Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ма то је његово мишљење. Ја искрено навијам да узме СК и НФЛ. Испратим то с времена на време а ако га узме СК онда ћу још више.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Princ View Post
      Da bi neko nekome nesto ostavio, morao bi da to nesto i poseduje
      Bravo Ajnštajne, nisam znao.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #63
        Originally posted by miloolja View Post
        Ovde i dolaze dva komentatora, tako da nije baš da niko sa SKa ne zna za ovaj forum, a uostalom kakve veze ima pominjanje nas u ovom kontekstu.. lično sam protiv Arene, jer je nemam i moram da jurim strimove.
        Prati se sve i na forumu, i od ljudi sa SK, nemoj nista da se brinete,...,. I da vam kazem iz prve ruke - Arena moze da uzme nesto od SK, iskljucivo, ponavljam "iskljucivo" ako mi nesto ne zelimo vise. I nikako drugacije. Da objasnim - Belgijska liga - jedan plej-off, posle regularnog dela sezone su nam dali prenose sa sat vremena zaostatka, zbog navodne ekskluzivnosti za belgijsko trziste. Nije bio takav dogovor i zato su otpali - SK posle toga nije zeleo vise njihova prava.

        Argentinska liga - slicna prica. Bili su vrlo neozbiljni i nisu mogli da garantuju termine prenosa i utakmice koje prenose - koji mec i kada. Mi smo ozbiljna kuca kojoj to remeti reklame, tajming, programsku semu i sve ostalo i ne mozemo tako da radimo. To je razlog sto smo ih izbacili. Dakle, da zakljucimo. Te price - borba za prava prenosa i ostalo - macku o rep. SK kad nesto zeli - to i uzima. Ako nesto ne zeli - to moze da ode kod drugih. I to je cela mudrost.
        Last edited by Dennis; 22-07-15, 22:51.

        Comment


        • #64
          Pozdrav za Viška ako prati

          Comment


          • #65
            Денисе, среће ти обрати пажњу на следеће. Писао сам овде брда пута али не знам да ли си прочитао па да искористим сада прилику.
            Ако се икада врате Аргентинци назад, не било ти заповеђено, немој да их коментаришеш више, макар не као до "сада". Да ти не прекуцавам сад све поново, прочитај овај пост доле испод још она два, поготово обрати пажњу на 15. пост у теми, изузетно је битан.
            Готиван си лик, имаш добру намеру, да упознајеш људе са арг. фудбалом, али мораш да имаш у виду да не гледа свако први пут ту лигу.

            То је то...

            poyyyyyyy
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #66
              Denis je inace komentator na SK

              Inace Argentinci nisu mogli da dostave cak ni raspored prenosa za nedelju dana unaprijed, toliko su neozbiljni. O Belgijancima i sto su slali signal sa satom zaostatka se sve vec zna, pisano na forumu toliko puta. SK je cak i nakon toga otkupio prava jos jednu sezonu jer su dobili "garancije" da se to vise nece desavati, naravno to se ponovo desilo i tu je bio kraj za njih na SK. Jednostavno nisu zeljeli da kupe prava za te dvije lige.

              Za LS nikad nisu ni bili zainteresovani, iako su prava bila na trzisu i ove godine. Ili sve ili nista. Nosilac prava, pa onda ce dati ostalima nesto, ili nece, sa LS to nije moguce na Balkanu u ovom trenutku.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                Денисе, среће ти обрати пажњу на следеће. Писао сам овде брда пута али не знам да ли си прочитао па да искористим сада прилику.
                Ако се икада врате Аргентинци назад, не било ти заповеђено, немој да их коментаришеш више, макар не као до "сада". Да ти не прекуцавам сад све поново, прочитај овај пост доле испод још она два, поготово обрати пажњу на 15. пост у теми, изузетно је битан.
                Готиван си лик, имаш добру намеру, да упознајеш људе са арг. фудбалом, али мораш да имаш у виду да не гледа свако први пут ту лигу.

                То је то...

                poyyyyyyy
                Procitao sam. Ma sve je ok, opusteno,...,. Ali, prvo - da ti objasnim jedno - mi nekada radimo po par prenosa dnevno i potpuno je normalno da se desi da se neki igrac zameni, nazove drugacije i da jednostavno, mozda padne koncetracija. Ne vidim da je to neki problem. Ako pogresim, ja se ispravim i to je to. Veruj mi da 95% ljudi ne zna za razliku izmedju Romanjolija iz San Lorenca i da lupim, Karlitosa, kako ga sada zovu u Boki,...,. Drugo - postoji gomila ljudi koji tek pocinju da gledaju te "egzoticne" lige i zbog toga se po nesto i ponovi od informacija, tradicije i istorije. Ti ih pratis stalno, znas sve to i mozda te smara, ali ima neko ko ne zna neke zanimljivosti i red je da ih sazna.
                Last edited by Dennis; 22-07-15, 23:09.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Princ View Post
                  Kakav crni SK forum, pa ljudi sa sport kluba i ne znaju za ovaj forum. Sportski forum i nista vise.
                  Jesi li čuo Prinče? Čovek odgovorio, ne može jasnije.. i lepše.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Dennis View Post
                    Procitao sam. Ma sve je ok, opusteno,...,. Ali, prvo - da ti objasnim jedno - mi nekada radimo po par prenosa dnevno i potpuno je normalno da se desi da se neki igrac zameni, nazove drugacije i da jednostavno, mozda padne koncetracija. Ne vidim da je to neki problem. Ako pogresim, ja se ispravim i to je to. Veruj mi da 95% ljudi ne zna za razliku izmedju Romanjolija iz San Lorenca i da lupim, Karlitosa, kako ga sada zovu u Boki,...,. Drugo - postoji gomila ljudi koji tek pocinju da gledaju te "egzoticne" lige i zbog toga se po nesto i ponovi od informacija, tradicije i istorije. Ti ih pratis stalno, znas sve to i mozda te smara, ali ima neko ko ne zna neke zanimljivosti i red je da ih sazna.
                    Ма наравно, нисам од ликова који, да простиш, не јебу 2% то што ви радите поред тог тренутног преноса и у каквом сте стању. Капирам да има умора (не дао Бог да ти на пример после овог наскара (чини ми се да сад и то радиш) западне нека текма) и нормално је да се греши. Али ово што сам ти навео да понављаш неке информације није само моје мишљење него од доста њих, који до душе као и ја прате редовно аргентинце. Мислим, рачунамо ваљда да онај коме се свиди фудбал - свидеће се, ко се заинтересује - гуглаће и научиће временом. Мада опет, то је један став, твој је други па тешко да може неко да буде 100% у праву. Углавном, разумео си моју поенту.
                    Жив био и чешће да те виђамо овде. ;)
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                      Ма наравно, нисам од ликова који, да простиш, не јебу 2% то што ви радите поред тог тренутног преноса и у каквом сте стању. Капирам да има умора (не дао Бог да ти на пример после овог наскара (чини ми се да сад и то радиш) западне нека текма) и нормално је да се греши. Али ово што сам ти навео да понављаш неке информације није само моје мишљење него од доста њих, који до душе као и ја прате редовно аргентинце. Мислим, рачунамо ваљда да онај коме се свиди фудбал - свидеће се, ко се заинтересује - гуглаће и научиће временом. Мада опет, то је један став, твој је други па тешко да може неко да буде 100% у праву. Углавном, разумео си моју поенту.
                      Жив био и чешће да те виђамо овде. ;)
                      Ma naravno, tu sam ja uvek,...,

                      Comment


                      • #71
                        zasto nam onda Denise ne kazes sta se desava sa primerom,hoce li ostati na SK ili ne?

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Jesi li čuo Prinče? Čovek odgovorio, ne može jasnije.. i lepše.
                          Malo je to Oljice, samo 2,3 glave od cele televizije na forumu. Jedino da Viškara opali registraciju, da popravi taj prosek, pa da povucem svoje reci

                          Comment


                          • #73
                            Prvo ne spamuj temu, a drugo bez tepanja molim.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Izvinite Milooolja, nece se vise ponoviti

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Dennis View Post
                                Prati se sve i na forumu, i od ljudi sa SK, nemoj nista da se brinete,...,. I da vam kazem iz prve ruke - Arena moze da uzme nesto od SK, iskljucivo, ponavljam "iskljucivo" ako mi nesto ne zelimo vise. I nikako drugacije. Da objasnim - Belgijska liga - jedan plej-off, posle regularnog dela sezone su nam dali prenose sa sat vremena zaostatka, zbog navodne ekskluzivnosti za belgijsko trziste. Nije bio takav dogovor i zato su otpali - SK posle toga nije zeleo vise njihova prava.

                                Argentinska liga - slicna prica. Bili su vrlo neozbiljni i nisu mogli da garantuju termine prenosa i utakmice koje prenose - koji mec i kada. Mi smo ozbiljna kuca kojoj to remeti reklame, tajming, programsku semu i sve ostalo i ne mozemo tako da radimo. To je razlog sto smo ih izbacili. Dakle, da zakljucimo. Te price - borba za prava prenosa i ostalo - macku o rep. SK kad nesto zeli - to i uzima. Ako nesto ne zeli - to moze da ode kod drugih. I to je cela mudrost.
                                Je li može onda konkretni info za NFL?
                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X