Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Voli Džakić dublje Moram da ti priznam Aki posle tvog izlaganja o ženama pre neki dan jedna forumašica i ja smo pričali i došla je do zaključka da si ti možda pripadnik homoseksualnog opredeljenja.Naravno ja se tu nisam složio ali posle Džakićevog nastupa i pipkanja pojedinih igrača i tvoje uzdizanje istog moram ti reći da sam u neverici Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton
      Lordina!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Objasnila...

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa tesko da neko trudan moze da osvoji ATP turnir, cak mislim da ne moze ni mec da dobije
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMiks View Post
          Nema Gojka 10 minuta..
          Još ga nema,jeb'o majku ako nije zaspao
          Najjace sto je stvarno bilo preko 10 minuta proveravao sam na D3GO, a utakmica bila 0:0. Lik se posle 'ladno ukljucuje "lopta bacena, zapravo...." bez ikakvog objasnjenja ili uvoda.

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Ja imam neki Samsung, veze nemam koji al' je izdrzljiv na padove.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Maric pokusava da trpa limara, limar trpa sve redom, torpedo voli kad neko nekog trpa a bici, bici bi voleo da madridista nesto trpa.
              HAHAHAHAH

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Raširim katete da dodam jednu hipotenuzu i dobijemo bermudski trougao


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Brat je Pitagorinu teoremu pretvorio u perverziju. Čestitke na kreativnosti.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Brat je Pitagorinu teoremu pretvorio u perverziju. Čestitke na kreativnosti.
                    Ko bi rekao da je matematika zanimiljiva!?
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Hahahahaha, pa vrhunski Deni.

                      Comment


                      • Post nedelje u nedelju

                        Originally posted by bici View Post
                        Kako cu ovog Gangaru da ucenjujem za javna balavljenja u ovoj gresnoj temi. Samo da nekako stupim u kontakt sa Emom, ima Gangaric da mi masira stopala dok se kupam u vinjaku i peva mi glori glori man junajted.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Vec je prirodni poredak kod Trumpa. On je mahnit.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Limar je u svom elementu i sa Rojsom i bez njega.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Zato Vladan ni ne ulazi u ovu temu, on kada vidi da se nisu slikale sa Xiaomiem, izgubi volju I propisno se iznervira. Onda baci pogled na bateriju , vidi da je na 49% nakon tri nedelje konstantnog koriscenja I momentalno mu bude bolje

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Vjerovao ili ne Nole je karijeru zavrsio sa 19 Slemova, istu brojku ima i Federer, jednim manje od Milosa Zvereva, unuka Aleksandra Zvereva. Aleksov sin Simeon se ozenio sa Marejevom kcerkom, ima probleme sa njemackom federacijom oko sina i Djokovic ih ubijedio da dodju kod njega u akademiju, akademija se zove Ljubav, mir i harmonija. Sico je tu pronasao najbolje uslove za Milosa i Milos je postao najbolji svih vremena. Milosa je trenirao Marko Djokovic, a znao je i Pepe da dolazi na treninge i meceve iako tada star vitalan jer ga je hranila Maja Volk i odrzala mu snagu.
                                hahahahhaa
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X