Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi,zasto ovako malo ima prenosa NBA lige ?
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • Си реалан?
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Nadam se da sam pogodio temu na forumu
        dakle....pitam, koga treba da pitam da mi objasni na koji način mogu da dobijem SK3, da koristim postojećeg kablovskog operatera a to je posta.net jer sbb nema u Subotici i da ne kupujem Total tv, jer vidim da prenosi Zvezde u evroligi idu na SK3, moto gp takođe je bio na SK3. Šta je sledeće? Superbol na SK, možda? Pisao sam mail-ove i mail-ove i pošti i sbb-u i SK-u, i naravno od nikog nisam dobio odgovor. Znam da udaraju na neki način kontru areni zbog LŠ i Zvezde u fudbalu na areni 5 i ostalo gore navedeno u postovima .

        Da li administratori na ovom forumu ili ne znam ko već, mogu na bilo koji način da utiču, putem anketa, tema na raznoraznim forumima ili direktno u SK-u ili jbmli ga čega sve da se ti bitniji događaji tipa (Zvezda u evroligi, moto gp.....) prenose na SK 1 ili SK2 koji su u osnovnoj ponudi. Šta sad RTS treba finale na 100m u atletici na olimpijadi 2016. da prenosi na RTS3 ili RTS HD

        Comment


        • Ne znam stvarno kako bi mogao da napravis kombinaciju da imas SK i Arena kanale.Mozda mozes da probas kombinaciju total Mix(TV+Net)+Polaris koji ima AS paket za 500 dinara.Za ovo sam samo cuo, trebalo bi da bude dostupan u svim vecim gradovima u Srbiji.Na tvom mestu bih raskrstio puteve sa posta.net.Koristio bih njihove usluge samo kada bih bio primoran.

          Comment


          • Nema sta kome da saljes mejlove, idi kod onog kablovskog operatera sa kojim si zakljucio ugovor i lepo pitaj jel ima neki dodatni paket za ostale sk kanale.
            Ima kopernikus i 3 sk i 4 arene, samo im se ostala ponuda kanala uglavnom zasniva na onim glupim pinkovim kanalima, tako da nema idealnog resenja u ovoj zemlji Srbiji.
            Last edited by Lion; 17-11-15, 16:57.

            Comment


            • problem je samo u Sportklubu, samo treba da daju ,,važne'' prenose na SK1 i SK2, a na SK3, 4,5,6 koliko već trpaj Sanderlend - Aston Vilu, Hetafe - Almeriju i ostale boranija utakmice

              Comment


              • Uzmeš sebi Total i imaš 3 SK. Još ti SK 1 otvoren u HD.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ponedeljak, 30.11.2015.
                  22:00 - Primera Division: Gala Awards DIREKTNO SK3

                  Nešto novo.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Postoji li neki problem sa mecom Levante - Betis? Najavljen je za SK 5 ali, barem kod mene, prenosa nema.

                    Spoiler
                    Prinudjen sam da gledam preko strima...



                    EDIt Izvinjavam se, na SK1 je trenutno.
                    Last edited by Bogi; 27-11-15, 20:36.

                    Comment


                    • kakva je situacijasa premijer ligom,sport klubu isticu prava nna kraju ove sezone,da li nekoima bilo kakve informacije...

                      Comment


                      • Rano je jos za to!


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MasHe View Post
                          Rano je jos za to!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          ok,da li znas za koje lige sport klubu isticu prava na kraju ovesezone...pozz

                          Comment


                          • To ti nazalost ne mogu odgovoriti jer ne znam! Mogu ti jedino reci za NBA i NFL da to ide i u narednim godinama!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Sve je ok za ostale sadrzaje i za narednu sezonu, jedino su prava za PL na trzistu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Udariće Englezi žestoku cifru.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X