Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ovaj post ne verujem da je mnogo ljudi procitalo, vise sam se valjao od smeha zbog biceovog odgovora.Koji crnjak

    Originally posted by Lord Gangrena
    Gledam ovu Evroviziju kad nisam umro , kakva macka

    Spoiler
    Originally posted by bice
    Poslednja zelja pred smrt joj bila da se pojavi na Evroviziji

    Comment


    • #17
      Zasto dopustate Paricu da tako dominira na forumu, zar niste ni najmanje ljubomorni?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Zmijo, mi imamo nasu temu.Tako da tamo mozemo da nastavimo razgovor.

        Nadje li ti neku plavusu u Sutomoru i jel znas dje se kupa?

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ricma View Post
          Ovaj post ne verujem da je mnogo ljudi procitalo, vise sam se valjao od smeha zbog biceovog odgovora.Koji crnjak
          Ima i onaj moj post za alkoholizam i limara ali me mrzi da potrazim,ako on nadje neka postavi,zesca izvala
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Samo guja crna.

            Comment


            • #21
              Originally posted by bice
              Limar prenosi alkoholizam preko interneta,kakav inovator
              Izvoli..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #22
                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Zasto dopustate Paricu da tako dominira na forumu, zar niste ni najmanje ljubomorni?
                Dominirao bi on malo bolje ali se prospe ponegde, jbni Lloris

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Tom
                  Pijan menjam gajtane pre spavanja prvi put na mrtvom tapasmoru, pa to za majku ne bih radio, ni rodjenu niti edo majku.

                  Kontam da VanDal nece nista specijalno odavati na pressici za Andjela profesionalnog. Gledamo sutra.

                  Gaitan = stize neko do srede. Sigurica.

                  #lakunoc
                  Toma svima ulepsao noc.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Tomislav kada popije kriticniji od mene A to jedino mogu jos za Rosa za kazem
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by l1m4r View Post
                      Tomislav kada popije kriticniji od mene A to jedino mogu jos za Rosa za kazem
                      Sad će Olja obojicu da banuje zbog širenja alkoholizma
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ser Deni View Post
                        Sreca, pa je od tebe. Dolazi mi mail poruka od tebe, devojka skace, ko ti pise poruku u 2 ujutru, rekoh idi u PM vidis limar neki treba neke radove da mi zavrsi, prokisnjava mi hauba salje mi sifre za boje koje treba da kupim. Kombinacija G6H12
                        ahhaa

                        Comment


                        • #27
                          Upravo sam krenuo da okacim
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Princ View Post
                            Ili da ubace onaj sport kada oni metlari bace onu spravu pa se razmasu tim metlama ispred te sprave dok istu ne zaustave
                            Uzbudjen je sigurno zbog danasnje Arsenalove utakmice.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Navijac sam milana ali ovo moram napisati,U timu imamo Hondu
                              navodno dovodimo Lamelu i jos samo da negdje nadjemo kvacilo i pravi smo.
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                Sad će Olja obojicu da banuje zbog širenja alkoholizma
                                Hahhahahaa.. dobro je što ne pamtite veće moje bisere
                                A pazi temu... samo da offujete i da se zevzečite...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X