Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Svasta sam video u zivotu, i kad je Prasak ubijen, i kad je ludi Zeks skocio kroz prozor, kad je Duje iz zasede uhvatio hemicarku za bulju, kad je Banjaluki goreo mercedes, i kad je Mira pusila Ganguli, ali Murinjo koji dovodi holdera i ball playing stopera u jednom prelaznom roku, e to vec nisam ocekivao da cu da vidim.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Fudbal se igrao na betonu u Engleskoj dok ne dodje Vengerica i rece im da je bolje na travi. To iskopirase i ovi iz tenisa i napravise Vimbldon, a u znak zahvalnosti dadose po Vengerici pocetno slovo turniru
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Bane je View Post
        To je to!!!

        Ma moje iskustvo kaže, što je cura ljepša to je lošija u krevetu. Neće da se trudi, misli da je dovoljno što je lijepa.
        Dok cure koje imaju ili klempave uši ili veliki nos ili male sise ili su sa sjevera Crne Gore, su puno bolje u krevet.. Spremne su na sve samo da zadrže partnera.

        Lord Gangrena, ma neću joj slati takve slike... Smučile su mi se cure koje u meni vide samo veliku obdarenu sex mašinu... Bilo je to zanimljivo dok sam bio mlađi, sve one (oko 900) su bile samnom samo zbog toga.
        Nadam se da ću naći neku koja će da me voli kao običnu osobu sa vrlinama i manama.

        Najjaci brat!!!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          E ako nas je Dzaka drzao u borbi za LS ja cu moj penis sad da stavim na panj i da odsecem mame mi moje Radmile
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Njonjo View Post
            Vi se jos lozite na zene?

            Meni pocelo da smeta koliko golotinje dje god covjek pogleda.
            Sve u zadnjice, sve izgledaju isto...

            Pocelo ono bas da mi smeta.

            Vrijeme da se ponovo stvori kult muskog tijela.
            Kao u antickoj Grckoj.
            4 karaktera
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Auu... Ovo je jezivo!

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by Bane je View Post
                Brate ne stavljaj u spoiler, svaki put se ponadam da ima golotinje.
                Kraljina
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Gangarić da se predloži za ulazak u 'kuću slavnih forumaša', ako postoji takvo nešto.
                  Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Inače braćo došao sam do eksluzivnih fotografija mog hapšenja i ovim putem želim da obavestim moju odbranu brata Princovića sa materijalom koji će biti presudan u našem slučaju.


                  Ovo je momenat kada su mi preprečili auto na lokaciji stari grad Šabac.
                  Spoiler



                  Ovde se vidi kako član koji me je lišio slobode jasno prilazi mom autu naoružan vatrenim oružijem.
                  Spoiler


                  Izvlači me iz auta uz pomoć svoje koleginice koja takođe poseduje vatreno oružije
                  Spoiler


                  Transportuju me u svoje vozilo sa oznakama SK
                  Spoiler


                  Još jedna slika samo iz drugog ugla
                  Spoiler


                  Dovode me na nepoznatu lokaciju kako bi me mučili
                  Spoiler



                  Vežu me i nastavljaju da prete pištoljima
                  Spoiler


                  Član koji me je uhapsio mi preti da moram da pokleknem i da se pokorim
                  Spoiler


                  Kada ni tako nije uspela onda pušta koleginicu da nastavi da mi preti vatrenim oružijem koga se ja baš mnogo plašim
                  Spoiler


                  Nastavljaju sa pretnjama,ovaj put udruženim snagama ali ne znaju da u meni trenutno teče litra vinjaka i da imam hrabrost slavnih Gangarića
                  Spoiler


                  Ovde su uvideli da me neće slomiti i tu kreće nervoza
                  Spoiler


                  Ali u tom momentu dolaze braća Vinjaklije
                  Spoiler


                  Svojom superiornom obukom i znanjem uspevaju da savladaju pripadnike administracije
                  Spoiler


                  Hapse ih i smeštaju u pritvor gde se neće dugo zadržati zbog jakih političkih veza koje poseduju.
                  Spoiler


                  I na kraju moja slika onako potrešenog kada sam konačno ugledao svetlo dana,hvatam se telefona i zovem mog distributera iz Rubina Bakija i naručujem jedan paket vinjaka kako bi došao sebi posle ovog traumatičnog događaja
                  Spoiler




                  Ovim putem želim da se zahvalim braći koja su prisustvovala u mom oslobađanju i koja su mi bila podrška u ovoj nemiloj situaciji i da apelujem na ljude koji su bili u sličnim situacijama kao ja da ne ćute o ovome i da podele sa svetom svoje traumatične trenutke u Banovićima.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Prekucao brat igricu

                    Comment


                    • Opet Gang

                      Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Šalim se naravno,odakle ste došli bre ljudi šta se dešava odem na veče da se napijem vratim se ne poznajem nikog Sva sreća pa mi ista žena u krevetu dobro je da nju poznajem
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Krenem ja danas da navlačim čarape, nije mi bilo baš nešto ugodno bosom, pogledam na termometar kad ono 29 stepni. Zaladilo u tri lepe...

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Vi se zajebavate a Miko se stvarno promijenio dosta, što je negdje i normalno jer je kod nas pisao kao dijete. Ono što se nikad kod njega neće promijeniti su njegova predviđanja, da sutra kaže da će svanuti, sunce bi odlutalo u druge galaksije bar na jedan dan.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Oplako sam na taj post

                            Comment


                            • Bar da je predvidjao nesto prosle nedelje
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Da lije jan vno iyjavlivanje ljubavi jednoj pfrouma[ici po pravilniuku tojest da l ike zarbranjeno??
                                Molim sve na forumu, ako ikada napisem ovakav post, da mi zabranite da kucam na godinu dana.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X