Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lui fan hal we want you to stay!!!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Drago mi za Runjavog. Evo i za Kerika mi drago.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Drago mi za Runjavog. Evo i za Kerika mi drago.
        Runi i Kerik prekucali, Fela i Mata odlicni, Rasford vrhunska partija.
        sigpic

        Comment


        • Djeluje nevjerovatno da Runi i Kerik nemaju FA kuo, a toliko su trofeja osvojili sa Junajtedom, eto i to je doslo. Dostojanstveno idi Lujo.
          sigpic

          Comment


          • Runi samo kada hoce.bukvalno je i dalje posebna klasa. Samo kada hoce. Mozda je bolje dati mu platu po ucinku...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne po kosi samo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hahahah kako se odmace, da mu ne otpadne vjerovatno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne po kosi samo
                  Sta god bilo ko rekao na ovo zvuci pogresno u svakom smislu

                  Saf srecan kao da je LS uzeo. Sada da vidimo sta ce se desavati.. iskreno plasi me sve oko kluba.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Od sledeće sezone u 1/4 FA kupa isključene su reprize utakmica dok u okviru Liga kupa ostaje sve isto
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment

                    Working...
                    X