Strana 3 od 14 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 202

Tema: Postovi nedelje

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749106
    Citirati Originalno postavljeno od Ricma Pogledati poruku
    Miko svemocni prati tri najjace fudbalske lige(PL, Primera i Seria A), domacu ligu, evropski basket(pogotovo regionalni), tenis isprati samo zavrsnicu GS i Mastersa, Formulu 1, 4 najveca americka sporta(NFL, NBA, NHL i MLB), rukomet+ par sportskih dogadjaja koji su trenutno aktuelni.Naravno pogledasve filmove novijeg datuma, dok je po pitanju serija raznovtsran i ne bira tv stranicu ni zanr.Jedino sto je bitno kod njega je sto je gledljivo, zamislite na godisnjem nivou koliko prati serija.Prati tres, a i prati remek dela.Ima jos malo slobodnog vremena i vredi ga utrositi. Mogao je da i u ovoj temi deli lekcije kao sto je radio u drugim, a li na nasu zalost odlucio je da svoju srecu okusa na drugom forumu gde je racunao da ce ga ljudi vise ceniti posto je smatrao da je ispred svog godista , pa naravno da ga je vredjalo kada bi ga bilo ko od nas podsecao da je on 96 godiste.Nerviralo ga je to sto niko nije odavao postovanja prema tome koliko je on bio posvecen, niko nije mario koliko je marljiv i vredan forumas i sto nije bio adekvatno nagradjen moderatorskom titulom.Niko ne spori da je pokusao da napravi forum boljim mestom, uspeo je veci deo forumasa da je dragulj foruma ali nije dobio odobrenje od vecine i verovatno je to nasao na drugom forumu.

Vrati se legendo, oprosti nam sto smo se tako lose poneli prema tebi.

@Sandugp

Samo citaj njegove postove u ovoj temi.

Ricma presao igricu
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

2. Your Google Adsense code here
    Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748932
    Editovao sam post, greskom sam izbrisao rec ubedi koja se odnosila ''da je dragulj foruma''.
    Sedam debila je gleda iz auta

Vinjak l1m4r avatar
    Datum registracije
    13.08.2011
    Moć reputacije
    139592785
    Citirati Originalno postavljeno od miloolja Pogledati poruku
    Hahhahahaa.. dobro je što ne pamtite veće moje bisere
    A pazi temu... samo da offujete i da se zevzečite...
    Sta je lose tome?! Evo Ricma brat prednjaci
    Citirati Originalno postavljeno od Vladan Pogledati poruku
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

Vinjak l1m4r avatar
    Datum registracije
    13.08.2011
    Moć reputacije
    139592785
    Citirati Originalno postavljeno od Black Mamba 24 Pogledati poruku
    Ne zaostajes ti Paricu za Mikom po tom pitanju. Ti cak stignes i da primetis ko je sta napisao i kad na ovom forumu.
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.

Crveni Djavo Lord Aleksoni avatar
    Datum registracije
    28.11.2011
    Moć reputacije
    214749079
    Lord izdominirao

Citirati Originalno postavljeno od Lord Gangrena Pogledati poruku
    Moji izvoru kažu kako joj je Wengerica slao poruke tipa seksualne i da je Evica pala na Wengericin šarm .Dogovor je skoro završen ostalo je samo da se izabere stan gde bi Evica i Wengerica mogli neometano da imaju noćne seanse i da razgovaraju o fitnes stanju naših fudbalera.
    Najveći problem je Wengericina žena koja po navici voli da jede krofne iz prodavnice koja je baš ispod Evinog stana.U pitanju su vegan krofne sa zeljem i ovsenim pahuljicama koje se ručno beru od strana nevinih maloletnica na obalama Vijetnama. Inače Wengericina žena je poznata kako ima dobar njuh za te stvari i priče kažu kako može da nanjuši mužev parfem na kilometar.Na pregovore je pozvan i Stan Kroenke i doputovao je privatnim avionom kako bi rešio ceo problem , čak uzimaju u obzir da otkupe prodavnicu krofni kako bi uspeli da zataškaju celu stvar i odvuku Annie (Wengericinu lepšu polovinu ) što dalje od tog dela grada. Ali posle svega atmosfera je pozitivna i transfer se bliži kraju.
    <a href=http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif target=_blank rel=nofollow>http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif</a>

Vinjak l1m4r avatar
    Datum registracije
    13.08.2011
    Moć reputacije
    139592785
    Citirati Originalno postavljeno od Avramovic Pogledati poruku
    Ja Sam uvek mslio da kad se utqkmica namesta to bude tipa 2:1 1:0 onqko one dosadne utqkmice sto Niko ne moze da prrovali ..a ovo vec ne znam stq da Muslim...nemqm komentar.

Jedan jebeni PS: Nisam pihan sqmo imqm cevape umesto prstiju I koriatim ovqj krs od windows fona
    '

Jaaaaao Darko

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749106
    Bijesan je uletio u njenu sobu i pitao je je li istina da te Kokinakis segao? Na sta je ona odgovorila da nije, da su oni bili samo dubl partneri i da je Kirgios lazov. Nakon toga je Stan polomio staklo pesnicom, pustio tesku suzu musku, ona ga zagrlila, poljubila, a onda su vodili ljubav jer su i emocije bile upletene i to je nesto znacilo. Posto je soba pokrivena kamerama to je vidio ko drugi do Kirgios i rekao onda Kokinakisu da mu je Vavrinka segao djevojku.
    Objasnio covek.
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749106
    Citirati Originalno postavljeno od notorious Pogledati poruku
    Višković nastavlja da zasipa pogrešnim informacijama. Ovaj put je rekao kako su dubl mečevi odgođeni, opet me prevario

Nadal i Errani dogovorili trening saradnju do kraja sezone. Glavna stavka je servis i očekuje se da uzajamno pomognu jedno drugom. Očekuje se da mu Errani pomogne oko tehnike servisa, dok će zauzvrat Nadal njoj pomoći oko podbačaja loptice. Nadam se da će SK otkupiti prava treninga.
    Dreams are coming true.

Datum registracije
    28.11.2011
    Moć reputacije
    214749079
    Citirati Originalno postavljeno od bice Pogledati poruku
    Lord treba promeniti ime u "gANNgrena
    <a href=http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif target=_blank rel=nofollow>http://www.userbars.org/data/thumbnails/13/8305.gif</a>

Vinjak l1m4r avatar
    Datum registracije
    13.08.2011
    Moć reputacije
    139592785
    Citirati Originalno postavljeno od Brajkula Pogledati poruku
    Veći klub Zvezda od Liverpula, odgovorno tvrdim.
    Izmenio/la l1m4r; 25.08.2015 u 22:30.

Datum registracije
    28.11.2011
    Moć reputacije
    214749079
    Brat Gokara

Citirati Originalno postavljeno od gokara Pogledati poruku
    E tako to izgleda. Sad još zamisli kako odlazim sa termina u Kia džipu sa neke dve bičarke i to je to.
    Izmenio/la Lord Aleksoni; 27.08.2015 u 22:26.

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748932
    Citirati Originalno postavljeno od Condition23 Pogledati poruku
    Kumić ne mogu na Sikija, živi čovek sa dve čke, znaš kakve bahanalije tamo... Ja npr stojim ispred vrata i pozvonim i niko ne otvara 3-4 minuta dok se ne obuku svo troje... Pre toga neki čudni zvuci poput stenjanja. Meni malo neprijatno ali ništa Mamba...

Vinjak l1m4r avatar
    Datum registracije
    13.08.2011
    Moć reputacije
    139592785
    I mi ostali da zivimo sa takvim cimerkama radi li bi smo isto sto i on!!

Daj da nadjemo bratu Kondiju cimerke da ne bude ljubomoran

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748932
    Ima on svoju lepsu polovinu, samo je i on vise puta naglasio da kada je Siki dolazio kod njih dvoje da izadje napolje.Ne moze da slusa.

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749106
    Citirati Originalno postavljeno od z0La Pogledati poruku

Donekle te razumem. Onaj osećaj kad ležiš u đakuziju u sobi na Ibici, i proklinješ sebe što nisi veći šaban pa da to izbaciš na fejs....
    Pisanje po sirotinji
    Izmenio/la bice; 08.09.2015 u 00:06.
    Dreams are coming true.

Strana 3 od 14 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •