Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евробаскет 2015 - припреме

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italijani: Amedeo dela Vale, Marko Belineli, Pjetro Aradori, Alesandro Đentile, Danilo Galinari, Andrea Barnjani, Marko Kuzin, Luiđi Datome, Nikolo Meli, Andrea Ćinćarini, Danijel Haket i Ahile Polonara.

    Biće i oni jako neugodni. Što se tiče ovog šampionata, glavnog konurenta nema, Francuska, Srbija, Španija, Italija, Grčka, uz neku ludu sreću Turska, Litvanija ili Hrvatska, svi oni mogu do zlata.

    Comment


    • Ma kakvi. Grci, Spanci i mi, a Francuzi koplje ispred. Ostali su favoriti za medalje, ali ne i zlato, sem mozda Hrvatske.
      Italijani imaju izuzetne pojedince, sve sami "prangijasi" van 6,75, ali uvek neozbiljni za nesto vise.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • ja se najvise grka bojim, oni su po meni glavni favoriti, mora opet doci neki turnir na kojem ce proraditi
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Aj nek je sa srećom!

          Last edited by Dzeki; 01-09-15, 21:11.
          www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Ma kakvi. Grci, Spanci i mi, a Francuzi koplje ispred. Ostali su favoriti za medalje, ali ne i zlato, sem mozda Hrvatske.
            Italijani imaju izuzetne pojedince, sve sami "prangijasi" van 6,75, ali uvek neozbiljni za nesto vise.
            Ti si ih dizao u nebesa pre dve godine ako me secanje dobro sluzi.

            U dosta su jacem sastavu nego pre dve godine(Pjanidjani je ostao selektor), stavise mislim da ce da nas dobiju u grupi.Verujem da ce bolje da tempiraju formu kako im se ne bi se ponovila Slovenija, posto im je forma bila u padu kako je sampionat odmicao(nesto slicno kao i kod nas).Stavio bih ja njih u istu ravan sa nama, Litvancima, Grcima i Hrvatima.Polufinale je za njih plafon, neki njihov realan domet je cetvrtfinale, a za vise videcemo sa kim se ukrste.Francuzi i Spanci odskacu, dok je mala razlika izmedju trece i sedme repke.

            Comment


            • Finu ekipu imaju Italijani, ali nekako su mi vecina igraca onako pi*kasti

              Francuzi su bez konkurencije. Mi mozemo da polufinala, pa tamo sta bude.
              Bogdan ako ne bude zdrav onda smo najebali.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Ti si ih dizao u nebesa pre dve godine ako me secanje dobro sluzi.
                Rekao sam ako se secam samo da su igrali najjacu i najlepsu kosarku u onom trenutku po grupama.
                Mnogo su nezgodna ekipa, mozda najnezgodnija na citavom prvenstvu, ali ja ih nesto ne vidim u redu za medalje, upravo zbog ovih razloga koje Ljuba navodi.

                Dobro je sto ove godine konacno normalan sistem, knock out odmah, kakvo prenosenje bodova i bakraci.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jbg, žao mi sad malo Štimare ali šta da se radi mora prihvatiti svoju sudbinu.

                    Comment


                    • Evo Parica dugogodisnjeg hejtera reprezentacije Srbije. Kako je prosle godine pricao da su Hrvati jaci, da ce Grci izdominirati u 1/8 finala itd.
                      Ne lozite se ni za Francusku da je koplje ispred, prednost im je domaci teren svakako, ali koplje ispred je klasa vise, nista bolji od Spanaca nisu. Mi smo dobili prosle godine, doduse bez Parkera, ali i mi sada imamo jace kolektiv za tog Parkera (malo tanji na centru ).
                      Spanci da imaju trenera kakvu ekipu imaju ja bih stavio kvotu 1.40 za osvajanje prvenstva. Kao i sve prethodne godine.
                      Nije ni nama Bogdan toliko vazan u ovom momentu. On je i po odigranom sezoni tek nas cetvrti/peti igrac u napadu, u odbrani jeste jak.
                      Hrvatska ima odlicne pojedince, ali ne mogu verovati da ce nesto uraditi zbog tradicije jbg.
                      Koliko znam Litvance je usrao zreb ponovo, pa mozda dodju do bronze.
                      Francuska, Spanija, Srbija i Grcka mogu u finale. Tesko, ali stvarno tesko Italija i Hrvatska.
                      Turska zavrsava u grupi.
                      Last edited by Black Mamba 24; 02-09-15, 12:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bas tako, jos od 2001 sam hejter svih srpskih predstavnika u svim mejnstrim sportovima.

                        Kad si se vec dotako toga, da vidimo sta si ti izjavio.Pre dve godine rekao si pre meca sa Italijom da ce Hrvati nekako uspeti da zaseru i da budu srecni ako izbore cetvrtfinale.Uz to da cemo mi biti boljeplasirani od njih.Greska, bili su cetvrti, a mi sedmi.2011 si meni rekao, a i napisao na forumu da prolazimo Ruse u cetvrtfinalu.Izduvali smo ga od njih.Imao si ti jos takvih fejlova.Da skratim diskusiju, ti ces me pitati kada si ti to rekao, ja cu ti odgovori QUOTE OR GTFO.Tvoje pogresne prognoze su (i)relevantne kao i moje.Numes da diskreditujes sagovornika.

                        Nego da te ja podsetim od koga si ti to izgubio opkladu pre 4 godine, pa si morao da nosis Rona Dzeremija na avataru skoro dve nedelje?Secam se da nisi hteo da prihvatis potpis, jer je bio previse uvredljiv za tebe. Pre tri godine sam hteo da se kladim sa tobom da OKC prolazi Lejkerse, ti nisi hteo.S druge strane si pricao kako Lejkersi prolaze dalje.To sto nisi smeo da se kladis, dovoljno govori koliko si verovao u njih.Naravno, ja bih te opet dobio i ponovo bi morao da nosis avatar.

                        Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Tesko, ali stvarno tesko Italija i Hrvatska.
                        AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

                        Akane, ovo je fazon Henderson mozda bude dobar igrac, ali jako jako tesko.

                        Spoiler
                        OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA JEBI JEBI CIGANA


                        Spoiler
                        Naguzio si se sa ovim postom ko Mia Khalifa
                        Last edited by Ricma; 03-09-15, 00:01.

                        Comment


                        • Дио се повредио, па Ертел упада уместо њега.

                          Није да су превише изгубили.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Bas tako, jos od 2001 sam hejter svih srpskih predstavnika u svim mejnstrim sportovima.

                            Kad si se vec dotako toga, da vidimo sta si ti izjavio.Pre dve godine rekao si pre meca sa Italijom da ce Hrvati nekako uspeti da zaseru i da budu srecni ako izbore cetvrtfinale.Uz to da cemo mi biti boljeplasirani od njih.Greska, bili su cetvrti, a mi sedmi.2011 si meni rekao, a i napisao na forumu da prolazimo Ruse u cetvrtfinalu.Izduvali smo ga od njih.Imao si ti jos takvih fejlova.Da skratim diskusiju, ti ces me pitati kada si ti to rekao, ja cu ti odgovori QUOTE OR GTFO.Tvoje pogresne prognoze su (i)relevantne kao i moje.Numes da diskreditujes sagovornika.

                            Nego da te ja podsetim od koga si ti to izgubio opkladu pre 4 godine, pa si morao da nosis Rona Dzeremija na avataru skoro dve nedelje?Secam se da nisi hteo da prihvatis potpis, jer je bio previse uvredljiv za tebe. Pre tri godine sam hteo da se kladim sa tobom da OKC prolazi Lejkerse, ti nisi hteo.S druge strane si pricao kako Lejkersi prolaze dalje.To sto nisi smeo da se kladis, dovoljno govori koliko si verovao u njih.Naravno, ja bih te opet dobio i ponovo bi morao da nosis avatar.



                            AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

                            Akane, ovo je fazon Henderson mozda bude dobar igrac, ali jako jako tesko.

                            Spoiler
                            OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBI JAGDISA JEBI JEBI CIGANA


                            Spoiler
                            Naguzio si se sa ovim postom ko Mia Khalifa
                            Protiv Rusa povrede. Znam da nam je tada Paunic igrao preko 20 minuta. Hrvatska je imala laksi kostur koliko se secam, ali dobro svako pogresi u par godina par meceva, ali ti si brate celo prvenstvo omasio.

                            I da, ti nisi mejnstrim, potpuno zreo sa svojih celih 10 godina odlucio si da ne podrzavas kosarku, fudbal itd, ali zbog toga trenutno gledas NHL, NFL, bas si kul cikica.

                            Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                            Дио се повредио, па Ертел упада уместо њега.

                            Није да су превише изгубили.
                            Dobili su. Meni je on postao bas gotivan u protekloj sezoni.
                            Last edited by Black Mamba 24; 03-09-15, 01:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • Боље речено...

                              Послато с фона еее
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Pa dobili su na kvalitetu Francuzi, Heurtel je jasno bolji igrac od Diota, ali to mozda nece koncepcijski promeniti stvari jer je Diotu i bila namenjena uloga mahaca peskirima i maksimalno 10 minuta po mecu, i to u mecevima koji su nebitni. A i Collet njemu veruje jer mu je trener i u klubu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X