekne , mora tako.
                      (Kalaba , kalaba znaci Ovaj poreklom iz Srbije , sad kad je Kalaba zakalabi preko gola ) 7-7 - jesam rekao hahahahhahahahahahahaha , znao sam da ce preko gola
                      7-7 - Jao crno Zervinjo , omg ,omg , ajmo Zambija , puni Slonove!!!
                      (ala se mole sunce ti ,ovo jos nisam vidio) - SUNZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU , ZAMBIJA~!!!!!!!!tovo za Kup Africkih Nacija.[/B]


                      To je to !!
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #12
                        Auuuuuu Gangaro iskidah se tebra,ovo je genijalno stvarno
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Tom
                          Nema veze, ima nas dovoljno da držimo posed.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Nisam mogao da nađem original post pa sam uzeo Daletov citat , jedan jedini brat Mikula i njegov prenos penala
                            Mogao si da me pitas, brate.

                            Jednostavna je pretraga, kliknes na broj postova, pa na broj postova tog nika.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by gokara View Post
                              Zašto je zatvorena tema

                              Преноси 2015/16 ?

                              Zašto nam uzimate i ovo malo radosti što imamo u životu?

                              Gde ću sad moći da pratim sve u vezi prenosa Španske lige?
                              Sada je vec bajat post, ali je meni i dalje smesan.

                              Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Mumi trazi udovicu sa klincem, mrzi ga da pravi.

                              Comment

                              Working...
                              X