Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Sturridge nije bio sebican, bilo bi i vise, ali valjda od neigranja, glad za golovima prevelika.

    Pristup Villarreala me razocarao, ocekivao sam daleki veci otpor.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Eh da je ovaj Liverpul igrao sinoc u Madridu, da li bi se igralo spansko finale?
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Firmino me danas najviše oduševio...uz brata Cana...

        Svaka čast momcima, srce na teren!
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bit će interesantno gledati ljetni transfer rok što se tiče Liverpula i Kloppovih ideja.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Domacini izdominirali u uzvratima.

            Comment


            • Mnogo bolje finale ce biti u LE, nego u LS, zapamtite ovaj post. Finale LS cu razmisliti hocu li i gledati.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Svim srcem uz Atletico i Liverpool.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • 3 španska i 1 engleski (uz pomoć sudija) u finalima 2 evro-kupa. Jasno je ko dan ko igra bolji fudbal i ima bolju ligu. Sreća je samo što je Sevilja rival Liverpulu u finalu, pa neće biti očitog navlačenja za Engleze, kao večeras. Finale LŠ za uživanje. Nadam se pobjedama Atletika i Sevilje.
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Nekome bar sudija moze da pomogne, a tebi druze moj nema pomoci.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Samo 4 nacije su imale startere u finalima CL i EL zadnje 2 sezone (racunajuci i prve sastave ovogodisnjih finala): Spanjolska, Argentina, Brazil i Hrvatska.
                      Jako blizu je i Urugvaj, sto je isto manja drzava, cak mislim da ih ima vise samo su losije rasporedjeni. Ipak oni kao i mi imaju strasnu tradiciju.
                      Nadam se da nece biti prozivanja i banova, ovo je samo statistika i jako zanimljiv detalj.

                      Comment


                      • Haha, ne moze da propusti

                        Anyway, Liverpul zasluzeno u finalu, ceo mec su dominirali, Klopara objasnjava fudbal
                        Navijam za njih i Real u finalima

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Eh da je ovaj Liverpul igrao sinoc u Madridu, da li bi se igralo spansko finale?
                          Salis se jel tako?
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Drag mi je Liverpool jako, ali jedno su oni i EL a drugo Real Madrid.
                            Makar sam siguran da im je pristup (borbenost, vjera itd.) ovakav u svakom mecu borili bi se za CL. U sportu je pristup sve.

                            Comment


                            • Španska dominacija u Evropi od 2000. pa do sad...

                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by tenis View Post
                                Samo 4 nacije su imale startere u finalima CL i EL zadnje 2 sezone (racunajuci i prve sastave ovogodisnjih finala): Spanjolska, Argentina, Brazil i Hrvatska.
                                Jako blizu je i Urugvaj, sto je isto manja drzava, cak mislim da ih ima vise samo su losije rasporedjeni. Ipak oni kao i mi imaju strasnu tradiciju.
                                Nadam se da nece biti prozivanja i banova, ovo je samo statistika i jako zanimljiv detalj.
                                Jbt. tenis jel ti kupuješ u konzervi svježi hrvatski zrak ili dišeš ovaj obični?

                                Comment

                                Working...
                                X