Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евробаскет 2015 - припреме

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Protiv Rusa povrede. Znam da nam je tada Paunic igrao preko 20 minuta. Hrvatska je imala laksi kostur koliko se secam, ali dobro svako pogresi u par godina par meceva, ali ti si brate celo prvenstvo omasio.

    I da, ti nisi mejnstrim, potpuno zreo sa svojih celih 10 godina odlucio si da ne podrzavas kosarku, fudbal itd, ali zbog toga trenutno gledas NHL, NFL, bas si kul cikica.
    I pored povreda si tvrdio da idemo dalje, fulao si ti jos dosta(Evroliga, NBA, PL...) ali to nije za ovu temu.Laksi kostur imali Hrvati?Ti si skroz izlapeo, vreme ti je za gerijatrijski dom.Nasa polovina kostura bila smesna, od ozbiljnih repki bili samo Francuzi i Litvanci, Ukrajinci bili opasni zbog Fratela.U drugoj polovini su ti ispali Grci.Italija, Slovenija, Spanija i Hrvatska su prosli dalje.Nemas dokaze da sam omasio celo prvenstvo, pricas u prazno.Pogotovo zato sto nijednom nisam rekao da su Brazilci jaci od nas, jer sam bas za njih pricao da su precenjena reprezentacija.Kao sto rekoh, QUOTE or GTFO.

    Comment


    • Ima li neki Eurobasket fantasy da igramo?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        I pored povreda si tvrdio da idemo dalje, fulao si ti jos dosta(Evroliga, NBA, PL...) ali to nije za ovu temu.Laksi kostur imali Hrvati?Ti si skroz izlapeo, vreme ti je za gerijatrijski dom.Nasa polovina kostura bila smesna, od ozbiljnih repki bili samo Francuzi i Litvanci, Ukrajinci bili opasni zbog Fratela.U drugoj polovini su ti ispali Grci.Italija, Slovenija, Spanija i Hrvatska su prosli dalje.Nemas dokaze da sam omasio celo prvenstvo, pricas u prazno.Pogotovo zato sto nijednom nisam rekao da su Brazilci jaci od nas, jer sam bas za njih pricao da su precenjena reprezentacija.Kao sto rekoh, QUOTE or GTFO.
        Nema quote, ne mogu kopati, a nisi samo po forumu to pisao, znas ti dobro, lisica si ti.
        Ko je na kraju igrao finale? Ekipe iz naseg kostura cini mi se.

        Jedno pitanje, hoces li pratiti eurobasket ili ce biti kao i prosle godine?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Ima li neki Eurobasket fantasy da igramo?
          http://fantasynova.rs/

          Comment


          • http://www.mvp.rs/mvp-fantasy

            Inače, potvrđeno je da će Edin raditi prenose na FTV-u.
            Last edited by Bastia33; 03-09-15, 13:53.

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Nema quote, ne mogu kopati, a nisi samo po forumu to pisao, znas ti dobro, lisica si ti.
              Ko je na kraju igrao finale? Ekipe iz naseg kostura cini mi se.

              Jedno pitanje, hoces li pratiti eurobasket ili ce biti kao i prosle godine?
              Onda tvoje reci padaju u vodu.Nemas dokaza za to da sam rekao da ce Grci da nas izdominiraju. Bez dokaza, tvoje optuzbe ne vrede.Over and out.

              Sve zavisi od ispita, za sada propustam meceve za vikend.Sada vidim da cu jedina dva zanimljiva meca iz grupe C igraju u prva dva dana.Ove druge dve grupe su smesne i nesto mi se ne gledaju.Iz nase grupe me interesuju svi preostali mecevi Italijana, mozda pogledam derbi Nemacke.

              OI ne gledam od 2004 a i ne gleda mi se realno zato sto se zna da Ameri to osvajaju.Mislim da cu ubuduce SP veoma malo da pratim, mada sa novim formatom kroz dve godine(EP jednom u 4 godine), tek cu jos manje da pratim reprezentativnu kosarku zato sto EP ce da bude obezvredjeno.EP je 2017, kvalifikacije za SP 2018, SP 2019 i OI 2020.Dosadno postaje i SP zbog Amera, uvek ce mi biti ispred klupska ispred reprezentativne kosarke.

              Comment








              • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                Comment


                • Italijani ce biti veoma neugodni,ako ih krenu trojke mogu da dobiju svaku tekmu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nista od Heurtela, odbio da se vrati u nacionalni tim posle povrede Diota i zahvalio se na ponudi. Zamena Leo Westerman.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Сад ће Паркер да се повреди и упада Дало брат да пређе игру.

                      Last edited by Урош94; 04-09-15, 12:16.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Sta je sa rasporedom pa sve meceve, izuzev protiv Spanije, igramo u 15h, odnosno 14h30min, cak i protiv domacina?
                        Spanci sve osim prvog i poslednjeg u 21h, a recimo Turska-Island igraju u 21h.

                        Romanjoli, slobodno otvori temu, pripreme se gotove.
                        Last edited by Black Mamba 24; 04-09-15, 19:08.
                        sigpic

                        Comment


                        • Strasno za raspored! kao da u Pekingu igramo evro ebem ti,, vecinu necu stici da gledam
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Sta je sa rasporedom pa sve meceve, izuzev protiv Spanije, igramo u 15h, odnosno 14h30min, cak i protiv domacina?
                            Spanci sve osim prvog i poslednjeg u 21h, a recimo Turska-Island igraju u 21h.

                            Romanjoli, slobodno otvori temu, pripreme se gotove.
                            Чекали се Хрвати и Турци добјаве саставе. Сад ће тема.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Raspored je katastrofa, stvarno ne znam koji imbecil od organizatora je ovo sklapao.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman View Post
                                Pa dobili su na kvalitetu Francuzi, Heurtel je jasno bolji igrac od Diota, ali to mozda nece koncepcijski promeniti stvari jer je Diotu i bila namenjena uloga mahaca peskirima i maksimalno 10 minuta po mecu, i to u mecevima koji su nebitni. A i Collet njemu veruje jer mu je trener i u klubu.
                                Diot je prethodne 2 godine odigrao jednu od ključnih uloga protiv Španije. Dobar defanzivac koji pogodi 2-3 šuta, odlično se uklapa s Parkerom i 2013 je imao najveću minutažu zajedno s njim u polufinalnoj utakmici. Huertel je beskoristan bez lopte, a nju ne može imati pokraj Parkera, ništa ne može odbraniti i nije bilo svrhe da ga zove.


                                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Sta je sa rasporedom pa sve meceve, izuzev protiv Spanije, igramo u 15h, odnosno 14h30min, cak i protiv domacina?
                                Spanci sve osim prvog i poslednjeg u 21h, a recimo Turska-Island igraju u 21h.

                                Romanjoli, slobodno otvori temu, pripreme se gotove.
                                ARD i ZDF su zahtjevali termine za svoju reprezentaciju koji tim televizijama najviše odgovaraju i oni su odavno određeni, tako da nije čudo što počinje od 15:00 protiv domaćina. Španci su ljudi koji spavaju u toku dana, gdje njima da staviš utakmicu prije 21:00 Uticajne TV kuće presuđuju
                                http://www.ard.de/home/intern/presse...114/index.html

                                Comment

                                Working...
                                X