Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma Aki i njegovo poznavanje fudbala , znači mene iznervira kad spomene taj bus dođe mi da mu ga istetoviram na čelo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #17
      Ama ne spominjem ja taj bus previse, jebe mi se nek igra kako hoce. Samo jebiga ako ce da uzima prijateljske kupove defanzivnom taktikom nekako mi ne ide. Valjda je jebiga fazon u prijateljskoj da se gleda neato atraktivno
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #18


        Comment


        • #19
          Sace Kanis Murinjo da ga parkira, a mozda stavi i Oskara kao laznu devetku, kao neku barikadu ispred busa

          Comment


          • #20
            Laganih 1-1 ovde i penali odlucuju
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Nece bit remi ovdje 3-1 za Arsenal
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #22
                Murinjo ne moze da primi 3 gola,tu ce povesti Celsi iz nekog prekida i onda ce Arsenal tamo pred kraj nekom finom akcijom da postigne gol za izjednacenje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Eno fol Murinjo ne moze da primi 3 gola. Murinjo allmighty primio petacu od spursa, cetvorku od Bredforda, neki dan 4 komada od Montreala, ako se ne varam, a Pep ga redovno ispratio sa petardicom.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • #24
                    A Wenger mu nije dao gol u poslednjih 5 utakmica...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ser Gagi View Post
                      A Wenger mu nije dao gol u poslednjih 5 utakmica...
                      Nisam znao da Wenger igra na terenu.

                      Comment


                      • #26
                        Pa po ajnstajnovoj prici nije ni Mourinho igrao protiv Sparsa

                        Comment


                        • #27
                          Zna se na sta sam mislio, nemojte mi sad gluposti pisati kao nije mu dao Arsenal gola bla bla, moj odgovor je bio replika na to da Mourinjo ne moze primiti 3 gola.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • #28
                            Mi primamo 5 a neko je primio 6 bogami hahahhahahahahahahhah
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by saburo sakai View Post
                              Mi primamo 5 a neko je primio 6 bogami hahahhahahahahahahhah
                              Znalo je i 8 da padne kad se vec brojevima gadjamo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Eno fol Murinjo ne moze da primi 3 gola. Murinjo allmighty primio petacu od spursa, cetvorku od Bredforda, neki dan 4 komada od Montreala, ako se ne varam, a Pep ga redovno ispratio sa petardicom.
                                Ne racunam poslednje 2 tekme,potpuno nebitne,jedino eto kiks protiv Spursa desilo se jbg,luda tekma bila
                                Ali uvek su igrali tvrdo Celsi i Arsenal tako da ne ocekujem puno golova vec puno taktikcog nadmudrivanaj i na kraju neresen ishod.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X