Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nekoliko piva uz 5-6 loza ti je najbolja kombinacija
    Spoiler


    ili

    Spoiler



    Slika Vladana dok gleda United ove sezone!

    21+

    Spoiler
    Last edited by l1m4r; 24-12-15, 15:46.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Šta ću kad sam jednostavan....

      Aj da ne budem šovinista, pogleda i ona koju utakmicu. Ali ne može da veže 2-3 za redom, smori se, pa onda smori i mene...
      Kako ja njoj da objasnim da u subotu Englezi kreću u 15 do 2, a završavaju u pola 11 uveče...
      Ćuti moglo je i drugačije da ti zapadne... da voli fudbal, al da navija za ljutog i omraženog protivnika.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ćuti moglo je i drugačije da ti zapadne... da voli fudbal, al da navija za ljutog i omraženog protivnika.
        Ništa mi ne pričaj, voli Djavole. To joj je pored Zvezde omiljen tim. Mnogo gotivi Runija..
        Obično kad je Liv - Utd gledamo zajedno i zezamo jedno drugo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ništa mi ne pričaj, voli Djavole. To joj je pored Zvezde omiljen tim. Mnogo gotivi Runija..
          Obično kad je Liv - Utd gledamo zajedno i zezamo jedno drugo...
          Prava devojka Ti kvariš što si za Liverpul ali šta sad

          Comment


          • Velika steta je to sto nemozete da prenosite Olimpijadu i Evropsko prvenstvo u fudbalu ove godine...To bi bio praznik za ljubitelje sporta...Ovi na RTS-u...najocajniji izbor prenosa dogadjaja sa Olimpijade...uz poluamaterske komentatore...Ej...trka u spustu iz Socija...gledam prenos na Sky a nas javni servis pusta snimak sa zakasnjenjem od jednog sata...Vase pravo da znate sve,u snimku..

            Comment


            • To ti pretežno u svijetu prenose nacionalne televizije.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • PL 20 mil.eur, od sledece sezone ima indicija da idu na Arenu. Kao osveta SBB ukida SK kanale ostalim operaterima. Od juce nema SK-a na PTT Kds.

                Comment


                • Da, ima logike, SBB ukida SK kanale ostalima jer ne zeli novac od tih operatera, posebno mu sad ne treba kad je ostao bez PL, a evo vidim nema SK pravo ni za EL od naredne sezone. I umjesto da tako osakaceni uzimaju novac od svakog pretplatnika oni se svete tako sto idu protiv sebe.

                  A sto se informacije da je SK izgubio PL tice ipak cete morati da sacekate malo.
                  sigpic

                  Comment


                  • SK ima dva dana i na HS kablovskoj koju je Telemach poklopio i to se znalo odavno...samo sto su od juce ukinuli arenu,a stavili SK i zvanicno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • шта нам дају од канала? хепи и пинк? пу! враћам се на антену, ништа од те кабловске....враћамо се у праисторију..
                      sigpic

                      Comment


                      • Vi ljudi nikako da shvatite da je SK apsolutno svima ponudio svoje kanale. A to sto Vasi operateri (kao sto i moj lokalni) nece da uzmu kanale to je posebna prica. Evo ja cu Vam navesti primjer mog lokalnog operatera na mje pitanje zasto ne uvedu SK oni odgovaraju ''kao da SK trazi 7 eura po korisniku'' a ja svojim ocima vidio ponudu koju je SK poslao svima. Tj. nece da gospoda placaju zato sto SK trazi da se placa po broju korisnika a oni prikazuju znatan broj manje korisnika (a radi se od cifre koja ima 5 nula). Mi smo u zadnjih par godina dosta kvalitetnih kanala izgubili a za zamjenu dobili mnostvo ''smet'' kanala. Zasto zasto sto su oni buzasto, kako bi oni inace zaradili.

                        A sto se tice ovih prijenosa PL, EL i sta vec ja ni sekunde ne sumljam u SK. Zna se ko je najjaci.
                        Last edited by MasHe; 01-01-16, 15:04.

                        Comment


                        • Ptt Kds je krsh od operatera ali nije logicno da niko od njih nema SK u pay paketima vec samo kroz osnovnu ponudu. Ovo je rat Telekoma i SBBa a ispastamo mi. Telekom ostaje u vlasnistvu RS i nacin da opravdaju svoju isplativost je da kroz projekte poput Arene povecaju rejting svoje kuce. I meni je nezamislivo da vidim PL na Areni ali verujte da se mnogo toga kuva.

                          Comment


                          • Iz mog ugla nek putuje pl na Arenu ako ce za uzvrat da im uzmu Calcio...
                            Ako izgube pl a ne uzmu neku drugu ligu, mogu slobodno da promene ime televizije u tenis klub jer ga je svakako previse a tek onda bi bilo...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Nadam se da Premier League ipak ostaje na Sport Klubu.

                              Nadam se da su na Sport Klubu svesni da im je Premier League ubedljivo najjači adut i da svim silama treba da pokušaju da je zadrže.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Arena, Arena, Arena !!!

                                Spoiler
                                Imam programcic za sve 4 Arene tako da ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X