Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nerealan View Post
    Sve od Ace Lukasa
    Oplakah jbt...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Ne znam možda sa mnom nešto nije u redu ali više me pogodila ona loša scena seksa u GoT nego ovo za Lemara
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Imate problem sa potencijom? Jedini nacin da se to resi, ne biste verovali, kapitalizam.

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • DOSTA
          Last edited by bojanaBG; 14-09-17, 18:26. Reason: ...

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg
            To samo ukazuje na njenu nesebicnu,velikodusnu prirodu.Andjela do pobjede.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Imao sam miran san kad sam ga stavio.
              hahhahahah

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                Предлажем да се у правила додају и стимулативне мере. Да не кажем награде.

                Ево на пример.

                Сви који су слободне дане свог живота бесмислено провели на форуму уместо у реалном животу, треба да добију књигу - "Социјални живот постоји и изван рачунара".

                Такође предлажем посебне повластице за број порука.
                Ево на пример:

                10 000 порука - бан од месец дана.
                Како би се дотична персона мало вратила у нормалан социјални живот. Почетак асоцијалности је на видику.

                20 000 порука - бан од три месеца.
                Тежак облик зависности од виртуелног живота. Асоцијалност у поодмаклој фази.

                30 000 порука - бан од пола године.
                Милосрдни чин за потпуну зависност од виртуелних људи. Покушај да се персона упозна са правим социјалним животом и живим светом око нас. Могућност да је заборавио да тако шта постоји је енормна. Уживање у истом не постоји.

                40 000 порука - бан од годину дана.
                Потпуна рекованлесцентна терапија у циљу спашавања што се спасти може. Покушај повратка у природу. Могући су тешки пропратни ефекти услед тако наглог скидања са виртуелног света. Препоручује се помоћ социјалне установе и посебно обучених социјалних радника.

                + 50 000 порука - доживотни бан.
                Давање имена у манастир да им се читају молитве за повратак разума. Укључивање широког круга друштвених и социјалних центрара, укључивање заједнице и што шире породице. То је прилика да се дотични упознају да имају породицу изван виртуелног света, као и прилика да се увере да социјалне мреже стварно постоје. Могуће је да ће дотичне персоне покушати кришом да се конектују на форум, те такве појаве крајње зависности на виртуелни свет треба исећи у корену укидањем рачунара. Као најбољи лек се препоручује одвођење зависника на неку планину, потпуну забит, везаних очију. Шапић ће отворити посебан број за слање порука за помоћ тим зависницима.


                Ето. То је мој скромни допринос.
                Увек је добро имати и бенефите а не само репресивне мере
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Powerslave
                  Moj dobar drug drzi teniske terene i svake godine organizuju taj Royal Cup ili kako god li se zove... Jedne godine je fond bio 50.000$ tako da je organizacija uvijek bila na nivou, ali je nama bila banja tu radimo. Ubacio nas drug na sve funkcije moguce

                  Kakvih je tu scena bilo, majko mila Ja sam vodio court office tako da koja god je dosla tu, morala je kod mene da svrati Ako oces da zakazes termin za trening, moras kod mene Trebaju ti nove loptice, voda kod mene... reket da se spanuje, kod mene... treba ti prevoz, oces da se zalis na nesto, trazis nekoga... sta god... u sve sam bio upleten

                  Ja i jos dva druga smo to radili. Mi smo manje-vise bili pijani i napuseni od 12 popodne svaki dan.. ostajali tamo dok se svi ne razidju. Donijeli sponzori pakete vode koji trebaju kod mene u frizider da stoje... da se vidi i to je bilo samo za sudije i teniserke. Mi smo istu noc pola izbacili iz frizidera i nakrcali ga pivom Ima li smo i rakije tu vazda... Ubjedjivali teniserke da drmnu jednu prije nego sto odu na teren Tradicija je bila, da kad ispadnu dodju kod nas da se napiju. Treneri su najvece face... Svaki stariji trener je svratio na casicu, dvije. Pogotovo su nas voljeli treneri iz Slovacke, Poljske, Njemacke... piju kao blesavi Bjese jedan Nick sa Novog Zelanda. Taj je volio nasu lozu kao malo ko

                  Organizovali smo bili i fudbalski turnir u toku tog teniskog Tri ekipe: zaposleni, sudije i teniserke Svako sa svakim igra, gajbu piva kupuju ovi sto izgube. Dominirali smo na fudbalskom terenu, a svi su znali u koji frizider to pivo ide

                  Jedno vece smo uzeli starog Juga od komsije i njime smo razvozili teniserke Nekima je bilo smijesno, a neke su protestovale i trazile da im se zovne taksi Ne znam sta se bune... misle da je lako voziti stari Jugo po noci, onako pjan.

                  Izvodili smo ih uvece u grad(naravno, kad ispadnu). Tu je bilo svega i svacega sa njima

                  Znam samo da je stari, nervozni supervizor turnira, Slovenac inace, jedva prezivljavao te turnire... Kako mu je skakao pritisak kad dodje do court office-a a sve mirise na vutru, a raspored za taj dan se koristi kao podmetac na sanku dje je necije naceto pivo

                  Svi su nam govorili da to nidje nisu vidjeli i da ne mogu da vjeruju da je nama takva zajebancija tu

                  Bilo je i blamova... Sjecam se kad je bila svratila Vangelova da preuzme rekete sto je ostavila da se naspanuju... morala je tu da saceka jer je ovaj moj drug kasnio vec pola sata. Dok je ona tu cekala mi smo nesto pricali izmedju sebe... nesto smo nju komentarisali, ko ce ti ga znat sta smo lajali Uglavnom, nesto sam je pitao u medjuvremenu i ona mi odgovorila na srpskom i pocela da se smije. Da nisam bio napusen, mozda bi me bila i sramota sto je cula i razumjela to sto smo mi pred njom pricali Posle nam rekla da joj je momak iz Srbije... eeee a nije to bio prvi put da smo je komentarisali dok je bila na metar od nas

                  Jednom je sudija morao da prekine mec jer se osjecao miris trave na terenu koji je bio blizu ovog naseg ofisa Nikad necu zaboraviti kako se nadusio bio supervizor kad nam je uletio tu Prekidali su mec na tom istom terenu i jer smo mi debili bili previse glasni kad smo se svadjali ili nesto raspravljali u ofisu.. kad sastavis tri pijana Crnogorca pa se nadvikuju da bi se rijec preuzela

                  Jedne godine sam u finalu dobio jaci aplauz nego obije teniserke zajedno. Pokvario se sudiji mikrofon pa sam morao da se penjem kod njega da mu to popravim. Naravno, mikrofon bio ukljucen dok sam ja pokusavao da to zalijepim selotejpom... ono pipavo, ja pjan... sve mi ispada... ja psujem kao kocijas, a sudija zakukao jer mu se ljulja stolica zbog mene od 100 kila Sve se cuje na razglasu, publika umire od smijeha To je bio pakao. Ali su me svi prisutni ispratili sa terena kao da sam Federer jbt

                  Svasta se tu desavalo

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Dobri moji ljudi, srecna vam Nova! Sve najbolje vama i vasim voljenim!

                    Ja sam jedva pretekao sinoc Uzeo sam neki acid od druga prije neki dan i cuvao ga za Novu. Reko dosta ce mi bit onaj jedan tab, jer ne volim da idem medju ljude tj uopste da izlazim iz kuce kad tripujem.. pa zato reko dosta ce bit jedan samo da me baci u dobro raspolozenje i da me drzi jedno 10-12 sati onako blagi neki efekat, a i bice samo ljudi sa kojima i onako stalno visim vec par godina pa me nece vatati paranoja..

                    ... plot twist Ovaj mi konj nije rekao da je to dobio od ekoga iz cuvene Greatful Dead Family ekipe(rekao mi tek kad sam dosao na zurku) Ja uzeo dok sam job bio kuci. Reko dok se ja istusiram i spremim i popijem 3-4 piva dok ne naleti drug da me pokupi taman ce da me uvati. Provalim ja da me bas dobro vozi i reki, ih super top raspolozenje... E muke su pocele cim sam iz kuce izasao. Prvo neki cirkus na benzinskoj pumpi i kazem ja sebi pa kad mi je ovih 2 minuta na pumpi bio pakao kako li cu onda takav medju narod i u guzvu Zurka je bila u salonu za tetoviranje i koliko je meni bilo receno, trebalo je da bude onako opusteno...

                    Plot twist no.2 : udjem ja na prednja vrata ne cujem nista... mrkli mrak, pa ne znam ni kud idem... izguram tu prvu prostoriju i vidim na kraju crni najon u sluzbi zavjese i cuje se muzika tamo nedje iz dubine salona. Prodji ja kroz zavjesu, tu je sank i neko priguseno svijetlo i nidje niko.. jos jedna najlonska zavjesa na drugom kraju i vec glasnija muzika. Prodji kroz drugu zavjesu kad ono jbni Gotham City iz Batman Forever. Black light, fluroscentni grafiti i crtezi po zidovima.. sve one neonske, drecave boje, sto za beer pong sav isaran isto tako, svaka casa sija... sijaju loptice koje prolijecu tuda... svi ljudi izmazani od glave do pete fluroscentnom bojom i iscrtani flomasterima i nose one glowing in the dark ogrlice i mindjuse i cuda... bije ovaj popularni trap sto je popularno odje dosta a bas jedan uzas od muzike... Ovi sto su organizovali zurku obuceni svi u lagane bijele pantalone i nose neke fantasticne havajke i sesire.

                    Ja kad sam tu scenu ugledao... pa kakav vizuelni sok i iznenadjenje. Totalno mi se mozak pogubio, poceo da blenem u one zidove, ne mogu ljude da prepoznam, ne kapiram sta mi pricaju, ne vjerujem sta im ja odgovaram. Vidim ja, gotovo je... istopio se mozak.

                    Eeeee kakva mi je voznja bila u glavi sinoc, majko mila

                    Znam samo da sam se probudio u svom krevetu danas oko 4 popodne. U plavoj havajskoj kosulji sa narandzastim i zutim papagajima. "War paint" iscrtan po glavi kao Braveheart ali plavo, zuto, narandzasto, zeleno... komplet glava.. jedino boje nisam imao u bradi.. ali sam zato imao dvije one glow narukvice nekako.. jeste, u bradi Bad mi nista nije jasno bilo kad sam oci otvorio

                    Imam i ja kuci u kupatilu black light neonku pa kad sam nju ukljucio, vidio sam da mi je lice i glava takodje israna onim flomasterima sto samo mozes da vidis pod takvim svijetlom Nekakve ruze i lobanje Mada, ko god mi je to uradio, razbio je kako je to sve nacrtao.. sto je normalno jer su prisutni vecinom bili tattoo majstori.

                    Ne znam dje mi je telefon, trazim ono sto sam nosio sinoc. Gledam jesam li sta izgubio... haos Kao posle dobrog pijancenja ali jbg umjesto mamurluka i glavobolje, ja sam morao da se nosim danas cijeli dan sa propratnim efektima acida.. totalna pogubljenost, anksioznost, paranoja... Daj reko, puni lulu da se uzme koji dim dako ne malo smiri i ako sam znao da nece biti os pomoci jer je ovaj LSD bio real deal

                    Pod tus sam bio jedno sat i po, mozda i jace. Dok sam svu onu boju izribao uvatio me umor pa mi je muka bila da izadjem iz kade, a jbg acid i dalje vozi bajo moj... ono stadardno sjutra dan kad te vataju tripovi izmedju napada panike

                    Nasao se sa dva druga na rucku.. I onda su me oni uputili sta se dogadjalo sinoc, pokazivali mi neke snimke kao napr. ja koji lomim sliku metar sa metar drugu o glavu i onda obojica placemo od smijeha jer mu je ram za malo oko izbio Po njihovoj prici i po foto i video dokazima, meni je izgleda bilo fenomenalno Steta samo sto se ja ne sjecam

                    Oplakah

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Duplo, Samsung da oce mogao bi da drzi apsolutni monopol, a i ovako ga drzi. Njima su telefoni samo kap u ogromnom moru proizvoda i usluga koje rade. A sto se tice telefona Samsung Ajfonu proizvodi procesore, a od sad ga snadbijeva i ekranima, ostali od njih narucuju ekrane godinama vec, Samsung je nedostizni gigant i sad se mnogi pitaju je li Saomi sledeci Samsung, posto Saomi trenutno svasta radi, od telefona do carapa. Ali ipak nisu gradjevinska kompanija, Samsung i to jeste. Samsung je prije pet godina bio zasluzan za 20% ukupne juznokorejske ekonomije. To je drzava bukvalno.
                      Heheheh

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ljudi jel se vi zajebavate sa tim fudbalom

                        Znaci Akiju kad budemo pravili momacko vece odvedemo ga na ekonomski forum u Davosu, pobacamo po stanu grafikone ekonomske propasti Venecuele i dovedemo tri Norvezanke koje ce mu na uvce pevati o skorijoj propasti privrednog sistema i nacinu oporezivanja.

                        Ivanapg, odvedemo na Rtanj, najmisteriozniju planinu u Srbiji. On ce momacko imati negde tamo sa Molderom i Skali, dupla vodka izmdeju dva sondiranja [emoji23]

                        Limunovo momacko vece




                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Originally posted by Carcosa View Post
                          Jel to flaster na Bulju? :P
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Blagodarim sto sam se nasao u ovako probranom drustvu

                            P.S. Retki su trenuci kad se od mene moze cuti nesto pametno. Ovo definitivno nije bio taj
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Diegu Costi dozvolis i da ti j.be zenu ako treba, ali ga ne pustas da ide iz tima

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Немој очију ти, срушиће се форум.
                                Форум је жив организам, навикне се на садржај, и сходно истоме се на нивоу и по правилима вештачке интелигенције понаша.

                                О томе је још Исак Асимов писао, а ја следствено његовом умовању и на основу теорија које је изнео, могу само да те замолим да наставиш да качиш идиотске гифове.

                                Разумеш?

                                Ја то због форума као центра твог обожавања.
                                Уочио сам, иако сам ретко присутан на форуму а тиме је тежина мог уочавања и значајнија, да си некако помало мазохистички настројен према виртуелном месту које ти дозвољава да се бановањем уздижеш над члановима форума.
                                Требало би, не мораш до тебе је, али требало би мало више да га поштујеш, јер си захваљујући њему напокон дошао до било какве моћи у животу.
                                Јасно је да је та моћ дијаметрално супротна животном остварењу једне индивидуе у нормалном свету.
                                Али је ипак моћ.

                                Мало са одлутао са поенте којом сам започео овај пријатељски савет, опрости ми.
                                Не знам да ли те ово хумано филозофско становиште дотиче, но морао сам да покушам.
                                Надам се да ћеш исправно разумети сврху мог изјашњавања гледе опасности која се надвила на форум.

                                Дакле, спаси форум, и настави да постављаш идиотске гифове.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X