Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ricma View Post
    Miko svemocni prati tri najjace fudbalske lige(PL, Primera i Seria A), domacu ligu, evropski basket(pogotovo regionalni), tenis isprati samo zavrsnicu GS i Mastersa, Formulu 1, 4 najveca americka sporta(NFL, NBA, NHL i MLB), rukomet+ par sportskih dogadjaja koji su trenutno aktuelni.Naravno pogledasve filmove novijeg datuma, dok je po pitanju serija raznovtsran i ne bira tv stranicu ni zanr.Jedino sto je bitno kod njega je sto je gledljivo, zamislite na godisnjem nivou koliko prati serija.Prati tres, a i prati remek dela.Ima jos malo slobodnog vremena i vredi ga utrositi. Mogao je da i u ovoj temi deli lekcije kao sto je radio u drugim, a li na nasu zalost odlucio je da svoju srecu okusa na drugom forumu gde je racunao da ce ga ljudi vise ceniti posto je smatrao da je ispred svog godista , pa naravno da ga je vredjalo kada bi ga bilo ko od nas podsecao da je on 96 godiste.Nerviralo ga je to sto niko nije odavao postovanja prema tome koliko je on bio posvecen, niko nije mario koliko je marljiv i vredan forumas i sto nije bio adekvatno nagradjen moderatorskom titulom.Niko ne spori da je pokusao da napravi forum boljim mestom, uspeo je veci deo forumasa da je dragulj foruma ali nije dobio odobrenje od vecine i verovatno je to nasao na drugom forumu.

    Vrati se legendo, oprosti nam sto smo se tako lose poneli prema tebi.

    @Sandugp

    Samo citaj njegove postove u ovoj temi.

    Ricma presao igricu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #32
      Editovao sam post, greskom sam izbrisao rec ubedi koja se odnosila ''da je dragulj foruma''.

      Comment


      • #33
        Originally posted by miloolja View Post
        Hahhahahaa.. dobro je što ne pamtite veće moje bisere
        A pazi temu... samo da offujete i da se zevzečite...
        Sta je lose tome?! Evo Ricma brat prednjaci
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • #34
          Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Ne zaostajes ti Paricu za Mikom po tom pitanju. Ti cak stignes i da primetis ko je sta napisao i kad na ovom forumu.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #35
            Lord izdominirao

            Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Moji izvoru kažu kako joj je Wengerica slao poruke tipa seksualne i da je Evica pala na Wengericin šarm .Dogovor je skoro završen ostalo je samo da se izabere stan gde bi Evica i Wengerica mogli neometano da imaju noćne seanse i da razgovaraju o fitnes stanju naših fudbalera.
            Najveći problem je Wengericina žena koja po navici voli da jede krofne iz prodavnice koja je baš ispod Evinog stana.U pitanju su vegan krofne sa zeljem i ovsenim pahuljicama koje se ručno beru od strana nevinih maloletnica na obalama Vijetnama. Inače Wengericina žena je poznata kako ima dobar njuh za te stvari i priče kažu kako može da nanjuši mužev parfem na kilometar.Na pregovore je pozvan i Stan Kroenke i doputovao je privatnim avionom kako bi rešio ceo problem , čak uzimaju u obzir da otkupe prodavnicu krofni kako bi uspeli da zataškaju celu stvar i odvuku Annie (Wengericinu lepšu polovinu ) što dalje od tog dela grada. Ali posle svega atmosfera je pozitivna i transfer se bliži kraju.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Avramovic View Post
              Ja Sam uvek mslio da kad se utqkmica namesta to bude tipa 2:1 1:0 onqko one dosadne utqkmice sto Niko ne moze da prrovali ..a ovo vec ne znam stq da Muslim...nemqm komentar.

              Jedan jebeni PS: Nisam pihan sqmo imqm cevape umesto prstiju I koriatim ovqj krs od windows fona
              '


              Jaaaaao Darko
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vladan View Post
                Bijesan je uletio u njenu sobu i pitao je je li istina da te Kokinakis segao? Na sta je ona odgovorila da nije, da su oni bili samo dubl partneri i da je Kirgios lazov. Nakon toga je Stan polomio staklo pesnicom, pustio tesku suzu musku, ona ga zagrlila, poljubila, a onda su vodili ljubav jer su i emocije bile upletene i to je nesto znacilo. Posto je soba pokrivena kamerama to je vidio ko drugi do Kirgios i rekao onda Kokinakisu da mu je Vavrinka segao djevojku.
                Objasnio covek.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by notorious View Post
                  Višković nastavlja da zasipa pogrešnim informacijama. Ovaj put je rekao kako su dubl mečevi odgođeni, opet me prevario

                  Nadal i Errani dogovorili trening saradnju do kraja sezone. Glavna stavka je servis i očekuje se da uzajamno pomognu jedno drugom. Očekuje se da mu Errani pomogne oko tehnike servisa, dok će zauzvrat Nadal njoj pomoći oko podbačaja loptice. Nadam se da će SK otkupiti prava treninga.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by bice View Post
                    Lord treba promeniti ime u "gANNgrena

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Veći klub Zvezda od Liverpula, odgovorno tvrdim.
                      Last edited by l1m4r; 25-08-15, 23:30.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • #41
                        Brat Gokara

                        Originally posted by gokara View Post
                        E tako to izgleda. Sad još zamisli kako odlazim sa termina u Kia džipu sa neke dve bičarke i to je to.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-15, 23:26.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Condition23 View Post
                          Kumić ne mogu na Sikija, živi čovek sa dve čke, znaš kakve bahanalije tamo... Ja npr stojim ispred vrata i pozvonim i niko ne otvara 3-4 minuta dok se ne obuku svo troje... Pre toga neki čudni zvuci poput stenjanja. Meni malo neprijatno ali ništa Mamba...

                          Comment


                          • #43
                            I mi ostali da zivimo sa takvim cimerkama radi li bi smo isto sto i on!!

                            Daj da nadjemo bratu Kondiju cimerke da ne bude ljubomoran
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • #44
                              Ima on svoju lepsu polovinu, samo je i on vise puta naglasio da kada je Siki dolazio kod njih dvoje da izadje napolje.Ne moze da slusa.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by z0La View Post



                                Donekle te razumem. Onaj osećaj kad ležiš u đakuziju u sobi na Ibici, i proklinješ sebe što nisi veći šaban pa da to izbaciš na fejs....
                                Pisanje po sirotinji
                                Last edited by bice; 08-09-15, 01:06.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X