Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momciii,idemoo Ceh trofej po tekmi
    sigpic

    Comment


    • Potpuno zasluzena pobeda Arsenala,sto je jos vaznije prekinut crni niz protiv Chelsea.Matic odlican danas.

      Comment


      • Cestitke ljudi, zasluzena pobeda.
        sigpic

        Comment


        • Ovaj Ceh je strasan retard. Po ponasanju bi se reklo ko zna sto su mu u Celsiju radili, a on legenda kluba.

          Bolji Arsenal, trenutno su u boljem stanju ali sad se ne tempira forma. Prilicno se i zatvorio Venger, cisto da ne bude da ne umije da vozi autobus

          Azar promasivao ono sto nece za 20-ak dana, Falkao ne umije i dalje da primi loptu, ocajan prvi dodir i spor prvi korak, spor je generalno. Fabregas prevara.
          sigpic

          Comment


          • Golmani obeležili utakmicu definitivno. Sjajne odbrane i sa jedne i sa druge strane.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • A sto je Ceh retard?! O.o
              sigpic

              Comment


              • Celsi je prosle sezone, skoro na svakoj utakmici izgledao kao da ima igraca vise, a danas je tako Arsenal izgledao. Willian i Ramires kao da su dosli samo da zarade platu i da idu kuci, uopste im nije do fudbala.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Pobjeda je pobjeda,posebno bitna Arsenalu za samopouzdanje...

                  Nadam se da ce Mou malo da pojaca ovaj dio gore jer ovo ne moze ovako,to je barem prosto.Vise i Ramires i zadnji vezni lose mi odmah pa sto nisi Moutinha ganjao nije mi jasno,godinama ista prica mora da se ponavlja

                  Kad se Wenger zatvori to je taktika,a kad Mou to je autobus

                  I meni neko mog Pipitu oca svega da dira pored ovog skarta sto ovdje igraju napadace,sramota
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Willian je bio ubedljivo najbolji od njihove strane u prvom poluvremenu posle je stao . I uvođenje Falkaa je bio loš potez čovek kao da nije bio na terenu , Remi jeste bio u ofsajdu jedno 10 puta ali je zato prilazio uzimao lopte odigravao dok kod ovog manijaka nema ništa od toga . Koliko vidim grejaće on klupu i ove sezone.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Bome ovo je bio bus, klasicni, ne moze klasicniji. Prepisao Wengerica, varalica stari, prepisao od zlikovca Murinja.

                      Gdje ti je novi ultra HD avatar u ultra velicini
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Cekam avatar,a ovaj mi bas dugo stoji bas mi ga je zao nekako...

                        Gdje je stari licemjer Princara fan Wengera i dobre igre
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Dobar je Mou, bar je ostao da cestita

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Cekam avatar,a ovaj mi bas dugo stoji bas mi ga je zao nekako...

                            Gdje je stari licemjer Princara fan Wengera i dobre igre
                            Sakrio se Princara slavi prvu pobedu Wengera

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Mou pozdravlja igrace Arsenala, Wenger mu je prosao iza leda, totalno ignoriranje placem jeboteeeeeeee

                              Comment


                              • Arsene Wenger
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X