Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Sto se tute tiče tu imam Bojanu, Olju i Vladana. A svi znate da oni imaju i svoje ljude..

    Mogao je jedino Joe Cole nešto ali i on je pružio pomoć zbog intervencije Mandusica.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #77
      Mikula je čovek od reči i revolucionar u srcu , kada je u pitanju političko opredeljenje on rodbinu ne priznaje tako da džabe ti pokušaji .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #78
        Kakve sve ovo bitke ovde

        Što se strane tiče, uvek za tebru Marlija

        Comment


        • #79
          Koglomerat i konzorciji su donjeli presudu.

          Svim na strani Lorda i njegovog finansijskog majstora dobivaju dvorac gdje zele, plus vikend vilu na Bahamima. Plus dobivaju jos 100 kila zlata, 18 karata, te jos 5 kila dijamanata. Pored svega toga imaju pravo da odaberu bilo koje dvije zene ili dva muskarca na ovom svjetu i bit ce njihovi, cijena nije vazna.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #80
            Eeeeee moja malena gangrenice. Ne vidiš ti to da ako se revolucionar se vrati, vraća se pravo u administraciju a svi ovde znaju da je čoveku to bila želja?! Ja ću samo da mu pomognem tj da ispunim želju. Nisam hteo ovo da otkrivam ali morao sam.

            Ps aki Veto i dalje nisi dobio
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #81
              Samo da naslikam sliku. Bilo koje dvije zene ili dva frajera.

              Svi koji nosaju avatare zena ili ako ste zensko muskaraca, zapitajte se, sutra u ova doba da vas ta boginja ili taj bog hrane bobicama najboleg bijelog grozdja koje ste ikad okusili u zivotu.

              Konglomerat&Konzorciji sa Lordom na celu to omogucava!!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #82
                Ja bi ovu Wengerovu malu, ako mozes nesto da sredis, ali onda bi se zavadio sa Wengericom, kako bi onda to sredio?

                Comment


                • #83
                  Ko ponudi vise para presudjuje se u njegovu korist.Neka krenu sa ponudama obe strane.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Ja bi ovu Wengerovu malu, ako mozes nesto da sredis, ali onda bi se zavadio sa Wengericom, kako bi onda to sredio?
                    Dogovoreno.

                    Idemo dalje. Konzorciji i Konglomerat do pobjede.

                    100 kg zlata i 10 kg dijamanata!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by bice View Post
                      Ko ponudi vise para presudjuje se u njegovu korist.Neka krenu sa ponudama obe strane.
                      Samo reci koliko zelis i to je zavrseno. Sto se toga tice to je neograniceno.

                      Aki ti si jednom rekao da si ti Vengerov vanbracni sin. Tako da ti tu ne mozes nista da uradis. Sedi 1.
                      Zatvorio sam mu dotok kamagre i plavih tabletica tako da je to Deni sredjeno. Cak je sredjena i ona tvoja g6 boja za auto.

                      Sto se tice Londoske berze pozvao sam Topdziju kada Vi niste hteli da ga aktivirate. Sto se tice Tokia, Saburo je to zavrsio. Pod uslovom da porazgovaram sam Murinjom.
                      Javio se Tuta salje AK. Mikula ja trazio vecu funkciju i to smo sredili. Ti Vengeru pilulice ne mozes da obezbedis caletu rodjenom, a ovamo pricas da ces po njih dve. Sram te bilo lazi koje izgovaras.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by l1m4r View Post
                        Lopove, krades mi lajkove!

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by l1m4r View Post
                          Samo reci koliko zelis i to je zavrseno. Sto se toga tice to je neograniceno.

                          Aki ti si jednom rekao da si ti Vengerov vanbracni sin. Tako da ti tu ne mozes nista da uradis. Sedi 1.
                          Zatvorio sam mu dotok kamagre i plavih tabletica tako da je to Deni sredjeno. Cak je sredjena i ona tvoja g6 boja za auto.

                          Sto se tice Londoske berze pozvao sam Topdziju kada Vi niste hteli da ga aktivirate. Sto se tice Tokia, Saburo je to zavrsio. Pod uslovom da porazgovaram sam Murinjom.
                          Javio se Tuta salje AK. Mikula ja trazio vecu funkciju i to smo sredili. Ti Vengeru pilulice ne mozes da obezbedis caletu rodjenom, a ovamo pricas da ces po njih dve. Sram te bilo lazi koje izgovaras.
                          Podari mi zdravlje,srecu i dug i lep zivot sa mojom dragom i presudjujem u tvoju korist.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            Limar brat koliko obećava može lagano da se kandiduje za predsednika i da nasledi Tomu grobara
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • #89
                              Марли брат лично



                              Spreman račun za RTS pretplatu
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Laže pred izbore
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X